باریک اکثریت رای دهندگان مینه سوتا برگزاری یک دیدگاه منفی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هشت ماه تا انتخابات عمومی با توجه به جدید استار تریبیون/MPR اخبار مینه سوتا نظرسنجی.

ایالت 52 درصد از رای دهندگان رد از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی در حالی که 44 درصد از تایید کار خود را در کاخ سفید است. اما آن نظرات نیست ترجمه به پشتیبانی مستقیم برای حزب دموکرات به رهبری, تلاش برای استیضاح و حذف جمهوری خواه رئیس جمهور از دفتر. نیمی از رای دهندگان گفت: آنها مخالف این استیضاح در حالی که 42% مورد علاقه آن است.

رئیس جمهور آخرین تصویب رتبه بندی علامت گذاری به عنوان یک بهبود جزئی از یک ماه اکتبر مینه سوتا نظرسنجی زمانی که رئیس جمهور را تصویب امتیاز آغشته به 40 درصد است. پنجاه و شش درصد از رای دهندگان برگزار شد منفی views تصدی خود در آن زمان است.

این نتایج جدید به عنوان رئیس جمهور رمپ تا مبارزات انتخاباتی خود را برای برنده شدن در مینه سوتا که او را برای اولین بار جمهوری خواه برای انجام این کار از سال 1972. این کمپین که در حال حاضر شامل ده ها تن از پرداخت کارکنان سراسر کشور قول داده است به صرف به شدت به نفع دولت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست رفته به دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016. Minnesotans به شدت تقسیم شده همراه حزبی جنسیتی و جغرافیایی خطوط نظرسنجی نشان داد. رئیس جمهور برخوردار قویترین پشتیبانی در میان مردان و, کسانی که با هیچ مدرک دانشگاهی.

در میان مردان 49 درصد از تایید رئیس جمهور وقت در دفتر اما تنها 40 درصد از زنان نگه همان دیدگاه است. نیمی از کسانی که بدون مدرک دانشگاهی تایید رئیس جمهور اما فقط 39 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی را تایید کند.

در میان جمهوری خواهان 92% تایید تهمت عملکرد در حالی که 97 درصد از دموکرات ایران از زمان خود را به عنوان رئیس جمهور. مستقل تر بودند به طور مساوی تقسیم با 48 % برگزاری یک دیدگاه منفی از رئیس جمهور و 44 % مشاهده کار خود را در یک نور مثبت است. این نظرسنجی تلفنی از 800 رای دهندگان ثبت نام انجام شد Feb. 17-19 و دارای یک حاشیه خطا از +/-3.5 %

در Hennepin و رمزی شهرستانهای هفت ده رای دهندگان رد تهمت عملکرد. اما در مترو حومه شهر است که انتظار می رود به شدت هدف هر دو طرف در ماه نوامبر 54 درصد ابراز میدارند. رئیس جمهور پشتیبانی قوی در جنوب ایالت مینه سوتا که در آن نزدیک به شش در ده رای دهندگان تایید عملکرد خود را. رای دهندگان در شمال مینه سوتا بودند به طور مساوی تقسیم 48 درصد به 48 درصد.

رئیس جمهور رو بالاتر علائم خود را برای دست زدن به اقتصاد و اشتغال است که در حال ظهور به عنوان یک موضوع اصلی خود را دوباره انتخابات بشه. نیمی از رای دهندگان به نظرسنجی گفته او در حال انجام یک کار خوب در آن منطقه در حالی که 43 درصد مخالف. نظرسنجی ثبت نام قوی ترین حمایت در اقتصاد در مترو حومه جنوبی مینه سوتا که در آن شش در ده مورد تایید رای دهندگان از کار خود را.

کریستینا مایر یک عامل املاک و مستغلات از Shakopee که رای برای هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در گذشته اعتبارات رئیس جمهور برای اقتصاد قوی. او در ابتدا کشیده شده به ناروا چرا که او ارائه شده “چیزی متفاوت از آنچه ما تا به حال در گذشته وجود داشته و هفت و هشت رئیس جمهور.” در حال حاضر او می گوید: یک اقتصاد پررونق و نرخ بهره پایین در حال سوخت رسانی خرید و فروش خانه.

“مردم احساس قدرت آنها فقط احساس اعتماد به نفس بیشتری در حال حاضر,” او گفت:. “مردم کار خیلی سخت همه ما سخت کار می کنند تا برای دیدن یک اقتصاد قوی و خوب است.”

Kaden Kremin یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی از جنوب غربی ایالت مینه سوتا در شهر تایلر همچنین با اشاره به اقتصاد به عنوان یک عامل حمایت خود را. این جوان 19 ساله که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار برای افراد معلول گفت: چشم انداز کار بهبود یافته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، او همچنین دوست دارد رئیس جمهور عجول و بی پروا سبک های ارتباطی.

“او خیلی ساده با آنچه که او می گوید:,” او گفت:. “من لذت بردن از که او واقعا یک فیلتر.”

Minnesotans’ نظرات رئیس جمهور دست زدن به امنیت ملی و سیاست خارجی کمتر مثبت در سطح ایالت. باریک اکثریت — 52 ٪ — گفت: رئیس جمهور اقدامات را ساخته اند آمریکایی ها کمتر امن است. این تعداد افزایش می یابد و در میان برخی از رای دهندگان جمعیت دیده می شود به عنوان کلیدی برای انتخابات آینده از جمله زنان و رای دهندگان تحت 34. نزدیک به سه در چهار رای دهندگان در Hennepin و رمزی استان ها گفت: آنها بر این باورند که رئیس جمهور اقدامات منجر به افزایش خطر.

مینیاپولیس’ پیتر ویلسون گفت که او معتقد است ملت است “دور و دور کمتر امن” تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. 77 سال سن بازنشسته نگرانی رئیس جمهور اقدامات از جمله دستور به توقف مستقیم مشاور نظامی به اوکراین در مرکز استیضاح مورد ارسال پیام به متحدین که آنها “نمی توانید تکیه بر ما مگر اینکه آنها جلب رضایت تهمت شخصا.”

“او حاکم با ترس و بخش” گفت: Wilson که برنامه ای برای رای برای حزب دموکرات در ماه نوامبر. “او کینه جو و خرده و هیچ یک از که کمک می کند تا برای اجرای یک کشور به دلیل یک کشور است که همه مردم چه آنها را دوست دارید یا نه.”

حمایت دموکرات کنگره’ تلاش برای استیضاح رئیس جمهور کاهش یافته است از اکتبر. مینه سوتا نظرسنجی انجام شده هفته قبل از مجلس رای به طور رسمی اجازه رسیدگی یافت که Minnesotans شد به طور مساوی تقسیم با 47 درصد از رای دهندگان تایید شده از این ایده.

در حال حاضر در پی آمریکا را رای به تبرئه رئیس جمهور 42 درصد از رای دهندگان فکر می کنم استیضاح یک ایده خوب بود. نیمی مخالف بودند. نمایش شکستن به شدت در امتداد خط حزب: 94 درصد از جمهوری خواهان بودند در برابر تلاش و 86 درصد از دموکرات ها پشتیبانی می کند. آن. حدود شش در ده مستقل گفت: آنها مخالف استیضاح.

ویلسون مینیاپولیس بازنشسته گفت: کنگره تا به حال حقوقی و قانون اساسی تعهد را به جلو مقالات استیضاح بر اساس رئیس جمهور انجام شده است. اما او نگران روند بود “بی اثر خواهد بود و هم در برابر” حزب در انتخابات ماه نوامبر.

“آنها پس وجدان خود و قانون, اما آنها ندارد, کشور, ایالات, پشت, آنها,” او گفت: از قانونگذاران دموکرات.

کوین Sawier یک 41 ساله, بازاریابی حرفه ای از جدید امید به نام رئیس جمهور یک “راه رفتن, صحبت کردن مثال چرا ما باید محدود قدرت در سطح فدرال.”

“او همچنان شرمسار خود را با مردم خود رفتار,” او گفت:. “او می کند همه چیز بدون هر گونه توجه به سازگار فلسفه سیاسی یا بهبود کشور است.”

Sawier مستقل که خم آزادیخواه می خواهد برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن ، اما او فکر نمی کنم رئیس جمهور انجام در رابطه با اوکراین افزایش یافت و به یک impeachable جرم. او می خواهم به جای رای دهندگان تصمیم خود را در ماه نوامبر.

“به نظر من آن چیزی است که باید حل و فصل انتخابات” او گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im