ایالت مینه سوتا ctq را مصیبت با شوهر COVID-19

واشنگتن — در ارتفاع شوهرش نبرد با COVID-19 در سراسر جهان همه گیر آمد خانه به گزارش ایسنا ، ctq در راه در راه هیچ کنگره جلسه همیشه می تواند انتقال.

شوهرش جان Bessler ذخیره کردن در تخت بیمارستان با خطرناکی پایین سطح اکسیژن خون است که نمی خواهد به نظر می رسد به افزایش است.

دو هفته مصیبت با بیماری تنفسی در ماه مارس شامل یک هفته در بیمارستان و ترس مثل خوره به جانم می آید که با گسترش coronavirus که قرار است میلیون ها نفر از افراد در معرض خطر در سراسر جهان است.

حتی قبل از شوهرش مریض شدم Klobuchar زندگی حرفه ای در چشم طوفان که دیدم ناامید مقامات دولتی سعی در محدود کردن حرکات و تعاملات اجتماعی یک ملت.

در عین حال او تلاش برای درک سرعت و اتفاقی که با COVID-19 در زمان کنترل از خانواده خود زندگی است.

“ما هنوز هیچ ایده چگونه او آن را” مینه سوتا ارشد سناتور گفت استار تریبیون در مصاحبه.

مهم نیست که چگونه Bessler شد در معرض coronavirus نتايج زد مقابله با آنچه او گفته شده است. جان Bessler بود 52 و در سلامت خوب است که این بیماری رخ داد. او round-the-clock حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری بدون افتادن بیمار است.

او گذشت اولیه خود را به عنوان علائم سرماخوردگی چرا که او متعلق به هیچ یک از گروه های در معرض خطر. او سالمند. خود سیستم تنفسی در معرض خطر. حتی اگر آلوده شد او یکی از کسانی که قرار بود قادر به شکست این ویروس بدون گرفتن وحشتناکی بیمار است.

به عنوان Klobuchar مضطرب بیش از او بدحال شوهر او مواجه یک حقیقت اساسی در مورد این بیماری همه گیر و قدرت این ویروس باعث آن است.

“اگر شما کسی است که سالم دریافت کنید که بیمار” او متوجه “این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی.”

زمانی که آن اتفاق می افتد Klobuchar کشف COVID-19 همراه با یک حس نا امیدی و ترس و ناتوانی است. Bessler سرد علائم داد راه را برای یک تب. برای 10 روز خود را متوسط ماند بالاتر از 100 درجه است. او سرفه خونی.

او پرسید: برای COVID-19 تست کردم و یک. آن را در زمان پنج روز و نیم برای دریافت نتایج. Klobuchar شده بود فشار برای تست بیشتر و بیشتر نتایج فوری به کارگیری فن آوری های مانند برخی از در حال توسعه در کلینیک مایو در مینه سوتا است. در حال حاضر او را درک دست اول همین دلیل است که بسیار مهم بود.

قبل از نتایج آزمون وارد Bessler به اورژانس رفت و ناراحت شده و خود را مداوم و گاهی خونین سرفه. Klobuchar انتظار برای دریافت برخی از آزمایشات و بازگشت به خانه خود را به واشنگتن آپارتمان. در عوض پزشکان او را بستری به بیمارستان. یک x-ray نشان داد پنومونی و سطح اکسیژن خون شد 68, خطرناکی نرمال است.

مدت کوتاهی پس از بستری Bessler کردم نتایج آزمون. آنها تایید COVID-19.

Klobuchar به شدت می خواستم به دیدن شوهرش. اما مانند دیگران با آلوده اعضای خانواده او می دانست که او باید بماند و دور نگه داشتن از آلوده شدن. در هر صورت بیمارستان در سراسر کشور آغاز شده بود بسته به بازدید کنندگان است.

“این یکی از سخت ترین چیز برای همه” او گفت:. “آنها نمی توانند با عزیزان خود.”

Klobuchar نگران Bessler بقا. “وجود دارد یک نقطه که در آن او فقط نمی گرفتن بهتر است,” او گفت:. “گفت: من هرگز آن را به او به دلیل من نمی توانستم او را ببیند. اما شما شروع به تعجب می کنم. شما فقط به روز خود را به دلیل شما می توانید وجود دارد. بنابراین شما می گویند, ‘OK, من قصد دارم به رفتن رای دادن به این. من قصد دارم برای انجام این کار و که.

“سپس آنها می گویند” شما می دانید, آن را بدتر. اکسیژن بدتر شده است.’ و شما نمی توانید به آنجا بروید به خودتان آن را ببینید. شما حتی نمی توانید بروید برای تشکر از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که وجود دارد. همه چیز را از طریق تلفن. پس از آن احساس می کند خیلی دور. و این باعث می شود آن را در یک راه ترسناکتر.”

ابیگیل Bessler, Klobuchar و Bessler را پدر نگران بود هم مادر او گفت:. او می خواست از شهر نیویورک به دیدن پدر او. اما این امکان پذیر نیست چون نیویورک تحت یک جنبش محدود سفارش صادر شده توسط فرماندار.

پس از پنج روز در بیمارستان جان Bessler در زمان به نوبه خود برای بهتر. “او تا به حال اکسیژن و آنتی بیوتیک ها [برای درمان ذات الریه],” Klobuchar گفت. “او هرگز به این نقطه نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.”

پزشکان مرخص Bessler در مارس 26. او همچنان منزوی در آپارتمان خانواده. Klobuchar زندگی به طور موقت با مینه سوتا دیگر سناتور تینا اسمیت.

Klobuchar فکر می کند شوهرش را مورد نشان می دهد که چرا از آن است که هنوز زمان برای بازگشایی کسب و کار و یا کاهش محدودیت در اجتماعات بزرگ.

COVID-19 مورد “در حال افزایش است,” او گفت:. “و آنها در حال افزایش است ، بیشتر و بیشتر مردم در حال مرگ هستند.”

خانواده او را در بوته نشان می دهد که چرا توده تست با نتایج سریع و مقررات برای جلوگیری از تماس با کسانی که بیمار هستند و یا ممکن است بیمار شدن واقعا مهم Klobuchar اضافه شده است. Bessler انتخاب برای منزوی کردن خود را زمانی که او باور نمی کند او COVID-19 هنوز هم بهتر است در چه مقامات بهداشتی می گویند بد است فصل آنفولانزا.

“او آلوده نیست زیرا حتی با سرد او تصمیم به گرفتن خطر و او در آنجا ماند در آپارتمان” Klobuchar گفت. “او به دنبال قوانین است. به عنوان یک نتیجه, من می دانم که مردم کمتر مریض شدم.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>