مینه سوتا گزارش همه چیز از یک برگه به تعداد مدعیان بیکاری در آنلاین جدید داشبورد که مقامات دولتی می گویند ارائه خواهد شد روزانه به روز رسانی در وزارت امور خارجه در پاسخ به COVID-19 جهانی بحران بهداشت عمومی است که ادعا 22 زندگی در سطح ایالت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد که داده های ابزار روز جمعه در حالی که گفت که اقامت خود را در خانه سفارش شده است موفق در کاهش گسترش COVID-19 ویروس در مینه سوتا است. اما این خطر وجود دارد که هنوز هم در اینجا” Walz گفت: به عنوان او خواست ساکنان به نگه دارید تا تلاش.

تعدادی از شناخته شده COVID-19 مورد افزایش یافته 47 روز جمعه از 742 به 789 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت در حالی که تعداد مرگ و میر با افزایش چهار. دولت در تلاش است برای به تاخیر انداختن یک انتظار افزایش COVID-19 بيمار در بيمارستان از دولت و بیمارستان ها هنوز در تکاپوی پیدا کردن منابع ذکر شده در داشبورد است.

“بسیاری از مردم نمی دادن این اطلاعات چرا که آنها می ترسند آن را ایجاد یک حس وحشت” Walz گفت: در 23 دقیقه زنده تصویری آدرس در بعد از ظهر جمعه. “شما می توانید در اینجا ما باید بیشتر از این چیزها. ما نیاز به ادامه به آنها ما نیاز آنها را تولید ما نیاز به زنجیره تامین به کار می کنند.”

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس از اولین coronavirus مورد گزارش شده در مینه سوتا در مارس 6, تعداد 156 نفر بستری شده اند. به عنوان جمعه 86 نفر از مردم در بیمارستان ها از جمله 40 در بخش های مراقبت ويژه — تعداد که شد تا در مقایسه با پنج شنبه.

Walz گفت: او می داند که برای بسیاری از Minnesotans نگرانی در مورد بیماری ممکن است مرکب دانستن نیست که این اقدامات به سرعت گسترش به پایان خواهد رسید و یا درک و طرح پشت آنها. به این منظور او پرده برداری از وب سایت جدید https://mn.gov/covid19 با انواع داده ها در نقاط اعم از تاثیر که “اجتماعی فاصله” قوانین باید در آزادراه, ترافیک و تامین کودک مراقبت از اسلات های مهم کارگران است.

از نظر بیمارستان افزایش ظرفیت داشبورد نشان می دهد در ایالت مینه سوتا تا به حال 881 بیماران با استفاده از تعداد تخت روز جمعه به همراه یکی دیگر از 264 موجود تخت و ظرفیت برای راه اندازی در عرض سه روز دیگر 1,623.

بیش از 800 دولت 2,241 هواکش ها در استفاده از داشبورد نشان می دهد با 888 بیشتر ماشین آلات به سفارش. هواکش می تواند کمک به بیماران مبتلا به شدید ترین اثر از COVID-19.

دولت تا به حال عرضه 348,000 N95 ماسک های حیاتی هستند که قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. آن معلوم نیست چگونه تامین ماسک های هواکش و تعداد تخت های ذکر شده بر روی داشبورد رسیدگی خواهد بینی اوج COVID-19 بیماران و یا رای دادن در آن بيمارستان به طور معمول با استفاده از PPE موارد.

در تعداد مدعیان بیکاری در داشبورد جمعه نشان داد که دولت شمارش بود در بیش از 300,000 پس مارس 16. که شامل بیش از 22,000 ادعا می کند در روز پنج شنبه به تنهایی و گفت: Steve بیشه کمیسر دولت در بخش اشتغال و توسعه اقتصادی در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

آن شده است یک هفته پس از Walz اجرا اجباری اقامت در خانه سفارش نیاز به Minnesotans به ماندن در خانه برای همه اما چند ضروری دلایل سازندگان: اکثر کسب و کار و بسته شدن مدارس به احتمال زیاد باقی مانده از سال تحصیلی.

“من می خواهم به فقط بسیار روشن است. من می دانم که این اقدامات در حال دردناک” Walz گفت. “آنها هر دو دردناک اجتماعی-جداسازی عاقلانه و آنها دردناک از لحاظ اقتصادی برای بسیاری از شما. استرس و اختلال در شما احساس بی سابقه است.”

بسیاری با COVID-19 خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید. اکثر نیازی به بستری شدن در بیمارستان.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند که در این گزارش مورد تعداد طلب بخشایش تعداد در مینه سوتا ایم که آلوده و بیمار است.

Minnesotans “می خواهم برای دیدن یک نور در انتهای تونل — چگونه می خواهیم به می دانم که آن زمان قادر به رفتن به عقب؟” Walz خبرنگاران گفت که قابلیت های جدید تست کمک خواهد کرد. “کسانی که معیار های ایمنی, زمان واقعی, تست درس های آموخته شده و سپس میزان مرگ و میر شروع به کاهش خواهد بود چیزهایی که ما را نگاه کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im