اشتباه نکنید. این یک هدیه است. اگر ما ظروف سرباز یا مسافر آن را از آن خود ما بوده است.

در موضوع ادامه در مینه سوتا در این بهار از شکار و ماهیگیری و همچنین برخی دیگر از انواع تفریحات ذکر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز جمعه — این در حالی است که دولت و ملت و جهان نونهالان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فرمانداران برخی از کشورهای دیگر را در مقایسه محدود شکار, ماهیگیری, قایقرانی و دیگر تفریحات در راه است که انجام بیش از ناراحتی کنندگان می شود. در برخی موارد افراد نگه داشته شود در این زمینه در دسترس نباشد.

میشیگان برای مثال نمی خواهد اجازه می دهد قایق با موتور مورد استفاده قرار گیرد در طول آن خاموش می کند اما اجازه می دهد تا قایق و قایق. و واشنگتن به تعویق افتاده و یا لغو آن بهار, شکار و ماهیگیری در فصل.

این سوال در حال حاضر پیش از مینه سوتا در مارس 9 ماهیگیری بازکن است که آیا ماهیگیران تفننی می تواند پایبند به عقل سلیم ایالتی و فدرال فاصله دستورالعمل هنگامی که آنها را به آب. و اینکه آیا آنها می توانند هنوز هم بیشتر تنظیمات به اطمینان حاصل شود نه تنها امنیت خود اما افرادی که در نزدیکی آنها.

در یک سال معمولی, 500,000 یا بیشتر Minnesotans ماهی در روز افتتاحیه گسترش از وینونا در جنوب به Warroad در شمال. مردم کمتر به احتمال زیاد بازیگران و خیز کردن و ترول در فصل آخر هفته اول این ماه به دلیل بیماری همه گیر. هنوز صدها نفر از هزاران نفر از ماهیگیران تفننی در دولت دریاچه ها و رودخانه ها انتظارات معقول.

با وجود مقامات’ درخواست در هفته های اخیر برای حفظ اجتماعی فاصله و دیگر حس مشترک پروتکل های برخی از recreationists نیست.

کالسکه سگ واکر و دونده در میان دیگران که مکرر مسیرهای اطراف برخی از شهرستان, دریاچه ها, نمونه نخست اغلب ازدحام به فضاهای خیلی کوچک اجازه می دهد تا کافی جدایی.

نمونه نیز می توان اشاره کرد در خارج از مترو. ساحل شمال شلوغ بود در اخیر آبی-آسمان روز در راه است که برخی می گویند به ارمغان آورد به ذهن اواسط ماه جولای ملاقات قله — با کوهنورد sightseers و دیگران جمع آوری شده از نزدیک در پارکینگ.

به دلیل ماهیگیری لزوما نیاز مستمر ارزیابی مجدد شرایط مبتنی بر دانش در تصمیم گیری و مکرر استراتژی تنظیم ماهیگیران تفننی می تواند و باید انجام دهد بهتر است. نه تنها برای اطمینان از رژیم صهیونیستی است. Walz نمی کند, باطل ساختن هر گونه خارج از منزل امتیازات او اعطا کرده است اما برای به دست آوردن اعتماد عموم است.

یک چند ملاحظات به نگه داشتن در ذهن به عنوان بازکن روش در هر کجا که در دولت شما برنامه ای برای ماهی:

• اقامت در خانه اگر شما بیمار هستید به عنوان کارشناسان بهداشت بارها و بارها توصیه می شود.

• خرید و یا ایجاد یک ماسک و پوشیدن آن در هنگام توقف به صورت گاز و یا در غیر این صورت تعامل با مردم است. بله شما نگاه مسخره است. پس از انجام I. آن را می پوشند به هر حال. در حالی که شما در آن به خرید یک جعبه از لاتکس یا مشابه دستکش یکبار مصرف. آنها اطمینان حاصل شود در حالی که گرفتن یک گاز-پمپ رسیدگی و یا در غیر این صورت دست زدن به چیزهایی که شما نمی برخورد ناخواسته cooties (به عنوان آن بود). همچنین آنها برای تمیز کردن ماهی.

• پیش برنامه ریزی. برخی از کسب و کار شاید از جمله طعمه مغازه ها و استراحتگاه است که به طور معمول در حال باز کردن در اولین آخر هفته ماهیگیری ممکن است این سال است. آوردن مواد غذایی خود را و نوشیدنی ممکن است یک گزینه خوب است. و توسعه یک طرح احتمالی شما باید یا یک همکار ماهی گیر مریض است.

• فرض قایق های عمومی-فرود اسکله نمی تواند در آب است. این ممکن است مورد. اما برخی از اداره منابع طبیعی و دیگر خدمه یا آغاز نشده بارانداز کار این بهار یا آن شروع و متوقف شده است.

• جلوگیری از شلوغ قایق فرود اگر ممکن است و همیشه حفظ اجتماعی فاصله. نگه داشتن قایق خود را و/یا قایق و تریلر یک قایق ظهر از دیگران است یک ایده خوب است. در حال حاضر زمان برای لنگر در کنار Ol’ جیم باب انواع مختلف اردک ماهی پادشاه به امید پر کردن زندگی خود را به خوبی. به جای ماهی دور از دیگران است.

• هنگامی که docking راه اندازی و یا بارگذاری یک قایق صبور باشید. نیست جمعیت بر روی اسکله و یا گردشگاهها. نگه داشتن حداقل 6 فوت از سایر افراد است.

• ماهی تنها با اعضای خانواده و یا دیگران که سلامت تاریخ شما می دانید و اعتماد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مقدار زیادی از گرما از رسانه ها برخی از آن ضروری است. اما او درست است زمانی که او می گوید آمریکایی ها می توانند بیش از یک چیز در یک زمان.

ماهیگیری در حالی که نگه داشتن خود و کسانی که در اطراف آنها امن است و یک عنوان مینه سوتا ماهیگیران تفننی را نشان می دهد آغاز مارس 9.

 

دنیس اندرسون danderson@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de