مینه سوتا دیوان عالی کشور طرف با بلومینگتون در سازمان سطل زباله سوال

مینه سوتا دیوان عالی کشور حکم داده است به نفع یک گروه از بلومینگتون ساکنان که شکایت این شهر پس از آن به تصویب رسید سازمان سطل زباله مجموعه بدون قرار دادن این موضوع برای یک نصب شد.

یکشنبه حاکم گفت: اصلاحیه پیشنهادی به شهر منشور بود قانون اساسی و نه نشان دهنده نامناسب رفراندوم.

بلومینگتون مقامات در حال بررسی نظر و برنامه ریزی گام های بعدی خود گفت: شهرستان مدیر جیمی Verbrugge. این شهر قرارداد برای سازمان سطل زباله مجموعه همچنان در جای خود وجود دارد و نمی توان یک تغییر به مجموعه خدمات در حال حاضر, او گفت:.

مقامات شهرستان در سال 2016 را رد دادخواست از این گروه به نام دست ما قوطی برای اصلاح منشور قرار داده و جمع آوری زباله در انتخابات. این گروه شکایت کرد و این شهر را از دست داد در منطقه و دادگاه استیناف. سپس آن را به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی ایالت که بازگشت پرونده به دادگاه تجدید نظر برای رسیدگی به مسائل حل نشده است.

در یک سال 2018 حکم دادگاه تجدید نظر موافقت با شهرستان که اصلاح شد و نامناسب. دادگاه عالی معکوس در 4-3 تصمیم با اکثریت برگزاری است که پیشنهاد منشور متمم قانون اساسی بود.

این شهر مجموعه ای سازمان یافته برنامه آغاز شد و در پاییز سال 2016 با هدف کاهش تعداد کامیون های زباله در مجموعه روز به حداقل رساندن سایش در جاده ها و کاهش, آلودگی, مقامات گفت.

گرگوری یوسف, یک وکیل است که نشان دهنده شاکیان گفت: مشتریان خود را “نمی تواند شادتر” با حاکم است.

“من حقوق مشتریان تحت شهرستان منشور و کسانی که از همه مردم از بلومینگتون شده است به طور کامل توجیه توسط دیوان عالی کشور حکم” او گفت:.

حاکم یوسف گفت: معنی این شهر حق ندارد به امتناع از دادن متمم در انتخابات. او گفت: شاکیان امیدوارم که مقامات شهرستان در حال حاضر به شما اجازه رای دهندگان تصمیم گیری در مورد اصلاح و اضافه شده که کمتر در مورد زباله مجموعه از حق ساکنان به پیشنهاد تغییرات در منشور شهرستانها.

“آیا مقامات شهرستان خواهد شد و در نهایت احترام به حقوق مردم با اطاعت از قانون و اجازه می دهد یک رای باقی مانده است دیده می شود,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر