این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ گفت: آن را در حد حضور در مسابقات بازی شروع جمعه به فعالان رسانه ای و “تعداد کمی از مدرسه-تایید” طرفداران تیم.

فن محدودیت که یک مربی و یک مدرسه رسمی گفت: 90 هر تیم را تحت تاثیر قرار girls’ بسکتبال مسابقات دولت و پسران بسکتبال بازی بخش و در ابتدا با اقتباس از طبقه هاکی حالت مسابقات. بعد از آن در هر روز لیگ گفت: آن را لغو اقتباس طبقه هاکی رویداد که تعیین شده بود برای جمعه و شنبه در بلومینگتون جفرسون دبیرستان.

با توجه به سرعت در حال تحول COVID-19 ویروس وضعیت برنامه ریزی برای پسران بسکتبال مسابقات دولت شروع می شود که چهارشنبه آینده هستند “هنوز هم در حال توسعه خواهد بود و ابلاغ شده و در تاریخ بعد” لیگ در بیانیه ای گفت.

شروع جمعه مسابقات بسکتبال حضور و غیاب “محدود به rostered شرکت کنندگان و مربیان رویداد, کارکنان, تلویزیون, شبکه, شرکای, credentialed رسانه ها و تعداد کمی از مدرسه-مصوب تماشاگران از هر شرکت کننده تیم” بیانیه ای گفت:.

لیگ همچنین گفت تسلی و سوم-محل بازی برای دختران بسکتبال لغو شده است. بازی های بسکتبال هستند که در Williams عرصه و Maturi غرفه در دانشگاه مینه سوتا و دانشگاه کونکوردیا, St. Paul.

“ما می دانیم که یک جمعی جامعه پاسخ انتقادی به حمایت از سلامت جامعه و کاهش گسترش COVID-19, لیگ” مدیر اجرایی اریش Martens در بیانیه ای گفت:. “این MSHSL در نظر دارد به انجام همه چیز ممکن است اجازه می دهد تا دانش آموزان شرکت کننده که به دست آورده اند این فرصت را به رقابت در این مسابقات به انجام این کار است.”

لیگ خواست کسانی که در مسابقات به دنبال بهداشت شخصی توصیه ها و اجتناب از تماس با کسانی که در برخورد با عوارض تنفسی یا تب.

مدارس دریافت اطلاعات از لیگ برای تعیین لیست خود را از تعیین تماشاگران. تمام تعیین شده و تماشاگران باید در حال حاضر یک ID و خرید یک بلیط برای ورود به محل برگزاری لیگ گفت.

چشم انداز بازی نیست تسلی و سوم-محل بازی ترک بلگراد-Brooten-Elrosa مربی Kristina اندرسون نا امید کرد. تیم خود را از دست داده و در کلاس 1A یک چهارم نهایی پنج شنبه در Maturi غرفه. تا زمانی که لیگ اعلام این پلنگ تا به حال حداقل یک و احتمالا دو بازی بیشتر به بازی.

“ما همیشه به یاد داشته باشید آن را به عنوان سال کرونا” اندرسون گفت. “من آرزو می کنم بازی نمی لغو شده است بنابراین ما می تواند دیده می شود که چگونه ما انجام داده اند. اما در همان زمان من آن را درک کنند. آن را ناامید کننده برای خانم های جوان.”

گفت کرامول-رایت مربی جف Gronner با اشاره به طرفداران محدودیت: “من می دانم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از تحریک مردم است.”

او ارشد گارد طیا Hakamaki آینده خاموش 34-نقطه بازی گفت که او نیاز به “15 تا 20 بلیط فقط برای خانواده من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im