Minnesotans با روابط به میانمار و اریتره نگرانی روز جمعه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اجرایی به منظور محدود کردن مهاجرت از این کشورها می تواند تداخل با خانواده reuniting.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر جلوگیری بیشترین مهاجرت از آن و چهار کشور دیگر به نفع امنیت ملی است. ویزای مهاجرت صادر شده عمدتا به خارجی ها به قصد زندگی در ایالات متحده آمریکا ممنوع خواهد شد از نیجریه میانمار اریتره و قرقیزستان. این ممنوعیت جلوگیری از مهاجران از سودان و تانزانیا از اخذ ویزای متنوع کشیده شده از یک قرعه کشی.

“این طرح بسیار برای ما روشن نشده است, اما وجود دارد مقدار زیادی از دلهره توسط اریتره جامعه و آنچه در آن به معنی به این سفر بان کی مون” گفت: اسی Asbu میزبان اریتره جامعه رادیو KFAI-FM (90.3 و 106.7) در شهرهای دوقلو.

اریتره است که دوره نقاهت بعد از جنگ و استانداردهای زندگی در حال ضعیف او گفت و از مردم می خواهم برای آمدن به امریکا و دوباره با خانواده خود را.

“این فقط یک روز غم انگیز در روابط آمریکا و اریتره تاریخچه,” او گفت:.

ایالات متحده امنیت داخلی و مقامات وزارت امور خارجه گفت: برخی از مهاجران قادر خواهد بود برای به دست آوردن چشم پوشی از محدودیت. تعداد کل کشورهای محدود سفر لیست از جمله سومالی و دیگران ممنوع قبلا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر در 13. مهاجرت طرفداران هستند با توجه به این که آیا آن را می تواند تحت تاثیر قرار پناهندگان یک گروه است که به صراحت گنجانده شده تحت گسترش ممنوعیت سفر.

“در زمانی که بسیاری از این کشورها در حال رفتن را از طریق بحران در حال حاضر زمان برای ایالات متحده به بستن مرزهای خود به این کشورها گفت:” Krish O’Mara Vignarajah, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لوتری مهاجرت و پناهندگان خدمات یکی از بزرگترین اسکان مجدد پناهندگان سازمان در کشور است. او افزود: “ترس ما این است که این گسترش ممنوعیت کار به عنوان یک سیاست جلوگیری از خانواده ها از reunifying.”

هفته گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال اضافه کردن یک زن و شوهر از کشورها است. ما باید امن است. کشور ما را به امن. شما ببینید چه خبر است در جهان.”

دولت گفته است که این ممنوعیت در اصل به تصویب رسید در سال 2017 به محدود کردن سفر از اکثریت مسلمان کشور لازم است تا اطمینان حاصل شود که کشورهای برآوردن الزامات امنیتی برای سفر به ایالات متحده, و یا در صورت محدودیت تا زمانی که آنها انجام می دهند. آن را می گوید که کشورهای در لیست تروریست ها پناه و نگهداری منسوخ شده پاسپورت سیستم و یا شکست خورده برای اطمینان اشتراک گذاری اطلاعات.

گسترش محدودیت های که در حال حاضر تحت تاثیر قرار بیش از 135 میلیون نفر در هفت کشور است به احتمال زیاد مانع بیش از 12,300 مهاجران از اسکان مجدد در ایالات متحده و یا reuniting با خانواده های خود.

میانمار که قبلا برمه شده است یکی از بزرگترین منابع پناهندگان به مینه سوتا در سال های اخیر به عنوان کارن اقلیت های قومی فرار از آزار و اذیت. بسیاری هنوز هم اعضای خانواده که سفر به عقب و جلو. در اوایل این هفته برخی نگران بودند در مورد اینکه آیا این ممنوعیت را تحت تاثیر قرار ویزای موقت برای بازدیدکننده داشته است اما دولت می گوید که وجود دارد خواهد بود محدودیت در این نوع سفر برای کشورهای جدید در لیست.

“آن را قطعا تبدیل به چالش و نگرانی در صورتی که بان کی مون صورت گرفت” گفت: Eh ته خویی, co-مدیر اجرایی کارن سازمان در مینه سوتا.

Hsa Moo Sheemo یک کشیش در K’nyaw کلیسای باپتیست در St. Paul شده بود در مورد اینکه آیا بستگان در میانمار خواهد بود قادر به آن را به دختر خود عروسی تابستان در مینه سوتا است.

“ما باید دیدن اگر وجود دارد یک راه برای انجام یک کار بهتر از غربالگری مردم است. … [سیاست جدید] قرار دادن همه در همان سطل اینکه آیا یا نه آنها در حال ایجاد مشکل پس از آن یک چیز خوب” گفت: Sheemo که در اینجا به عنوان یک پناهنده است و در حال حاضر یک شهروند آمریکایی.

Veena Iyer, مدیر اجرایی مهاجر قانون مرکز مینه سوتا را محکوم کرد بان کی مون برای هدف قرار دادن کشورهای آفریقایی در سومالی بود که هدف از این ممنوعیت برای اولین بار. و او اشاره کرد که این امر تاثیر اعضای خانواده و زندگی در خارج از کشور از تعداد قابل توجهی از پناهندگان و مهاجران که به اینجا آمدند از میانمار و اریتره.

“این عمل را به طور مستقیم آسیب مینه سوتا جوامع” او در بیانیه ای گفت.

منظور اجرایی می آید به عنوان 2020 انتخابات گرم. مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای استفاده از سفر بان کی مون به عنوان به خوبی به عنوان او تلاش برای کاهش پذیرش پناهندگان به تجمع سیاسی خود را پایه. دموکرات محکوم گسترش آن است.

“گسترش دولت در آخرین سفر بان کی مون به اضافه کردن اضافی کشورها از جمله میانمار که در آن بسیاری از خانواده ها در کشور ما در حال از اشتباه است” گفت: وزیر بهداشت ، ctq که در حال اجرا است برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de