مینه سوتا سپاهی را به کنار جاده حرکت در طول توقف ترافیک به ارمغان می آورد به اشک

دولت سپاهی کشیده بیش از یک ساحل شرقی, دکتر برای سرعت در شرق و مرکزی بزرگراه بین ایالتی مینه سوتا به او گفت او باید بهتر می دانند و فرستاده او را در راه سپاسگزار برای دریافت تنها یک هشدار و یک بلیط.

این سپاهی نیز به او یک مشت آرزو N95 ماسک پزشکی که صادر شده برای حفاظت از خود را از مرگبار و بی امان coronavirus است که جاروب جهان است.

“من به اشک پشت سر هم” دکتر Sarosh اشرف Janjua یک بوستون متخصص قلب و عروق نوشت: در یک حساب دقیق از ترافیک توقف در اواخر بعد از ظهر از مارس 21 در امتداد بزرگراه بین ایالتی 35 در شمال شعبه دارد. “من فکر می کنم او teared کمی نیز قبل از آرزوی من هست و راه رفتن به دور.”

ماسک شده اند مداوم نقطه تاکید و برای چند هفته در میان سیاستمداران پزشکی حرفه ای و خصوصی به عنوان یک صنعت حیاتی و همه بیش از حد کمیاب — ابزار در راستای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایمن از ویروس به عنوان آنها سعی کنید به دفع کردن بیماری و مرگ.

“سپاهی [برایان] شوارتز گفت که او متوجه آنچه به نظر می رسد دو استفاده N95 ماسک در [او] کیف پول که به عهده او بود و استفاده مجدد گفت:” گشت رئیس سخنگوی سرهنگ گوردون Shank. “سپاهی شوارتز گفت که او شنیده ام وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و فکر [دکتر] می تواند با استفاده از ماسک اضافی.”

Shank گفت شوارتز و همکار خود را سربازان “در حال کار سخت در طول همه گیر و در حال فکر کردن در مورد تمام اولین پاسخ دهندگان که در حال مراقبت از Minnesotans در طول این زمان بحرانی.”

Janjua تایید در Facebook پست که کمبود N95 ماسک او را ترک کرده است “ترس از نداشتن کافی تجهیزات حفاظتی, و در تاریک ترین لحظات [I] باید نگران چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من بیمار دور از خانه.”

دکتر در را پر کنید-در انتساب کار و بیش از 1400 کیلومتر از بوستون که شوارتز کشیده او را برای رفتن 85 مایل در ساعت در 70 مایل در ساعت در منطقه عازم جنوب I-35. دیدن گواهینامه او پرسید: او را چه به ارمغان آورد او تمام راه را به مینه سوتا. او پاسخ داد که او باعث می شود سفر ماهانه برای کار.

این سپاهی “کاملا محکم به من گفت که آن را بسیار غیر مسئولانه از من به سرعت” Janjua نوشت: در Facebook “به ویژه پس از من خواهد نه تنها منابع اگر من به یک حادثه, اما همچنین می تواند در یک موقعیت برای کمک به بیماران است.”

دکتر گفت که او احساس نیش از سخنان خود و “من منتظر او را به من ارسال یک بلیط. در عوض او به من گفت که او قرار بود به من اجازه دهید با یک هشدار است.”

به عنوان او تلاش برای عذر خواهی و تشکر سپاهی “او در رسیده به دست من چه من فرض من مجوز بازگشت. آن نیست تا زمانی که دست من بسته شده بود در اطراف چه او به من دادن که آن غیر منتظره بزرگی به خود جلب کرد چشم من به آن است. پنج N95 ماسک از عرضه دولت به او داده بود برای حفاظت از خود را.”

این آرام حرکت در بزرگراه شانه در شهر های کوچک ایالت مینه سوتا چپ Janjua احساس امیدوار گسترده در میان بیم و هراس و عدم اطمینان.

“این غریبه کامل که چیزی به من بدهکار است و بیشتر در خط مقدم از من مشترک خود را با ارزش ماسک با من بدون من حتی درخواست,” او نوشت. “حجاب از تمدن ممکن است نازک, اما نه همه نهفته است که پشت آن است savage. ما در حال رفتن به خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>