در خواست ملی بهداشت مقامات Minnesotans در حال حاضر در حال خواسته به پوشیدن پارچه ماسک صورت که زمانی که آنها سر به فروشگاه های مواد غذایی و دیگر اماکن عمومی.

جمعه توصیه از CDC تلاش برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 آمد و با تقاضای زیاد که حفظ پزشکی-درجه ماسک برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و همچنین به عنوان یک هشدار است که ماسک ها هیچ جایگزینی برای اجتماعی فاصله و کامل مکرر دست شستن.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه اول ایالات متحده آمریکا CDC گفت: تنها افرادی که آلوده بودند و یا نشان داد علائم باید پوشیدن ماسک ، اما به عفونت و مرگ و میر در سراسر کشور ضرب CDC شروع دوباره آن مشاوره.

قبل از پیشنهاد اعلام شد, مینه سوتا, کارشناسان بهداشت و درمان ابراز کرده احتیاط در مورد ارزش پوشیدن پارچه ماسک ، در آنها گفت: وجود داده های کمی برای ارزیابی ارزش ماسک های خانگی. و در عین حال آنها معتقدند که ماسک می تواند نگه داشتن افرادی که آلوده می شوند اما هیچ نشانه ای از گسترش این ویروس از طریق سرفه, عطسه و یا حتی صحبت کردن.

اگر CDC توصیه می کند آن است که آنچه که مردم باید انجام دهند گفت: هلن اعتصاب که نظارت Allina Health را COVID-19 پاسخ تیم است و رئیس جمهور از بیمارستان های آن.

“در این مرحله ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای مسطح کردن این منحنی,” او گفت:. “در برخی از نقطه ما در حال رفتن به نگاه کردن به این و ما در حال رفتن به کشف کردن آنچه که بهترین عمل است. در حال حاضر ما در تلاش هستیم همه چیز را ما می توانیم.”

فشار برای عموم به پوشیدن موقت ماسک می آید به عنوان شهرها و ایالات متحده فشار به منابع لازم پزشکی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در معرض تماس با افراد آلوده. در یک نقطه CDC توصیه می شود که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با استفاده از ماسک های خانگی گفت: حتی یک سربند یا روسری را انجام دهید اگر هیچ پزشکی-درجه ماسک در دسترس بودند.

“اوه خدای من” گفت: Deb Kurfürstendamm پزشک خانواده در اسکندریه Minn. “ما نیاز به چیزی بهتر از bandannas.”

بنابراین او و سپاه از Minnesotans که دوختن باید نوتبوک هزاران نفر از ماسک برای ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی. خود پاسخ قاطع به سرعت تخلیه قفسه های فروشگاه الاستیک واسط و پارچه جناغی بافتن نوار.

روشن با استفاده از پارچه ماسک در بیمارستان ها و کلینیک های باقی مانده stop-اندازه گیری فاصله تا تولید کنندگان می تواند تا سطح شیب دار تولید درجه بالا ماسک های پزشکی. “هنگامی که ما هیچ چیز دیگری ما خواهید بود با استفاده از آن” Kurfürstendamm گفت.

Allina health care امکانات شویی انبوهی از اهدا پارچه ماسک و استفاده از آنها در کلینیک برای بیماران مبتلا به علائم تنفسی. در نهایت آنها ممکن است مورد استفاده قرار Allina کارکنان است که نمی مقابله مستقیم با بیماران.

Lakeville را جولی Skovran و او 19 “دوخت فرشتگان” را بخیه بیش از 500 ماسک ارسال آنها را به پروتستان خانه در بلومینگتون و همچنین به ارائه دهندگان مراقبت در hospices و یک بیمارستان اطفال واحد.

وجود دارد حتی بزرگتر نیروی کار است که می تواند با استفاده از پارچه ماسک از جمله در بعد از ارائه دهندگان مراقبت های اورژانس, کارگران, پلیس و آتش نشان و زندگی کمک امکانات اداری کارکنان و خدمه Kurfürstendamm گفت.

بیشتر چه, ماسک های پارچه ای ممکن است تبدیل به بهترین دفاع در برابر عفونت, او گفت:.

در برخی از کشورهای آسیایی با پوشیدن یک ماسک صورت در هنجار است در طول یک بیماری همه گیر. در جمهوری چک به تازگی مقامات موظف است که در صورت ماسک توان در مکان های عمومی, با استناد به این ایده که “من ماسک شما محافظت می کند. ماسک خود را محافظت می کند مرا.”

نظریه ترویج جهانی ماسک-با پوشیدن این است که نگه داشتن آن می تواند افرادی که بیمار هستند از های این ویروس گفت: دکتر سوزان کلاین استاد در بخش بیماری های عفونی و بین المللی پزشکی در دانشگاه مینه سوتا است.

اثربخشی N95 ماسک که متناسب محکم و ساخته شده از مواد است که اجازه می دهد تا برای یک سطح بالایی از تصفیه ثابت شده است, او گفت:. “آنها با دقت طراحی شده و تست شده” کلاین گفت.

“جهان تقاضا برای این منابع تا به حال سر به فلک کشید” کلاین گفت. “ما حتی نمی تواند نیاز ما امکانات مراقبت های بهداشتی.”

برای عموم پارچه ماسک, اگر چه غیر قابل تنظیم و تست نشده اما در حال حاضر توصیه می شود توسط CDC ممکن است به اندازه کافی خوب, او گفت:.

مهم این است که مطمئن شوید که ماسک متناسب محکم را پوشش می دهد بخش پایین تر از بینی و کل دهان و tucks زیر چانه است و به صورت امن. باید وجود داشته باشد هیچ gapping فضاهای کلاین گفت.

به عنوان همه گیر فرا گرفته و ایالات متحده آمریکا و بسیاری از طرح ها و الگوهای رایگان برای تبادل نظر صورت ماسک ظهور کرده اند تا در اینترنت.

میشل Hoaglund صاحب رکاب حیاط مغازه در سنت پل ، همکاری با سازمان های غیر انتفاعی دوختن خوب کالا Allina و آبی صلیب آبی سپر به بوسیله اسباب گردنده از ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از طرح های تایید شده توسط Allina. مغازه خود را باز تنها برای منظقه وانت فراهم می کند رایگان کیت به داوطلبان و شامل محکم بافته شده پارچه برای خارج از ماسک, 100 ٪ پنبه جامه فلانل یا پشمی برای داخل و الاستیک — اگر او آن را در انبار.

“مردم در حال انجام این کار به دلیل آن چیزی است که آنها می توانید انجام دهید” Hoaglund گفت.

این ایده الهام گرفته شانون ویلیامسون که دارای یک دانشگاه مینه سوتا در رشته طراحی پوشاک و دستگاه های پزشکی و نوآوری به آمده تا با طراحی خود پس از مشاوره با کارشناسان از جمله مهندسین و پزشکان و دانشمندان مواد. این طرح شامل یک جیب به جای فیلتر — حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان آن را در یک کیسه و یا فیلتر قهوه.

“دلیل N95 ماسک است که بسیار فوق العاده است چرا که آن را یک جا تنگ” ویلیامسون گفت. او طراحی اجازه می دهد تا برای تنگ تر و مناسب تر از بسیاری از طرح های ساده تر.

“وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با بسیاری از کسانی که” او گفت:. “بهترین ماسک است که استفاده می شود.”

نویسنده کارکنان کریستوفر Snowbeck و نیویورک تایمز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de