یک جلسه اضطراری از دبیرستان مینه سوتا امور خارجه در لیگ کمیته اجرایی در روز پنج شنبه برخورد اغلب با تاخیر در جلسات و بحث در مورد خرید اینترنتی از هفته گذشته لغو شد مسابقات بسکتبال.

در این جلسه ریشه از چه مدیر اجرایی اریش Martens به نام “غیر قابل باور و غیر قابل پیش بینی” اختلالات ناشی از COVID-19 همه گیر و اثرات آن در دبستان ورزش و فعالیت.

با توجه به زمستان های ورزشی در انتخابات گفت: لیگ ادامه خواهد داد به دنبال رهبری فدرال و مقامات دولتی قبل از توجه به هر گونه تغییر در طرح خود برای توقف عمل از طریق مارس 27 و راه اندازی مجدد بازی در تاریخ 6 آوریل.

در این جلسه انجام شد در MSHSL در بروکلین مرکز با تعدادی از شرکت کنندگان در تماس با تلفن.

بهار شیوه های ورزشی تعطیل شد, شنبه, سازگار با بسته شدن مینه سوتا مدارس از طریق مارس 27. هفته گذشته ورزش های زمستانی دولت و بخش مسابقات تعطیل شد, برای دختران, بازی بسکتبال پسران بسکتبال و اقتباس طبقه هاکی.

کمیته اجرایی در مورد راه هایی برای احترام به دختران و پسران بسکتبال تیم که فصل به فصل و یا دولت مسابقات اجرا می شود کوتاه قطع شد. ممکن است زبان برای لیگ رکورد کتاب می تواند طیف وسیعی از “co-قهرمانان” برای یک وضعیت مانند کلاس 3A یا 4A دختران بسکتبال که در آن هر عنوان بازی matchup بود به “فینالیست” برای پسران بسکتبال تیم است که برنده آن بخش اما نمی تواند پیشرفت به دولت مسابقات است.

لیگ شش عضو کمیته اجرایی رای به تعویق انداختن آوریل 2 جلسه هیئت مدیره و مربوط به جلسات کمیته. آن را نیز به تعویق افتاد مارس 12 نماینده مجلس نشست. هیچ تاریخ جدید تعیین شد. بهار منطقه جلسات با مسئولان مدرسه لغو شده است با لیگ کارکنان به دنبال روش های جایگزین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de