مینه سوتا, ایالات باز می شود چهارم لیگ فصل را با پیروزی 3-1 در پورتلند

– مینه سوتا, ایالات هافبک کوین Molino به ثمر رساند و دو بار در روز یکشنبه بازکن فصل در پورتلند 3-1 پیروزی بر چوب که همچنین برگ های تازه وارد لوئیس Amarilla تنها 24 اهداف دور از خود بی پروا پیش بینی.

هر چهار گل آمد در نیمه دوم. Amarilla گل اول خود را در لیگ حرفه ای و Molino گل دوم خود را از شب در عرض دو دقیقه از یکدیگر پس از پورتلند میدهند نمره.

دو تیم رد و بدل اهداف — Molino اول شب و دیگو والری را equalizer ضربه پنالتی لحظات بعد از آن در نیمه دوم را 10 دقیقه قبل از ایران فاصله گرفته و خود را برنده در پراویدنس پارک برای اولین بار در آن چهار فصل MLS.

ایالات هافبک کهنه اتان Finlay کمک به ایجاد هر سه از تیم خود اهداف.

او ایجاد متهور برنده نهایی زمانی که او فرستاده عبور عبور از سمت راست به 6-حیاط جعبه که Amarilla رهبری گذشته چوب حافظ استیو کلارک در 76th دقیقه است.

این برای اولین بار از 25 Amarilla گفت: او را در خود rookie MLS شود.

“من انتظار او را به کسانی که نمره 25 اهداف است که او می گویند تا” Loons کاپیتان Ozzie آلونسو گفت: در هفته منتهی به جمعه بازی. “او نمره 30 که برای ما بهتر است. اما 25 بیش از حد خوب است.”

تنها لحظاتی بعد Finlay تا به حال لگد زدن به توپ بیش از سر خود و به دور از مجموعه ای از بازیکنان پورتلند. Molino قرار بود کاملا پشت Finlay و volleyed توپ گذشته کلارک در 78 دقیقه به صورت ناگهانی دو هدف منجر شود.

Molino پشتکار منجر به این بازی نمره اول در دقیقه 51 هنگامی که Finlay را از عبور از سمت راست رفت و از طریق هم تیمی رابین لاد به عنوان چوب حافظ استیو کلارک بیرون آمد و به بازی توپ.

Molino outplayed او برای توپ و گل به باز خالص پس از پورتلند به حال بیشتر از نیمه اول را اجرا کنید از بازی.

سرب نکشید, اگر چه.

2019 MLS مدافع سال آیک Opara نامیده می شد برای به دست گرفتن پورتلند مهاجم Felipe مرا در گوشه ای از مجازات جعبه. چوب کاپیتان دیگو والری در زمان پنالتی و ضربه راست در حالی که ایالات دروازه بان تایلر میلر حدس زده جهت دیگر در ایران اولین.

هدف در آمد و 55 دقیقه چهار دقیقه پس از Molino اولین هدف است.

به عنوان ایالات جانباز هافبک و کاپیتان Ozzie آلونسو پیش بینی شده در طول هفته همیشه جشن و مشغول مشیت پارک مخاطبان هو در ایران را pregame معرفی.

نه در Loons اما یک ویژه با هدف زمانی که آلونسو معرفی شد به دلیل سابقه وجود او پس از بازی در 10 فصل به صورت رقیب سیاتل.

“من استفاده می شود به آن” آلونسو گفت. “من بازی 10 بار در پورتلند. آن را نمی خواهد هر چیزی متفاوت است. من نمی مراقبت از آنچه آنها می گویند اگر آنها بو من.”

چوب طرفداران هو دوباره زمانی که آلونسو با دریافت یک کارت زرد در دقیقه 31, که, مینه سوتا, ایالات تیمی رومن Metanire به دنبال آن با یکی از خود را شش دقیقه بعد.

پورتلند کنترل بسیاری از این بازی در نیمه اول اما چوب مهاجم Felipe مرا دو حمله از راه دور هر یک از دست رفته هدف و هافبک سباستین بلانکو را در 22 دقیقه از دست رفته بیش از حد به سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>