مینه سوتا گزارش 5th مرگ از COVID-19

مینه سوتا در حال حاضر دیده می شود در مجموع از پنج مرگ و میر ناشی از COVID-19, مقامات دولت گفت: با یک مرگ گزارش شده در 24 ساعت گذشته, همراه با افزایش در موارد شناخته شده.

مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: آخرین فرد به مرگ شد 70 ساله از شهرستان Hennepin. دولت چهار مرگ و میر رخ داده است در میان مردم در 80s از جمله دو زندگی می کردند که در دراز مدت مراقبت از امکانات.

چوب خط حساب کردن از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در مینه سوتا در حال حاضر در 441 از 398 موارد جمعه.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند که در این گزارش مورد تعداد طلب بخشایش تعداد در مینه سوتا که آلوده شده اند و بیمار است. این ویروس است که تصور می شود در گردش در سراسر بسیاری از دولت اما محدود تست لوازم آن را غیر ممکن به دقت سند گسترش یافته است.

روز شنبه به تازگی اعلام کرد بیماران شامل 2 ساله وزارت بهداشت گفت. قدیمی ترین بیماران جدید است 73. تا کنون مینه سوتا بیماران در محدوده سنی 6 ماه تا 104 سال است.

ویکی شهرستان شد 41 مینه سوتا 87 شهرستان ها برای دیدن یک مورد تایید شده. (پیش از این وزارت بهداشت و درمان گزارش شده بود که Hubbard County تحت تاثیر قرار گرفت اما به زودی تصحیح اطلاعات خود را به می گویند Hubbard County نداشته موارد اما Clearwater County است.) Hennepin County همچنان به بالاترین شمارش از موارد شناخته شده در حال حاضر در 152.

پس از اولین coronavirus مورد گزارش شده در مینه سوتا در مارس 6, مجموع 57 بیماران نیاز به بستری با توجه به بخش بهداشت و درمان.

در روز شنبه 30 بيمار در بيمارستان بستری بودند COVID-19 از 34 مورد در روز جمعه. سیزده باقی می ماند در بخش مراقبت های ویژه.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید است که آلوده بیش از 600000 نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 28 ، 000 مرگ و میر با توجه به جهانی داده های ارسال شده در شنبه توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از نتیجه در موارد خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید. اکثر نیازی به بستری شدن در بیمارستان اما شماره شنبه منتشر شد نشان می دهد که چگونه این وضعیت می تواند نیاز به پیچیده مراقبت های پزشکی.

در 11:59 p. m. روز شنبه, مینه سوتا, اجرا “stay-at-home” منظور آن است که به معنای به سرعت گسترش بیماری. کاهش سرعت بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه است, یک هدف به منظور Gov. تیم Walz گفت.

بیمارستان در حال تقلا برای آماده سازی. در اوایل این هفته ابوت شمال غربی بیمارستان در مینیاپولیس گفت: آن اینصورت حدود 60 تخت بیمارستان با هوایی ویژه تجهیزات حمل و نقل به طوری که آنها می تواند اختصاص داده شده به بیماران مبتلا به COVID-19.

بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی مرتبط با این بیماری می تواند نیاز به هواکش و یا ماشین هایی که ارائه فشار مثبت. راه هوایی درمان و همچنین روند قرار دادن و یا از بین بردن یک لوله تنفس می تواند باعث COVID برای تبدیل شدن به aerosolized — یک خطر بزرگ است که به طور قابل توجهی کاهش می یابد تجهیزات جدید دکتر سارا Prebil یک پزشک در بیمارستان فرماندهی حادثه تیم گفت: در روز سه شنبه ،

کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و عدم اطمینان در مورد دقیقا چگونه بسیاری از COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت های بیمارستان وجود دارد یعنی “یک مقدار سالم” اضطراب در میان همه کارکنان مراقبت های بهداشتی Prebil گفت. اما آن را نیز با تمرکز انرژی در مراحل بیمارستان می تواند برای آماده سازی.

“ما می دانیم که ما باید یک بیمارستان به اجرا و عمل” گفت: Steve Waderich مدیر امکانات در ابوت شمال غربی. “ما می دانیم که ما باید بیماران ما نیاز به مراقبت از است.”

کسانی که در بالاترین خطر ابتلا به بیماری شدید شامل افراد مسن و یا کسانی که در زمینه ای خاص شرایط بهداشتی وزارت بهداشت می گوید در وب سایت خود را.

روز شنبه انتشار آمار نشان میدهد تعداد تجمعی آزمون تکمیل پس Jan. 20 افزایش یافته و از حدود 14,003 روز جمعه به 16,129. تعداد COVID-19 بيمار که دیگر نیازی به جدا شده در حال حاضر در 221 از 180 بيمار در روز جمعه.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>