مینه سوتا ارائه دهندگان می تواند ادامه سقط جنین, نقشه کشی انتقاد از برخی

سقط جنین و سایر ارائه خدمات بهداشت باروری در دسترس باقی می ماند در مینه سوتا در میان گسترده تر کاهش در مراقبت حتی به عنوان حقوقی دعوا های قومی و مذهبی در کشورهای دیگر بیش از جدید ممنوعیت تصویب در پاسخ به این بیماری همه گیر.

فرمانداران جمهوریخواه در چندین ایالت از جمله آیوا به دنبال محدود کردن سقط جنین به عنوان بخشی از coronavirus پاسخ. در مینه سوتا که در آن رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور موقت جلوگیری از به ترین “غیر ضروری” روشهای پزشکی از جمله خدمات در دسترس باقی می ماند هر چند برخی از قانونگذاران دولت باید اعتراض.

ارائه دهندگان تحسین تعیین و گفت: حصول اطمینان از دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات بهداشت و درمان باروری مهم باقی می ماند میان این همه گیر.

“ما اعتقاد داریم همه سقط جنین اگر زنان به دنبال آنها ضروری است” گفت: سارا savannah gonzales, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت برنامه ریزی شده Planned Parenthood, North Central متحده است. “ما کار کرده اند بسیار سخت را به مطمئن شوید که ما قادر به ارائه این خدمات در مینه سوتا به دلیل رژیم صهیونیستی است. Walz همچنین درک واقعی زندگی نیازهای زنان در دولت ما.”

اما تصمیم گرفته انتقاد از برخی از مینه سوتا جمهوری خواهان و مخالفان سقط قانونی که می گویند این روش نباید مجاز به ادامه زمانی که سایر خدمات پزشکی از جمله جراحی و برخی از درمان سرطان هستند قابل تامل است.

“من فقط فکر می کنم که آن را غیرقابل دفاع به بیماران مبتلا به سرطان می تواند آنها را درمان شیمی یک نجات بخش شیمی درمان, اما آن را خوب است برای سقط جنین برای رفتن به جلو” گفت: تشکر. پگی اسکات, R-Andover. “من فقط فکر می کنم که غیرقابل دفاع. و من فکر می کنم بسیاری از مردم موافق باشند.”

Walz اجرایی عمل در روش انتخابی صادر مارس 19 می پرسد پزشکان برای به تعویق انداختن هر “عمل جراحی و یا روش است که می تواند با تاخیر و بدون بی خطر فعلی یا آینده بهداشت و درمان از یک بیمار است.” مراقبت های پزشکی است که لازم است برای جلوگیری از از دست دادن زندگی و یا قریب الوقوع گسترش تهدید کننده زندگی سرطان می تواند ادامه.

منظور مشخص نیست مرجع سقط جنین. اما یک سخنگوی وزارت مینه سوتا بهداشت تایید کرد که “منظور نمی شود به این مجموعه کامل از خدمات تنظيم خانواده است.” فرماندار اقامت در خانه سفارش بسته شدن بسیاری از کسب و کار باقی می ماند که در اثر از طریق آوریل 10, همچنین طبقه بندی باروری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان اساسی کارگران است.

اسکات پیوست ده ها تن از مینه سوتا آمریکا در امضای نامه ای در هفته گذشته اصرار به DFL فرماندار و خود وزارت بهداشت به روشن شدن و به روز رسانی منظور recategorize سقط جنین به عنوان یک “انتخابی” روش. “ما نیاز به صرفه جویی در [تجهیزات حفاظت شخصی] برای افرادی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس” اسکات گفت.

خواسته برای پاسخ یک Walz گفت: فرماندار به عهده مینه سوتا وزارت بهداشت را ارشاد در اعمال جراحی الکتیو.

مینه سوتا شهروندان نگران برای زندگی, یکی از دولت فعال ترین گروه های مخالف سقط جنین است و همچنین لابی فرماندار به تغییر مسیر است.

“وجود دارد هیچ پزشکی توجیهی برای singling از سقط جنین برای درمان ویژه در هزینه ایمنی بیمار و ایمنی از کسانی که در برخورد با این بحران” MCCL مدیر اجرایی اسکات Fischbach گفت. “بهداشت عمومی نه ایدئولوژیک تعهد به نامحدود سقط جنین باید اول آمده است.”

اما برخی از پیشرو بهداشت و سازمان دهنده مانند کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و هیئت آمریکایی از Obstetrics & Gynecology, پشتیبانی از جمله سقط جنین به عنوان “یک جزء ضروری از جامع مراقبت های بهداشتی است.”

“این هم یک زمان حساس خدمات که برای آن یک تاخیر چند هفته و یا در برخی موارد روز ممکن است با افزایش خطرات و یا به طور بالقوه آن را به طور کامل غیر قابل دسترس” یک بیانیه مشترک از سازمان ها می خواند. “عواقب قادر به دست آوردن سقط جنین عمیقا تاثیر زندگی یک فرد سلامت و رفاه است.”

حداقل شش آمریکا — آلاباما, آیووا, اوهایو, اوکلاهما, می سی سی پی و تگزاس به دنبال محدود کردن دسترسی به سقط جنین به عنوان بخشی از پاسخ همه گیر باعث دعاوی از ارائه دهندگان. در سه شنبه, 5th مدار دادگاه تجدید نظر تایید محدودیت در تگزاس اگر یک روز زودتر در دادگاه آلاباما و اوهایو مسدود اجرای اقدامات مشابه است. حکم در حال بررسی است و در آیووا که در کالیفرنیا ، کیم رینولدز صادر کرده است یک مهلت قانونی به طور موقت در فولاد سقط جنین.

“همه فداکاری. همه” رینولدز گفت.

اسکات اندوور جمهوری خواه گفت که او می خواهم برای دیدن یک رویکرد مشابه هدف قرار دادن فولاد سقط جنین در ایالت مینه سوتا به حفظ دنده محافظ. “من نمی گویم شما به مستند تسهیلات اگر مردم هنوز هم در آینده وجود دارد و برای سایر خدمات” او گفت:. “من فقط گفت: هنگامی که وجود دارد یک فولاد سقط جنین کسانی که چیزهایی که باید را در خود نگه دارد.”

اما کسانی که به چالش کشیدن coronavirus مربوط به ممنوعیت می گویند که تلاش ها یکی دیگر از تلاش برای تضعیف Roe v. Wade, 1973 حکم دادگاه عالی حفاظت قانونی سقط جنین. Savannah gonzales که سازمان اتحاد پیوست آیووا طرح دعوی در دادگاه انتقاد رینولدز و دیگران برای چیدن “غیر ضروری سیاسی مبارزه در میان یک بیماری همه گیر.”

برنامه ریزی والدین را درمانگاه در مینه سوتا و مرز متحده در حال حاضر در حال برداشتن گام برای کاهش استفاده از ماسک و سایر تجهیزات و محدود کردن قرار گرفتن در معرض برای بیماران و کارکنان, او گفت:. این سازمان به حالت تعلیق برخی از خدمات مانند پیشگیری از سرطان قراضه و وازکتومی و تشویق بیماران به استفاده از خود برنامه و دیگری در حال ظهور tele-health گزینه برای دوباره پر کردن تولد کنترل نسخه و یا دریافت, تشخیص و درمان عفونت های خاص. تقاضا برای این خدمات است savannah gonzales گفت: به عنوان ارائه دهندگان دیگر نزدیک و یا در تلاش برای نگه دارید تا با بیمار درخواست های مرتبط با این بیماری همه گیر.

“ما قطع هر چیزی که می توانید صبر کنید” savannah gonzales گفت. “این چیزی نیست که ما فکر می کنم چیزهایی مانند سرطان نمایش نیست بسیار مهم یا ضروری, اما آنها نمی باید اتفاق می افتد امروز. اگر ما می تواند به تعویق انداختن آنها را برای برخی از زمان است که ما اجازه می دهد تا ارائه دهندگان به تمرکز بر روی چیزهای دیگر آن را نیز اجازه می دهد تا ما را به ارائه PPE که بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>