Minnesotans به دو هفته بیشتر از اقامت در خانه اما با انعطاف پذیری

یک ایالت اقامت در خانه سفارش را در محل باقی می ماند برای حداقل دو هفته دیگر در مینه سوتا به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید نخ و سوزن بین حفاظت از COVID-19 و اجازه می دهد کسب و کار را از سر گرفت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز پنج شنبه اعلام کرد که گسترش تا مارس 18 از اقامت در خانه که در غیر این صورت تمام شده در دوشنبه اما با انعطاف پذیری اجازه می دهد خرده فروشان به بازگشایی با منظقه وانت و یا تحویل به مشتریان است.

این تصمیم را قرار دهید 30,000 Minnesotans در کسب و کار خرده فروشی بازگشت به کار و فرماندار گفت که او باز به تلاش بیشتر برای شماره گیری پشت محدودیت زمانی که آن را نمی کند در نتیجه شعله ور شدن یو پی اس مانند شیوع در میان JBS گوشت خوک کارگران کارخانه در وورتهینگتون که منفجر شد در یک هفته.

“ما در یک خط بسیار خوب با این ویروس است که می تواند بسیار به سرعت” Walz گفت. “نمی توان آن را آهسته سوزاند. از آن خواهد شد رشد نمایی.”

Walz گفت: این فرمت نیاز به ادامه آماده سازی برای یک اوج COVID-19 مواردی است که بعید است که مانع می شود بدون دستیابی به موفقیت در درمان یا واکسن. مینه سوتا را COVID-19 دیدگاه استراتژی زمانی که به طور کامل در محل با مناسب تست و مراقبت های بهداشتی محققان برای ردیابی منابع از شیوع بیماری قرار داده خواهد شد دولت در یک موقعیت قوی خود داده بیمارستان, منابع, او گفت:.

فرماندار اطلاعیه آمده به عنوان مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش دیگری 492 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد آوردن مجموع شناخته شده مینه سوتا موارد به 5,136. بیست و چهار بیشتر مرگ و میر گزارش شده با 343 مرگ و میر در مجموع تا کنون.

این حرکت همچنین آینه کسانی که در کشورهای دیگر مانند آریزونا که در کالیفرنیا ، mlb تمدید اقامت در خانه سفارش تا مارس 15 ساخته شده اما مشابه کمک هزینه برای خرده فروشان برای بازگشایی با منظقه وانت یا انتصاب مبتنی بر مشتری بازدیدکننده داشته است.

مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گفت: stay-at-home فرمت “کاملا پشتیبانی شده توسط داده است.”

مینه سوتا در یک “نقطه بحرانی” او گفت:, و هر عمل دیگری را در معرض خطر بیشتر گسترش ویروس. “فرماندار است که به دنبال در اطلاعات بسیار با دقت و او اعطا با بهداشت عمومی [کارشناسان] و همچنین به عنوان کسب و کار, جامعه,” او گفت:.

اما حزبی تقسیم در مینه سوتا ادامه داد: بیش از این استراتژی توسط Walz یک دموکرات و خاموش شدن است که منجر به بیش از 560,000 Minnesotans به دنبال مزایای بیمه بیکاری.

“فرماندار حق سؤال پرسیدن است و به دنبال حق داده اما من نا امید او را تبدیل شماره گیری بیشتر امروز” گفت: رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake. “من فکر می کنم او باید حرکت بیشتر و سریعتر باز کردن کسب و کار دوباره.”

بسیاری از افرادی که از درگذشت COVID-19 تا به حال شرایط بهداشتی اساسی با توجه به استار تریبیون بررسی 206 پرونده مرگ.

در میان 147 دراز مدت مراقبت از ساکنان که درگذشت یک سوم قلب داشت شرایط 20 درصد از آنها مبتلا به فشار خون بالا. حدود 13 درصد مبتلا به ديابت بودند و 12 درصد بیماری های کلیوی. برای 59 مرگ و میر افرادی که در دراز مدت مراقبت از یک سوم شد و تحت تاثیر بیماری های کلیوی به دنبال آن فشار خون بالا و دیابت و مشکلات قلبی و بیماری های ریوی.

از 343 مرگ و میر تا کنون 271 درگیر ساکنان در خانه های سالمندان و یا امکانات زندگی کمک. سناتور. کارین Housley R-St. Marys Point برای حمایت بیشتر متناسب با محدودیت های که تمرکز بر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و دیگران در بالاترین خطر است.

“من نمی دانم که چرا کل دولت را بر ماندن در خانه و زمانی که ما باید quarantining و تست این افراد در دراز مدت مراقبت از امکانات در صورتی که جایی که نقاط داغ هستند,” او گفت:. “برای اینکه بقیه از ما در خانه بمانند و قادر به رفتن به محلی فروشگاه خرده فروشی و سعی کنید در شلوار جین وجود دارد اما ما می توانیم به هدف و یا خارج و یا Costco [وسیله] آن ما خیابان اصلی کسب و کار که در حال مرگ هستند.”

فرماندار اعلام روز شنبه یک “واقعا مهم گام” برای حدود 15000 نفر از خرده فروشان است که می تواند بازگشایی دوشنبه گفت: بروس Nustad مینه سوتا انجمن خرده فروشان. منظور امر به خرده فروشان خشک پاک کننده ها و حتی حیوان خانگی groomers و اجازه می دهد تا مو سالن به فروش محصولات اما قطع نشده است ،

گسترش نا امید کننده بود برای اشلی پاتر صاحب فرار آبگرم در مارشال که تا به حال قرار ملاقات رزرو برای هفته شنبه شروع و تا به حال یک مشتری که گفت: “او احساس مانند یک ماموت پشمالو ،

“ما در حال نا امید است که ما یک بار دیگر باید به برنامه ریزی مجدد قرار ملاقات” گفت پاتر خواهد شد که در حال حاضر شروع به ترویج آبگرم گواهی هدیه برای روز مادر به جای.

در حالی که 82 درصد از کسب و کار در دولت هستند قادر به باز Walz تاسف ناکامی برای کسانی که بسته هستند و همچنین برای Minnesotans به دنبال به جلو به مراسم عروسی و فارغ التحصیلی است. او گفت که او در حال مبارزه با سوال در مورد اجازه مذهبی, خدمات, اما او تعجب که آیا او خواهد بود موظف به باز تئاتر و سالن های کنسرت را با مشابه جمعیت.

Walz روز دوشنبه اجازه برای بازگشت به عنوان بسیاری از 100,000 کارگران در تولید و انبارداری کسب و کار است که تکمیل اجتماعی فاصله برنامه.

داگ لون رئیس جمهور از مینه سوتا اتاق بازرگانی گفت: کاهش سوتا اقامت در خانه سفارش برای خرده فروشان “یک گام در مسیر درست” اما او به ویژه نگران تابستان رفت و آمد مکرر صاحبان که در حال تعجب اگر آنها می توانید نگه دارید خود را رزرو و حفظ کارکنان.

Walz در روز پنج شنبه نیز تشویق Minnesotans به سایش ساخته شده و یا ماسک های خانگی خارج از خانه خود را هنگامی که اجتماعی فاصله دشوار است و برای ادامه تلاش های که داده اند دولت یکی از پایین ترین نرخ از COVID-19 در کشور است.

او اظهار تاسف کرد که یک سازنده مراجعه به کلینیک مایو توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس شنبه شد “یک داستان از ماسک” به دلیل پنس کاهش یافته است به پوشیدن یک. او گفت: ماسک-پوشیدن را ایجاد وحدت در پاسخ به COVID-19 و شواهدی وجود دارد که ماسک-پوست را کاهش می دهد که آلوده هستند اما نمی دانم آن محافظت از دیگران است.

خرید زمان

فرماندار اصل صادر stay-در-خانه جهت کاهش چهره به چهره و انتقال بيماري 80 درصد و برای خرید زمان برای بیمارستان ها برای آماده سازی بیشتر با تخت هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

در روز پنج شنبه گفت او خوشبین است که بیمارستان ها باید به اندازه کافی منابع برای خدمت به همه بیماران زمانی که COVID-19 موارد اوج — شاید در اواخر ماه مه یا ژوئن. و در حالی که دولت امضا اجاره نامه شنبه به استفاده از یک توقیف طولانی مدت مراقبت تسهیلات در رزویل به عنوان یک سرریز بیمارستان به صورت پایدار و غیر COVID بیماران Walz گفت: آن را نمی ممکن است مورد نیاز به همراه شش تن دیگر از سایت های دیگر است که می تواند آماده در عرض 72 ساعت.

بیمارستان ممکن است در موقعیت اجازه می دهد تا برخی از اعمال جراحی الکتیو به سر Walz گفت: تا زمانی که منابع خود را از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و پایدار هستند.

لوازم شده اند تقویت با کمک مینه سوتا رهبران کسب و کار مذاکره خرید از مکان های بین المللی هر چند یک منبع بزرگ از ماسک متوقف شد این آخر هفته هنگامی که دولت چین ملی یک گیاه گفت: دکتر جان هیک, یک, Hennepin, بهداشت و درمان, دکتر, است که مدیریت بهداشت و درمان ایالت هماهنگی مرکز.

منابع داخلی در حال ورود بیش از حد از جمله N95 ماسک است که ارائه بهترین حفاظت برای پزشکان و پرستاران در هنگام کار با COVID-19 بیماران مبتلا به همسرش گفت:. “این یک قطره نه سیل اما حداقل آن را بریزد.”

مینه سوتا ممکن است انجام 5,000 تست های تشخیصی در روز دوشنبه اما Walz گفت که تنها هدف خود را و است که دولت در مسیر با همکاری خود با مایو کلینیک و دانشگاه مینه سوتا به محض رسیدن به 20,000 آزمون در روز است.

Walz تشویق مردم به فکر می کنم خلاقانه و گفت: رهبران از ورزش جوانان سازمان باید آمد تا با استراتژی های به با خیال راحت اجازه می دهد تا بازی به رزومه — مانند تیم بیس بال با استفاده از توپ خود را زمانی که آنها در این زمینه است.

“این فقط بدترین از همه چیز” Walz گفت: “این چیزهایی که ما می خواهم به انجام بسیاری از چیزهای دقیق این ویروس می خواهد ما را به انجام به قادر به گسترش است.”

 

کارکنان نویسندگان Ryan Faircloth گلن Howatt, Torey ون Oot و دی DePass کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account