مینه سوتا نیاز به تنظیم کننده مو سالن و چشمه های معدنی به دلیل coronavirus

تنظیم کننده دولت گفت: سه شنبه شب که مو و ناخن سالن و چشمه های معدنی و سایر کسب و کارهای مشابه را شامل می شوند در رژیم صهیونیستی. تیم Walz را دستور به توقف عملیات به سرعت گسترش coronavirus.

مینه سوتا مدیره از لوازم آرایشی در بخشنامه صادر شده در 9 p. m. روز شنبه گفت: “ما دریافت کرده اند هدایت” است که همه با مجوز پزشکان باید idled بلافاصله.

به عنوان اواخر به عنوان 7 p. m. روز شنبه هیئت مدیره گفت که هنوز هم به دنبال روشن شدن سرنوشت کسب و کارهای کوچک و بزرگ است که نگه داشتن مردم کمرنگ و مدل دهید, ناخن جلا و چهره پاک است.

صنعت خاموش کردن اجرا می شود حداقل تا 5 بعد از ظهر مارس 27 هیئت مدیره گفت.

Juut Salonspas که دارای هفت مکان در منطقه مترو گفت: آن مطابق با سفارش. یک شرکت در بیانیه ای گفت: تمام قرار ملاقات ها از طریق پایان ماه شده اند به طور خودکار لغو شد.

“هر کسی که می آید از طریق درب ما یک ارزش فراتر از اندازه” گفت: یک e-mail به مشتریان. “ما قدر شما و نگاه به جلو به دیدن شما دوباره به زودی! ما همه در این با هم.”

فرماندار منظور نیز شامل رستوران ها و کافه ها یک حرکت کشورهای دیگر گرفته اند به سرعت گسترش ویروس.

هیئت مدیره بیانیه اواخر روز سه شنبه همچنین خطاب به دولت در بسیاری از بخش خصوصی اداره می شود لوازم آرایشی مدارس.

“لطفا انجام آنچه شما می توانید به اولویت سلامت و ایمنی دانش آموزان و مشتریان گفت:” هیئت مدیره بیانیه کارگردانی در مدارس اپراتورهای. “ما در گفتگو با فرمانداری و دیگر احزاب مربوطه در مورد راه حل برای چالش های که COVID-19 وضعیت ارائه. ما درک می کنیم که مدارس در حال کار بر روی جایگزین برنامه های یادگیری است که ممکن است در تضاد با اساسنامه و یا قانون است.”

در این میان مدارس باید به اطلاع هیئت مدیره جمعه که آیا آنها در حال اجرای یک جایگزین آموزش برنامه ریزی برای جلوگیری از درگیری های بالقوه با Walz اجرایی نظم و قوانین دیگر در محل قرار داده برای مقابله با ویروس است.

وجود دارد بسیاری از بخش خصوصی اداره می شود لوازم آرایشی مدارس در سراسر کشور اعم از Aveda موسسه و دانشکده مینه سوتا از لوازم آرایشی در شهرهای دوقلو به روچستر مدرسه طراحی مو. آموزش طول می کشد تا یک سال با شهریه به طور معمول هزینه $13,000 به بیش از $18,000.

بسیاری از مدارس نیز با استقبال عمومی و ارائه تمام خدمات آنها آموزش دانش آموزان خود را — از جمله ماساژ, کوتاهی مو, سبک, مانیکور, پدیکور, اپیلاسیون و جوانان.

مینه سوتا مدرسه از لوازم آرایشی گفت: هر دو از مکان های خود را در شهر پلیموت و Woodbury, بسته شده, طریق, مارس 28. این بسته شامل پذیرش مشتریان. Aveda گفت: آموزش و خرده فروشی در انتظار هستند به طور نامحدود.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>