مینه سوتا ملکی خواستار توقف تمام املاک و مستغلات و خانه های باز در سطح ایالت و از آنها خواسته ایم که NorthstarMLS برای غیر فعال کردن “خانه باز” از ویژگی های خود را آنلاین صفحه اصلی لیست پایگاه داده.

خریداران آینده نگر هنوز هم قادر خواهد بود برای مشاهده خانه listings اما این حرکت با هدف کاهش تماس با ما در میان گروههای صفحه اصلی خریداران و فروشندگان و عوامل آنها.

“برای حمایت از دولت ما و سازمان بهداشت و درمان در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 ما را تشویق هر عضو انجمن به خودداری از برگزاری خانه های باز در طول این اورژانس جهانی گفت:” کریس Galler مدیر عامل شرکت مینه سوتا ملکی که نشان دهنده بیش از 21,000 عوامل و دیگران در سراسر کشور. “ما توصیه می کنیم اعمال نفوذ تور مجازی به عنوان گزینه های جایگزین برای باز کردن خانه.”

بسیاری از عوامل را متوقف کرده اند انجام خانه ها باز کرده اند و خواسته خریداران به فراموش مجازی پیاده روی-throughs از خانه قبل از پیش نمایش آنها را در فرد مطابق با دستورالعمل CDC برای محدود کردن تماس.

این NorthstarMLS است که متعلق به منطقه ای چندگانه مثال خدمات حساب برای حدود 90 درصد از عوامل املاک و مستغلات در دولت و با رعایت توصیه های داوطلبانه است.

این حرکت در می آید و پس از مسکن اولین مینه سوتا خود را به حالت تعلیق بزرگترین بازاریابی رویداد از سال: رژه از خانه بهار پیش نمایش و لغو آینده Remodelers ویترین برای اولین بار در بیش از 70 سال سابقه از این رویداد.

Galler گفت شده اند وجود دارد هیچ شناخته شده COVID-19 مواجهه و یا حوادث در خانه باز است و Realtors در حال گرفتن چند اقدامات احتیاطی در خانه تور از جمله تنها اجازه می دهد یک فرد در خانه در یک زمان و با داشتن خریداران درایو به طور جداگانه به خانه. خانه ها نیز می تواند قرار داده شده در یک TNAS — یا به طور موقت در دسترس نیست برای نشان دادن وضعیت.

با عنوان شرکت بازرسان اولین وبزرگترین و دیگران عامل در کاهش برنامه در طی چه به طور معمول شلوغ ترین زمان از سال برای تعطیلی وجود دارد نگرانی رو به رشد در مورد زمان closings Galler گفت. این انجمن در روز دوشنبه منتشر شده یک فرم جدید است که با هدف گسترش قرارداد خرید مهلت نام ضمیمه یا اصلاحیه به توافق نامه خرید: Coronavirus بیماری 2019 (COVID-19). این اجازه می دهد تا احزاب به طور داوطلبانه موافقت با تمدید مهلت قرارداد خرید اگر همه گیر مربوط به حوادث مانند بیماری و یا خاموش کردن دولت آن را غیر ممکن یا غیر عملی برای هر کدام از طرفین به انجام تحت شرایط اصلی قرارداد خرید.

“در طول این زمان ، Realtors در حال ساخت تنظیمات برای حفظ بازار در حال حرکت و مینه سوتا Realtors در حال تلاش برای حمایت از آنها به عنوان همه چیز تغییر روز به روز گفت:” Galler. “این بسیار سیال وضعیت و اعضای ما می خواهیم به ادامه کمک به مشتریان خود را در حالی که در نظر گرفتن اقدامات لازم برای ایمن خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de