مینه سوتا آماده به ‘self-تلقیح علیه coronavirus

مینه سوتا ممکن است یک مورد تایید شده از یک رمان coronavirus عفونت امروز — و یا حتی در روز یا هفته به آمده — اما مقامات بهداشتی دولت گفت: در حال حاضر زمان برای مردم را به آماده شدن برای تهدید.

در حالی که مقامات دولتی و گرد و غبار همه گیر برنامه در مورد رمان coronavirus پدید آمده است که در چین گسترده می شود در اینجا آنها را تشویق مردم به تدریج سهام تا در منابع به طوری که آنها می توانند در خانه بمانند و اگر بیمار و به دنبال محاکمه و درست مشاوره از شستن دست و پوشش سرفه و نگه داشتن دست خود را چشم و بینی و دهان.

“ما در حال حاضر در حال ورود به یک مرحله که در آن مهم نیست که چگونه خانواده ها و محله های گروه های اجتماعی و حتی کسب و کار … آماده” گفت: Jan مالکوم کمیسر برای مینه سوتا وزارت بهداشت.

افزایش آمادگی می آید حتی به سازمان بهداشت جهانی گزارش کرده است نشانه هایی است که شیوع این بیماری به اوج خود رسید که در آن تعداد تازگی شناسایی شده رو به کاهش از فوریه. 2. جمعه بود و روز اول که تعداد موارد جدید Covid-19 نام و نام خانوادگی برای بیماری ناشی از این ویروس بیشتر در کشورهای دیگر از در چین است.

این infectiousness و گسترش جهانی ویروس باید با اینحال باعث مینه سوتا و مراقبت های بهداشتی آمریکا به رهبران توصیه احتیاطی به ویژه در حال حاضر که آمریکا تایید کرده است که اولین مورد در کالیفرنیا که در آن یک فرد آلوده تا به حال هیچ سفر اخیر سابقه در چین و یا تماس با فرد آلوده شده بود که در چین است.

“ما باید پیش بینی است که یک یا بیشتر از موارد Covid-19 خواهد بود تایید کرد در مینه سوتا در این هفته آمده است” مالکوم گفت.

آخرین برآوردها نشان می دهد که یک فرد آلوده با رمان coronavirus را آن طور متوسط به 2.2 دیگران — به اصطلاح R-صفر ارزش است که نشان می دهد که این ویروس بیشتر عفونی از اکثر سویه های آنفلوانزای فصلی اما کمتر عفونی از ویروس های دیگر مانند سرخک.

یک مطالعه بزرگ در خارج از چین نیز برآورد مرگ و میر نرخ 2% — اما نرخ 8 درصد برای افراد مسن که به نظر می رسد بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس گفت: دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

“ما نگرانی در مورد تاثیر آن است که رفتن به در ما افراد مسن و افرادی که شرایط پزشکی گفت: Lynfield اما او هشدار داد که شدت این ویروس ممکن است متفاوت در آمریکا داده می شود که آن را به زمان بیشتری برای آماده سازی و سطح های مختلف از منابع مراقبت های بهداشتی.

“ما نیاز به ببینید که چگونه همه چیز آشکار,” او گفت:.

Coronaviruses تا حدودی شایع است و مسئول به عنوان بسیاری از یک سوم از سرماخوردگی در ایالات متحده نسخه جدید نگرانی همیشه از آن مشخص شد در یک بازار ماهی در ووهان چین در ماه دسامبر به دلیل هیچ کس ایمنی برای محافظت از خود از آن.

دولت ایالات متحده صادر اول آن قرنطینه سفارشات در 50 سال تلاش برای جلوگیری از ویروس از ورود به کشور توسط تخلیه آمریکایی ها از ووهان و سپس نگه داشتن آنها را در پایگاه های نظامی ایالات متحده به مدت دو هفته تا روشن بود که آنها علامت رایگان. که شامل یک مرد مینیاپولیس که به خانه بازگشت در هفته گذشته.

دیگر مسافران از چین شد و از طریق روت 11 فرودگاه ها و بنادر که در آن آنها می تواند غربالگری و قرنطینه اگر آنها ظاهر می شود بیمار یا در معرض خطر عفونت است.

مینه سوتا می تواند اقدامات مشابه اگر ویروس پدیدار اینجا حداقل در حالی که مقامات بهداشت هنوز هم هدف اصلی شامل گسترش شیوع. مدارس فردی می تواند به طور موقت بسته برای مثال اگر آنها به حال دانش آموزانی که ثابت می شود آلوده گفت: کریس Ehresmann دولت در بخش بهداشت و درمان این بیماری عفونی مدیر.

“ما را ارزیابی تمام کسانی که [استراتژی] در پرتو این وضعیت خاص” او گفت:. “کسانی که ممکن است ابزار است که ما با استفاده از, اما, نیز وجود آمده یک نقطه در شیوع زمانی که بیماری گسترش یافته است به طوری که کسانی دیگر ابزارهای مفید.”

با توجه به امکان اختلال در محل کار یا مدرسه Ehresmann خواسته Minnesotans به برنامه های پشتیبان اگر آنها تا به حال به کار از خانه و یا بدون فرزند-مراقبت برای یک دوره کوتاه از زمان. او همچنین تشویق مردم به “تدریج” ساخت تا منابع خود را از مواد غذایی فاسد شدنی داروها و هر چیز دیگری که نیاز دارید اگر آنها مورد نیاز خود را به دلیل عفونت و یا خطرات ناشی از عفونت به قرنطینه در خانه برای دو هفته.

یکی Minnesotan که دچار آنفولانزا مانند بیماری و به تازگی از سفر به آسیای جنوب شرقی است که به طور داوطلبانه در خانه ماندن تا زمانی که فدرال نتایج آزمون تعیین اینکه آیا بیماری است که به علت coronavirus. سه قبل از آزمون از دیگر موارد مشکوک در مینه سوتا همه تبدیل شده تا منفی.

Ehresmann گفت: هیچ توصیه ای برای عموم مردم به پوشیدن facemasks. نگرانی در حال حاضر در مرکز حفظ به اندازه کافی چنین شخصی تجهیزات حفاظتی برای حفظ سلامت کارکنان مراقبت عفونت-رایگان و در شغل خود در شیوع.

مردم می توانند “خود-تلقیح اگر شما خواهد شد,” او اضافه شده توسط لمس کردن دهان خود را به چشم یا بینی در راه است که می تواند باعث عفونت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im