Minnesotans ممکن است هرگز آن را به دست آورد همه در فوتبال حرفه ای را در pro روی میز

آنها برخی از بهترین بازی تا به حال دیده این بچه ها از شهر های کوچک ایالت مینه سوتا.

آنها می توانند توپ رقص مانند یک عروسک خیمه شب بازی قبل با تصادم ایجاد صدا! — کوبیدن آن به هدف است.

آنها تا به حال سنگ سرد قاتل غرایز و توانایی که مسئولیت رسیدگی به فشار هنگامی که هزاران دلار از پول جایزه شد و در خط. آنها قهرمان جهان و سالن famers شناخته شده به طرفداران خود را توسط خود لقب: Wiz خز چسبنده. آنها حتی تا به حال آهنگ های نوشته شده در مورد سوء استفاده خود را.

آنها foosballers.

دنیای حرفه ای تنیس روی میز — بله, جدول فوتبال بازی شما مورد استفاده برای بازی در این اتحادیه دانشجویی — اخیرا گفت: در یک مستند در حال حاضر در iTunes در دسترس است و Vimeo در تقاضا.

مشابه به مانند فیلم “افسون شده” (در مورد یک ریسک بالا املا زنبور عسل) یا “کینگ کنگ” (در مورد تنظیم خر کنگ رکورد) “Foosballers” با تمرکز بر روی تک-فکر وسواس است که در آن طول می کشد به بهترین در یک گوشه ای از تلاش بشر است.

“این نوع از ذهن دمیدن به من گفت:” جو Heslinga لس آنجلس مبتنی بر فیلمساز ساخته شده است که این فیلم مستند است. “آنها به ورزشکاران اختصاص داده شده به بازی های ورزشی هیچ کس نمی داند وجود دارد که هیچ کس در مورد مراقبت.”

Heslinga فیلم (که برنده “گلدن سوت جایزه” بهترین فیلم لگد زدن + غربالگری فوتبال جشنواره سال گذشته) آهنگ های دمدمی گروه از نخبگان سطح بازیکنان — بازنشسته پلیس شاهدانه رشد سابق رقصنده پشتیبان برای Marky Mark — گانینگ برای برنده شدن در مسابقات قهرمانی جهان مسابقات است.

این فیلم همچنین به نظر می رسد در آنچه شرح داده شده به عنوان foosball دوران طلایی قبل از بازی ویدیویی عصر 1970 زمانی که پول بزرگ در مسابقات خاست و در آنجا بود یک میلیون دلار نرم افزار روی میز, مدار است.

که در آن Minnesotans در آمده است.

جدول بازی فوتبال با بازیکنان نصب شده بر روی چرخش میله به حال وجود داشته است و در اروپا از اوایل قرن 20th. اما بازی شروع نمی شود در ایالات متحده تا زمانی که پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که GIs خدمت در خارج از کشور قرار گرفتند به بازی.

در سال 1974 یک زن و شوهر از آهن محدوده نوجوانان داگ خزدار و جیم Wiswell دیدم روی میز برای اولین بار زمانی که عرصه هاکی در Hoyt دریاچه رو میز. آنها بلافاصله قلاب شد.

“ما می تواند بهترین در شمال مینه سوتا اگر ما واقعا سعی” باردار شدن به خاطر فکر کردن.

حق با او بود. دو بازیکن تیم در زمان مقام دوم در مسابقات برای دانش آموزان به نام “بزرگ مهره Goodie روی میز, مسابقه.” آنها برنده مسابقات قهرمانی کشور. سپس آنها را تبدیل به مناظر خود را در مسابقات خارج از مینه سوتا است.

“همانطور که ما رو بهتر پول رو بهتر” گفت: خزدار.

سوخت روی میز

روز پس از باردار شدن و Wiswell از دبیرستان فارغ التحصیل شد و در سال 1976 آنها جاده در سال 1953 باشگاه با رویای تبدیل شدن به حرفه ای تنیس روی میز بازیکنان.

“ما چیزی جز سفر در سراسر کشور برای چهار یا پنج سال بازی های روی میز” خزدار گفت.

سپس روی میز جداول می توان عملا در هر بار بولینگ و برادری در کشور است. کودکان و نوجوانان استفاده می شود به خط محله های خود را در حال انتظار برای بازی تنیس روی میز در بازی های آرکید. سیاتل-بر روی میز شرکت نام مسابقات فوتبال اسپانسر پول بزرگ در مسابقات قهرمانی تور برای ترویج آن جداول.

این که چگونه خزدار به پایان رسید تا برنده یک پورشه. سپس خزدار و Wiswell برنده مطابق با رزمناوهای. سپس خزدار برنده فورد.

“هر بار که آنها به یک ماشین دور, من آن را به دست آورد,” او گفت:.

در یکی دیگر از مسابقات خزدار و Wiswell تقسیم $30,000 بررسی (به ارزش حدود $100,000 در پول امروز) هنگامی که آنها برنده دونفره قهرمانی.

“برای این روز و این بزرگترین جایزه تا کنون داده شده در روی میز” خزدار گفت.

در سال 1978 یک چوب خط حساب کردن از روی میز پول برندگان قرار دادن تله در بالا با $22,105 و Wiswell در جایگاه دوم در $20,430.

باردار شدن Wiswell و یک زن و شوهر از دیگر معاصران از مینه سوتا — مایک Belz و برنت Bednar — “مانند خدایان روی میز” گفت: کتی Brainard co-نویسنده 708-صفحه “جهان فوتبال جدول سالنامه” که شامل یک پیشگفتار بازیگر و گاهی روی میز, بازیکن, Woody Harrelson. “من به آنها تماس بگیرید مینه سوتا سلسله.”

آنها خیلی خوب بودند آنها حتی تا به حال آهنگ های نوشته شده در مورد آنها.

“من یک Wiswell آهنگ” گفت: Gary Paulak یک تور تنیس روی میز بازیکن و خواننده/ترانه سرا از ایالت مینه سوتا که تبدیل به یک نوع از روی میز, troubadour.

Paulak خواند ترانه در مورد بازیکنان بزرگ و نوشت و سرود برای مسابقات بزرگ است که او را در انجام مسابقات: “شریک Minnesotans خوب Ooo آره عشق را به سوراخ در چوب. … “

Paulak حتی ضبط یک آلبوم از روی میز, آهنگ های صادر شده بر روی نوار کاست و هشت-آهنگ. او روی میز, موسیقی فرود آمد و او در ایالات متحده جدول فوتبال سالن از شهرت.

تمایل خود را برای برنده شدن

در سطح نخبگان روی میز را می توان یک بازی عجیب و غریب مهارت نیاز به یک استخر کوسه چشم برای شات هندسه رفلکس از یک مار زنگی و یک کارت بازیکن توانایی خواندن و زرنگ تر بودن از حریف.

“شما می توانید احساس عکس طنين انداز در قفسه سینه خود را خیلی سریع و خیلی سخت” Heslinga گفت.

هنوز هم این مشکل برای بازیکنان تنیس روی میز در نظر گرفته شود مشروع ورزشکاران است.

“این سخت است برای دریافت به احترام” Brainard گفت. “ما استدلال می کنند که اگر پینگ پنگ در بازی های المپیک, تنیس روی میز باید در بازی های المپیک است.”

در اوج قرار خزدار و Wiswell نگاه و عمل مانند جوانب مثبت. آنها تا به حال یک حامی که لباس آنها را در مطابق با شلوار جین و پیراهن یقه دار. قبل از مسابقات بزرگ آنها را صرف یک زن و شوهر از هفته منزوی در یک کابین در مینه سوتا در موقت روی میز اردوگاه های آموزشی با توجه به یک سال 1980 لس آنجلس تایمز داستان در مورد آنها.

خزدار گفت: بخشی از آموزش های خود را گنجانده شده است در حال اجرا به او استقامت به بازی برای ساعت ها در multiday مسابقات.

قفل شده است و در رقابت چند پا دور از مخالفان خود را خزدار گفت: “شما باید به خودتان را به نفع خود.”

“این بسیار تهاجمی بازی,” او گفت:. “اگر شما یک کمی ترس آنها می تواند احساس آن است.”

“ویز و خز بودند کوبه و Shaq از ’70s روی میز” گفت: جست و خیز Schmall یک دوقلو شهرستانها روی میز پروموتر لیگ برتر و مدیر.

“این یک ماجراجویی دیوانه” گفت: خزدار. “هرگز خواب آن را تا پایان راه آن را انجام داد.”

یک قطره از بالا

به پایان آمد به سرعت زمانی که سکه های ویدئویی آمار بازار در حدود سال 1980.

بازی های ویدئویی ساخته شده پول بیشتر شد آسان تر به حفظ و گرفت تا فضای کمتر از جداول foosball. فوتبال جدول فروش کاهش یافت. مسابقات فوتبال رفت و از کسب و کار و پول روی میز تور با آن رفت.

خزدار گفت: بدترین ضربه آمد که Wiswell خود را بهترین دوست خود را کشته.

“این رفت و از خیلی خوب به خیلی بد” خزدار گفت.

Wiswell تا به حال مشکلات دیگر در زندگی خود را با توجه به باردار شدن. اما در پایان خود را روی میز حرفه ای کمک نمی کند.

“رفت و آن را از بهترین تیم در جهان به ناگهان همه از یک تور است بیش از وجود دارد و ما مانند” حالا چه غلطی کنیم؟’ “خزدار گفت. “آن را سخت به درک. شما از یک شهر کوچک و وجود دارد مقدار زیادی از امید و همه ناگهانی شما انجام داده ایم چیزی است که کاملا عجیب و غریب و شما احساس خوبی در مورد خودتان و شما در بالای جهان, تفکر, ‘هی این است که به پایان رسیده است.’ و ناگهان یک روز آن را بیش از.”

اگر چه دیگر روی میز, جدول سازندگان ایجاد شده جدید قهرمانی آنها نیست به عنوان بزرگ و یا به عنوان سود آور مسابقات فوتبال حوادث. بدون دیرین خود را دوست و هم تیمی قدیمی خود را از دست شور و شوق برای بازی. او به زودی بازنشسته و از روی میز.

“پول نبود هر خوب دیگر. بنابراین من فکر کردم زمان برای حرکت و کار و رشد” او گفت:.

باردار شدن, در حال حاضر 61 و زندگی در ژامبون دریاچه برق شد.

“بقیه زندگی من خیلی عادی” او گفت:. “من بازی نمی بیش از 10 بازی در 20 سال گذشته است.”

Paulak در حال حاضر 68 و زندگی در هاپکینز به یاد آورد که او در بر داشت کار به عنوان یک تکنسین تعمیر الکترونیکی تخته دارت پس از کنسرتهایی که یک تنیس روی میز نوازنده به پایان رسید. “من همچنین نوشت: dart, آهنگ,” او گفت:.

اما برخی از Minnesotans نگه داشته ،

دیو “چسبنده” Gummeson, 57, از, مینیاپولیس, برداشت که در آن تله و Wiswell سمت چپ خاموش.

او برنده ملی و مسابقات قهرمانی جهان در تک آهنگ های دونفره و مخلوط بازی دونفره از سال 1980 از طریق 2010s. او کاپیتان تیم ایالات متحده در تیم است که برنده جدول جام جهانی فوتبال عناوین در فوتبال-محبت اروپا که در آن بازی همچنان محبوب تر از آن است که در اینجا.

برای 15 سال گذشته شده است وجود دارد یک مسابقات هفتگی در مورتیمر های دیرین پاتوق برای روی میز وفادار در مینیاپولیس. این سازمان توسط Jason کلمن یک تنیس روی میز-بازی داروساز که خرید یک خانه در نزدیکی نوار.

“من می خواهم به داخل راه رفتن فاصله از روی میز,” او گفت:.

تنیس روی میز “خود را کمی خرده فرهنگ” گفت: Gummeson که یک روز کار خود را به عنوان یک هدف مدیر فروشگاه. “آن را تبدیل به بخشی از شما که کمی.”

اما او افزود: “شما نمی توانید زندگی را در آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>