مینه سوتا گزارش دوم coronavirus مورد این یکی در Carver County

تست شناسایی کرده یک دوم COVID-19 مورد در مینه سوتا — این بار در یک کارور کانتی ساکن بود که به احتمال زیاد در معرض کروناویروس که باعث بیماری در حالی که سفر در اروپا در اواخر ماه گذشته.

مینه سوتا وزارت بهداشت اعلام کرد مورد دوم در روز یکشنبه شب فقط چند ساعت پس از نتیجه تست در حالت سلامت عمومی آزمایشگاه. بیمار در گروه سنی 50-59 است دوره نقاهت در خانه پس از توسعه علائم در تاریخ 2 مارس و به دنبال مراقبت های بهداشتی در روز شنبه.

در حالی که هر دو تست مثبت در مینه سوتا در نظر گرفته presumptive تا آنها تایید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های وزارت بهداشت را اپيدميولوژيستها در حال حاضر راه اندازی یک تحقیق برای پیدا کردن که در تماس با کارور ساکن و در حال حاضر ممکن است در خطر ابتلا به عفونت.

“این presumptive نتایج در نظر گرفته عملی که بدان معنی است که ما در حال کار با بیمار و شناسایی مخاطبین گفت:” دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

مینه سوتا, اولین مورد تایید شده از طریق آزمون در روز جمعه و درگیر یک فرد 65 ساله یا مسن تر که زندگی در شهرستان رمزی. که فرد به احتمال زیاد آلوده به ماه گذشته در حالی که روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در حال حاضر شده است از منوی view در سواحل کالیفرنیا به دلیل COVID-19 مورد در میان مسافران و خدمه. چهل و دو Minnesotans در میان 3,500 مسافران که قرار داده شده اند در قرنطینه در آن کشتی.

هر دو از مینه سوتا دو COVID-19 نفر در ارتباط با سفر و درگیر افرادی که در معرض خارج از دولت است. که اجازه می دهد تا دولت در بخش بهداشت و درمان ادامه با مهار استراتژی کار برای جلوگیری و یا کاهش سرعت گسترش رمان coronavirus در مینه سوتا گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر. که سخت تر می شود زمانی که این ویروس در حال گسترش است از فرد به فرد در یک جامعه و یا دولت به عنوان اتفاق افتاده در واشنگتن و کالیفرنیا.

“اگر چه وجود دارد بسیاری از مکان ها در ایالات متحده است که باید نقل مکان کرد و به جامعه کاهش, که در آن آنها لغو مراسم بزرگ که در آن آنها به طور موقت لغو شد. در مینه سوتا ما هنوز در نقطه که در آن ما در حال تمرکز بر مهار,” Ehresmann گفت.

کلید اولین گام این است که برای کارور بیمار به توافق برسند به خود انزوا در خانه در حالی که هنوز عفونی. کارور کانتی مقامات بهداشت عمومی را ارائه پشتیبانی به فرد است. بعدی مقامات بهداشتی باید پیدا کردن که در نزدیکی به فرد و ممکن است نیاز به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز به مطمئن شوید که آنها را عفونی به عنوان به خوبی.

در اولین رمزی مورد مقامات بهداشتی یافت می شود بیمار تا به حال شده است در تماس نزدیک با دیگران است. این کارور بررسی است فقط گرفتن آغاز شده به طوری Ehresmann گفت: او نمی دانم در صورتی که بیمار شده بود و در تماس با دیگران است.

Ehresmann گفت که تماس تحقیقات برای COVID-19 هستند بیشتر متمرکز از برای تحقیقات بیشتر عفونی ویروس سرخک که معطل می تواند در هوا. مقامات بهداشت خواهد بود شناسایی افرادی که در عرض 6 پا از کارور بیمار به مدت حداقل 10 دقیقه به این دلیل که به احتمال زیاد روش انتقال توسط فرد بیمار عطسه یا سرفه کردن قطرات که در زمین دیگران در این نزدیکی هست.

“ما نگران نیستید که در مورد برنامه گسترش” او گفت:. “ما نگران نیستید در مورد افرادی که فقط راه می رفت گذشته آنها را در فروشگاه مواد غذایی.”

در حالی که دیگر coronaviruses علت رایج سرماخوردگی, ویروس جدید که به تازگی در چین در ماه دسامبر است که در مورد, چرا که هیچ کس به آن ایمنی. دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که از روز شنبه وجود داشته است بیش از 107,700 تایید COVID-19 نفر در سطح جهان و 3,600 مرگ و میر. در ایالات متحده بیش از 500 مورد تایید شده اند و 21 نفر کشته شده اند.

گسترش سریع شیوع بیماری در ایتالیا باعث تعطیلی مدارس و قرنطینه اقدامات محدود تقریبا یک چهارم از جمعیت آن کشور. مقامات بهداشتی دولت کاهش یافته است به شناسایی که در آن در اروپا آلوده کارور بیمار شده بود رفت و آمد یا ارائه بیمار نام و یا جزئیات دیگر دلایل حفظ حریم خصوصی.

مینه سوتا شده بود ارسال نمونه از موارد مشکوک به CDC تا مارس 2, هنگامی که آن را شروع به انجام خود را تست. هر دو تست مثبت آمد از 80 نمونه های آزمایش این هفته در دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه.

اطلاعات بیشتر در مورد coronavirus را می توان در MDH را Coronavirus سایت. MDH راه اندازی یک خط تلفن که باز خواهد شد ساعت 8 صبح تا 4:30 p. m. دوشنبه. تعداد خط تلفن است 651-201-3920.

مالکوم گفت: دولت باید Minnesotans برای کمک به کاهش گسترش coronavirus: “ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند. پوشش خود را زمانی که سرفه عطسه. شستن دست های خود را اغلب و هست.”

در هر دو مورد تأیید بیماران منتظر چند روز بعد از تجربه اولین علائم قبل از به دنبال مراقبت های بهداشتی. Ehresmann گفت: مردم باید به دنبال مراقبت های پزشکی هر زودتر از آنها را در هر یک از دیگر و یا آنفولانزای فصل سرد اما آنها باید در خانه باقی می ماند و اقامت در خارج از محل کار یا مدرسه در حالی که آنها تب و علائم تنفسی. بیماران همچنین باید از تماس قبل به درمانگاه که پس از آن می توانید مراحل را برای کاهش خطر عفونت به پرسنل یا بیماران دیگر.

“ما نمی خواهیم مردم را به احساس می کنم فقط به خاطر COVID در گردش است که آنها باید به دنبال مراقبت های بهداشتی” است که آنها در غیر این صورت نمی, او گفت:.

مقامات بهداشتی دولت تا به حال هیچ به روز رسانی یکشنبه در مورد وضعیت 42 Minnesotans تحت قرنطینه در شاهزاده بزرگ کشتی کروز. Ehresmann گفت: بخش دریافت راهنمایی از CDC و مقامات فدرال در مورد این مسافران و چه زمانی و تحت چه شرایط آنها می تواند بازگشت به مینه سوتا.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im