مینه سوتا کسب و کارهای کوچک بریس برای coronavirus

Ajax فلز تشکیل راه حل نیاز به باز بماند و حفظ کارخانه خطوط در حال حرکت است.

در غیر این صورت آن را نمی ممکن است آب و اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بنابراین مالک و مدیر کارخانه براندون هلمز در حال حاضر شروع هر شیفت کاری بررسی آخرین مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مشاوره با کارکنان. او یکی از هزاران نفر از مینه سوتا کسب و کار کوچک صاحبان فرح ممکن است بیماری های زنجیره تامین اختلالات و اقتصادی دیگر نیروهای خارج از کنترل خود.

یک چیز Ajax می توانید کنترل هلمز گفت: سفت بیمار خود سیاست و افزايش تمیز کردن در فریدلی فلزی-ساخت فروشگاه. این شرکت از کار اخراج خود را تمیز کردن پیمانکار و استخدام کارکنان خود بیشتر کنترل کیفیت در عمیق تمیز کردن ماشین آلات درب و صفحه کلید و جداول ناهار و دستشویی و حمام.

بیش از سه هفته هلمز دستور داده است تا هفت بیمار کارگران برای رفتن به خانه از جمله خود.

“این یک انتقال بار و شما نمی دانید که اگر آن را به سرماخوردگی و آنفلوانزا آنفلوانزای B و یا در حال حاضر coronavirus. اما آن چیزی که ما تا به حال به خارج شدن از فروشگاه” هولمز گفت. “این یک سیاست گرفته ایم یک به نوبه خود در. آن را اجتناب ناپذیر است که هر زمان که کسی که بیمار می شود آنها می خواهند برای رسیدن به محل کار. اما ما فرستاده اند [آنها را] خانه. اگر آن را مدت زمان طولانی آنها بیمار ما با آنها کار می کنند.”

آنچه که او می داند این است که اگر کارخانه مجبور به تعطیل به مدت 14 روز در قرنطینه آن را فلج عملیات. “آن را واقعا خواهد بود,” او گفت:.

در حال حاضر COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus است مختل اقتصاد در سراسر جهان است و در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا

موارد انتظار می رود برای افزایش, باعث لغو پروازهای کلاس های ورزشی و وقایع کسب و کار در سراسر جهان. انتظار آمار اقتصادی وخیم است آن را نقل مکان کرد ایالات متحده کسب و کار کوچک اداری روز شنبه اعلام جدید وام های کم بهره به شرکت های کوچک از دست دادن پول به دلیل coronavirus.

“SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام را ارائه می دهند تا 2 میلیون دلار در کمک و ارائه می کنند حیاتی اقتصادی و حمایت از کسب و کارهای کوچک برای کمک به غلبه بر از دست دادن موقت از درآمد آنها در حال تجربه” گفت: SBA مدیر Jovita کررنزا در یک بیانیه پنج شنبه.

رویدادهای این هفته باعث اینگرید کریستنسن به نگاه کنید که چگونه او می تواند در کاهش هزینه ها بلافاصله از او مینیاپولیس-بر اساس INGCO بین المللی فراهم می کند که مترجم در سراسر جهان است.

کریستنسن به نام مینه سوتا زن متعلق به کسب و کار کوچک از سال توسط SBA روز سه شنبه گفت: Medtronic و مزدا لغو دو وقایع کلیدی در دو هفته گذشته که هزینه INGCO حدود 250.000 دلار در کسب و کار.

INGCO قرار بود به ارائه مترجم برای یک گروه از پزشکان ژاپنی پرواز در شرکت Medtronic سمپوزیوم در مینه سوتا است. اما Medtronic به نام به لغو این مراسم گفت: پزشکان نمی آیند پس از همه از آنجا که از virus. تماس خیلی دیر آمد. کریستنسن بالا مترجم بود و در حال حاضر بر روی یک هواپیما و به سمت شهرهای دوقلو.

هفته گذشته Madza موتور Corp. لغو 10 روز کار در تگزاس است. کریستنسن تا به حال 12 مشاغل دیگر به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

“این یک اختلال بزرگ به ما و صنعت ما,” او گفت:.”آن را کثیف, کثیف زمان در حال حاضر. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

در حال حاضر او در تلاش برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است و رسیدن به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران برای کسب و کار جدید اما تا کنون که کار نمی کرد.

“بسیاری از ما مترجمین در حال حاضر به شغل مناسب در حال حاضر به دلیل آنها می ترسند” کریستنسن گفت. “آنها نمی خواهند برای رفتن به مدرسه تنظیم زمانی که آنها نمی دانند چه آنها را در راه رفتن به.”

به عنوان INGCO reassesses اولویت های خود را کریستنسن گفت که او “پس از freaked” او را تمیز کردن 10 نفر در اتاق سه بار در روز ، او همچنین دوش کارگران با روغن های شخصی در تلاش برای تقویت سیستم ایمنی بدن. “هر چیزی است که برای شما کار می کند,” او گفت:.

دیوید اعمال کارآفرینی استاد در دانشگاه سنت توماس گفت: شرکت های کوچکتر می تواند درآمد غوطه 30 ٪ تا 50 ٪ بیش از 12 ماه آینده. همه کسب و کارهای کوچک باید انجام دهید این بودجه کار کریستنسن در حال انجام است, در حال حاضر, او گفت:. نیاز آنها را به خرید کردن مانند تجهیزات در صورت امکان و اولویت بندی در حال حاضر که کارکنان نمی تواند گذاشته و چه کسی می تواند furloughed در صورت لزوم.

پس از آموزش کارآفرینان در مورد رکود اقتصادی به 27 سال اعمال نیز توصیه به کاهش بودجه های بازاریابی در حال حاضر مگر اینکه مالک می توانید یک طرح واقعی برای تحویل کالا به مشتریان در خانه گیر کرده. کسب و کار نیز باید تماس بانکداران به درخواست وام پرداخت deferrals و نقدی دیگر-صرفه جویی در گزینه های.

“وجود خواهد داشت و همه چیز را در کسب و کار است که به خوبی برای مردم صرف مقدار زیادی از زمان در اطراف خانه. و اجازه دهید آن صورت: همه ما در حال رفتن به تودرتو برای مدتی” اعمال گفت.

“این واقعا در مورد آماده سازی امور مالی کسب و کار به طوری که شما می توانید از طریق این و دوباره در زمانی که این ویروس [فاز] است که بیش از همه” او گفت:.

بسیاری از تولید کنندگان در حال برخورد با اثرات تجارت اختلالات و تنگ نیروی کار ساخته شده است که آن را سخت به پوشش برای بیمار کارگران است.

در حال حاضر این سال Traci Tapani که شرکت صاحب وایومینگ دستگاه در Stacy, Minn., با خواهر لری گفت که او تا به حال به پرش بر روی کف مغازه بارها و بارها به پوشش برای بیمار کارگران است. Tapani گفت: او نمیخواهد کارکنان که با استفاده کردن از مرخصی استعلاجی برای بازگشت به کار, بنابراین او کار بر روی یک سیاست جدید است.

او و خواهر او نیز در اولویت وظایف برنامه ریزی در مورد مطلب بیماری است. نه خیلی زیاد در نظر گرفته شده است “غیر ضروری.”

“هنگامی که شما در حال 55-کارمند شرکت و شما باید پنج افرادی که مریض رفته هر روز آن را مانند شما متوجه نیست که. شما مطمئن انجام,” او گفت:.

ماه گذشته یکی از مشتری نوشت: sheet-metal fabricator درخواست اشاره کرد و به پرسش در مورد قدرت آن زنجیره تامین در طول این بحران بهداشتی. آیا وایومینگ دستگاه تامین کنندگان مستقر در چین ؟ چه شد وایومینگ دستگاه انجام برای آماده شدن برای یک coronavirus? چه شد آن احتمالی برنامه ؟

“در کسب و کار ما وجود دارد نه بسیاری که شما می توانید در مورد آن انجام دهد” Traci گفت و اشاره کرد که او اجرا می شود یک فروشگاه ماشین با ماشین مته و جوش. “مردم باید در اینجا به منظور انجام کار واقعی.” Tapani گفت.

برای پائولا Trenda و شش کارگر فرفری Girlz, نبات, Inc. در اوواتانا, Minn., زنجیره تامین نگرانی کلیدی است.

در ماه دسامبر Trenda — نام مینه سوتا کسب و کار کوچک فرد سال هفته گذشته توسط SBA — preordered یک دسته بزرگ از حساسیتهای شیرین کننده ساخته شده در کره جنوبی که فرفری Girlz استفاده را شکر کارامل و تافی و شکننده. منظور قرار داده شد برای گرفتن بهترین قیمت و باید در حفظ این شرکت برای سال ارائه شده او می تواند تحویل.

Trenda با استفاده از یک توزیع کننده در واشنگتن — که در حال حاضر اکثر موارد COVID-19 در ایالات متحده — به فروشگاه و کشتی تخصص شیرین کننده. واشنگتن انبار کشتی ها دسته ای به او هر ماه وجود دارد یک نگرانی است که هر گونه محدودیت در محل قرار داده برای مهار این ویروس وجود دارد می تواند بر کسب و کار در اینجا.

در حال حاضر او را با تمرکز بر آنچه که او می تواند کنترل. Trenda در حال حاضر با یک عمل سخت بیماری و مواد غذایی سیاست-شیوه های بهداشت و شرکت می شود بخش عمده ای از فروش از مشتریانی که سفارش آنلاین.

بنابراین او امیدوار است همه گیر نخواهد عمیقا مختل فرفری Girlz آب نبات. حتی با استرس از شیوع “اگر شما شور و شوق برای آنچه شما انجام می دهند پس از آن من می گویند به دنبال رویاهای خود را. اما می دانم این است که همیشه رفتن به آسان” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>