Minnesotans نگاه کنید ممکن است در طول غیر قابل تصور

Jolene LeVahn و بلین همسایگان خود را برداشت قهوه و ظهور باز صندلی تاشو در پایان خود وآمد.

جهانی و همه گیر است که مردم را وادار به خواب زمستانی بود و هیچ دلیلی برای دادن یک محله با هم. بنابراین در این بعد از ظهر میز آشپزخانه جمع آوری شد رفتن منظقه با آسفالت و چمن جلو جدا دوستان است.

“این فقط خوب برای دیدن هر یک از دیگر” LeVahn گفت.

در سراسر کشور تجویز اجتماعی فاصله تبدیل شده است هنجار های جدید به سلامتی و مقامات دولتی تقلا و فشار به سرعت گسترش coronavirus. و یادآوری هستند و تقریبا در همه جا: هیچ چیز همان است که آن را فقط به دو هفته پیش است.

مدارس تعطیل هستند, ورزش فصل را متوقف کرده اند و خیابان های اصلی تقریبا خالی پس از بارها و رستوران و اکثر کسب و کار دستور داده شد بسته شده است. میلیون ها نفر از مردم از دست داده اند, شغل, میلیون نفر بیشتر شده است گفت: به کار از خانه.

هفت ساله که التماس برای تاریخ بازی در حال حاضر چت تصویری. موش ورزشگاه کار کردن به فیلم های یوتیوب. باشگاه کتاب, یوگا, کلاس ها و گروه های کلیسا اتصال از طریق ویدئو کنفرانس برنامه های. رفت و آمد احتقان از بین رفته است.

الکترونیکی بیلبورد در کنار بزرگراه چشمک می زند جانشینی پیام برای شستن دست برای 20 ثانیه پوشش سرفه و عطسه در خانه بمانند اگر شما بیمار و اجتناب از تماس نزدیک با کسانی که بیمار هستند.

محله ها ترسناک آرام حتی اگر مدرسه است و بسیاری از پدر و مادر در خانه است.

در Stillwater آنی Cashman خود توصیف برونگرا صرفا امواج به همسایه اش به جای راه رفتن به چت. همسایگان را برای یک پیاده روی عبور بدون توقف.

“این بسیار آرام” Cashman گفت.

Cashman مشکوک به این آینده شد.

بیش از یک هفته پیش در حالی که بر روی یک رخصتی بهار, سفر به Lutsen کوه اسکی رفت و آمد مکرر او با غلبه بر موجی از وحشت را به عنوان او سوار آسانسور صندلی. اگر ویروس در ادامه به گسترش او فکر کرد که: “زندگی بود که رفتن به تغییر دهید.”

آن را انجام داد.

Cashman دیگر می رود به دفتر و اجتماعی گردش لغو شده است. در حال حاضر او صرف روز با او 7 ساله و 5 ساله, دختر, در, ساده, شادی و لذت, مانند تماشای دخترش مانور توپ با چوب چوگان سرپهن در حیاط خلوت خود و یا پیاده روی خانواده سگ و بیشتر ورزش روزانه است.

“این است که دقیقا آنچه که من نیاز به انجام,” او گفت:. “من ممکن است یک ماه اینجا بود با آنها. این چیزی است که من ولع مصرف شده است.”

“دختر من در حال یادگیری به سوار دوچرخه خود را و من پسر یک دوچرخه جدید از کریسمس. آنها خیلی خوشحال بودند که آن را 5 p. m. و مادر بود و به اویختن با آنها. برای من شخصا آن را یک بیدارباش تماس بگیرید.”

مشغول زندگی در همه جا به طور ناگهانی کاهش یافته است.

در مینیاپولیس, رابین Ganser و دو فرزند پنجم کلاس لیدیا و کلاس اول-Holden خارج هر روز — گاهی اوقات راه رفتن در اطراف دریاچه قدم زدن از طریق یک گورستان محلی و یا توقف در خانه یکی از دوستان برای یک ایوان-منظقه چت.

در نزدیکی مسیرهای پیاده روی واکر و دونده گله به پارک یک روز کاری عادی مانند یک آخر هفته. در حالی که همه آنها در حفظ فاصله خود با دادن یک بستر گسترده به عنوان آنها عبور کند.

“آنها غیر دوستانه” گفت: Peter Krause, به طور منظم در Nokomis. او گفت:. “آنها می گویند:” سلام.’ اما مردم احترام در حال فضا.”

هنوز هم برای بسیاری از آن را نیز وحشتناک زمان به عنوان ویروس تهدید زندگی و معیشت.

ترس و سردرگمی باید چشمانداز به زندگی روزانه. یک سرفه یا عطسه در است که یک بار ممکن است را رد کرد و در حال حاضر دهید با احتیاط چشم به دنبال مجرم. Sniffles یا سرفه را دارند دچار تعجب که آیا آنها یک فصلی سرد و یا گاهی اوقات کشنده ویروس. آنها به نوبه خود به اینترنت تمیز کاری برای پاسخ.

چه COVID-19 علائم ؟ آن را امن برای رسیدگی ایمیل و یا باز کردن بسته تحویل به ایوان ؟ است وجود دارد یک DIY دستور العمل برای ضد عفونی کننده دست در حال حاضر که آن را کمیاب کالا?

“من یک اضطراب فرد اما من احساس اضطراب ramping تا” کتی بکر گفت: به عنوان یک نور خورشید کاهش یافت و در اخیر راه رفتن در اطراف دریاچه Nokomis با کودک نو پا خود را همراه در یک پرسه زن. “من واقعا نگران پدر و مادرم. آنها سالم اما آنها در 70s به. من از خواب بیدار در شب و من نمی تواند به عقب بر گردیم به خواب.”

در میان عدم قطعیت وجود دارد ، مردم ازدحام فروشگاه, فراگیر, کنسرو سوپ ماکارونی و کاغذ توالت کردن قفسه.

“این یک ترس پاسخ,” دکتر گفت: Kaz نلسون استادیار گروه روانپزشکی در دانشگاه مینه سوتا است. “برای اجداد ما آن را ترس از اینکه مورد حمله یک خرس یا شیر.”

در حال حاضر آن را نامرئی ویروس.

“ما در حال گفت که این یک زندگی یا مرگ موضوع تا ریسک بسیار بالا” نلسون گفت. ترس و وحشت و فلج جهانی هستند پاسخ های او اضافه شده است.

وجود غم و اندوه بیش از حد به عنوان رویدادهای مهم مانند مجالس ترحیم و معنی دار یک بار در یک عمر در یک لحظه مانند مراسم ازدواج و فارغ التحصیلی در حال به تعویق افتاده و یا لغو شود.

“مردم درد و رنج فوق العاده” نلسون گفت.

چگونه زندگی خواهد بود طرح میتوانست نامشخص است گفت: مالیا جونز دستیار دانشمند در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون کاربردی جمعیت آزمایشگاه.

“این بستگی دارد که چگونه شرکت ما می تواند با اجتماعی فاصله,” او گفت:. “ما باید برای جلوگیری از آلوده کردن مردم است. ما فقط نیاز به مکث و آهسته آن را پایین. جهان هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

و هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند وجود دارد امید است که برخی از تغییرات اجباری در مردم خواهد شد. شاید آنها را برای همیشه لطفا برای خواندن “تولدت مبارک” برای رسیدن به 20 ثانیه از شستن دست و یا در واقع ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار است. راه دور و نهفته می تواند تبدیل به هنجار شده است.

آنها همچنین ممکن است کم کردن سرعت گرفتن توجه از آنچه که از دست رفته بودند چرا که آنها بیش از حد شلوغ است برای دیدن.

“ما اغلب از طریق زندگی در اتوماتیک گفت:” تو را نلسون. “این مکث ساخته شده است من متوجه آنچه که مهم است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>