مینه سوتا نظرسنجی: Klobuchar Sanders منجر دموکراتیک بسته جلوتر از اولیه

ایالت مینه سوتا ctq آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز در جدید استار تریبیون/MPR اخبار مینه سوتا نظرسنجی به عنوان دولت 3 مارس ریاست جمهوری اولیه نزدیک با هر دو به خوبی جلوتر از نزدیکترین رقبای دموکرات.

اما بسیاری از مینه سوتا دموکرات ها می گویند آنها هنوز بلاتکلیف در یک مسابقه تبدیل شده است که به طور فزاینده ای مبهم به عنوان گسترش آن به بیشتر کشورهای ایالات متحده آمریکا. مینه سوتا اولیه در سه شنبه زمانی که 14 متحده خواهد جایزه یک سوم از نمایندگان در این مسابقه است.

بین آنها Klobuchar و ساندرز حمایت بیش از نیمی از 500 به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان که به نظرسنجی بود. رای دهندگان مردد ساخته شده بعدی بزرگترین بلوک منعکس کننده عدم قطعیت در یک مسابقه که دیده است ساندرز ظهور به عنوان یک جبهه ملی-دونده حتی به عنوان او را به گل نشسته سوالات خود را در مورد سن و electability در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

انتهایی Klobuchar و ساندرز شد ماساچوست ایالت الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آماری گره سوم. بقیه در این زمینه از جمله سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ ، نظرسنجی در پایین تک رقمی.

این نظرسنجی در بر داشت Klobuchar پیشرو ساندرز به طور قابل توجهی در میان زنان در حالی که ساندرز برگزار کوچکتر لبه بیش از Klobuchar در میان مردان است. او بهتر با رای دهندگان زیر 50 و که درآمد کمتر از 50000 دلار در سال است. Klobuchar led در بیشتر ایالت مینه سوتا و در Hennepin و رمزی شهرستان, در حالی که ساندرز برگزار کوچک سرب در بقیه شهرهای دوقلو منطقه است.

برای بسیاری از نظرسنجی پاسخ دهندگان Klobuchar به نظر می رسید به نفع خود electability استدلال یک محور مبارزات انتخاباتی خود را.

“من تمایل به تکیه بیشتر به سمت چپ” از Klobuchar گفت: کاترین Pomerleau یک زن 44 ساله و تولید رسانه ای در مینیاپولیس که به شرکت در نظرسنجی.

اما او برنامه ریزی برای رای دادن برای او خانه-سناتور ایالت چرا که او گفت که او متقاعد شده او شانس بهتری از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من فکر می کنم کسی که در وسط باعث می شود بیشتر حس” Pomerleau گفت.

یوسف Raycraft یک زن 62 ساله در فروشگاه مواد غذایی استاکر در دو بنادر گفت: او از ساندرز است اما با احتیاط از شانس خود را.

“من اعتقاد دارم که در پلت فرم خود را. من فکر می کنم این کشور نیاز شدید به تعمیرات اساسی. نابرابری درآمد شماره یک مشکل” Raycraft گفت. اما او داوطلب شد که او بیش از حد است “کمی پاره شده چون من از ترس است که او ممکن است قادر به برنده شدن در این انتخابات.”

Klobuchar سرب بیش از ساندرز است که در این نظرسنجی حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.5%. این نظرسنجی انجام شد Feb. 17-20.

های اخیر بحث دموکراتیک که دیدم ستیز مبارزه در میان بسیاری از نامزدهای شد و در فوریه. 19.

مینه سوتا نتایج نظرسنجی مشابهی را دنبال مجموع در یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط دانشگاه ماساچوست لوول مرکز برای افکار عمومی.

در این نظرسنجی Klobuchar به حمایت از 27 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ایالت مینه سوتا و ساندرز تا به حال 21 درصد است. وارن بود در 16٪. آنها تنها سه نامزد بالاتر از 15 درصد در UMass نظرسنجی.

تعداد زیادی از رای دهندگان مردد در مینه سوتا نظرسنجی نشان می دهد که با وجود Klobuchar خانه-دولت منجر دموکراتیک اولیه در کشور است به دور از حل و فصل.

با Klobuchar انتهایی در نظر سنجی های ملی برخی از رای دهندگان در حال انتظار برای دیدن چگونه زمین می لرزد قبل از آنها مرتکب.

“من صادقانه نمی دانم که راه را برای رفتن در حال حاضر” گفت: Leland جانسون یک کهنه سرباز جنگ ویتنام معلولیت زندگی می کند که در دیترویت لیکز. جانسون و 73 گفت: او likeliest به رای Klobuchar یا Buttigieg — “اما من نمی خواهم برای قفل کردن خودم در زمانی که ما می بینیم که این چیزی است که در سوپر شنبه.”

وارن کردم کمی حمایت بیشتر در این نظرسنجی از بایدن اینکه آنها اساسا گره خورده است.

که در نتیجه اگر آن را نگه می دارد که نشان دهنده قابل توجهی شکست برای معاون سابق رئیس جمهور که از شروع مسابقه به عنوان presumptive جبهه ملی-دونده. در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard هاوایی و تاجر تام Steyer به سختی ثبت نام در نظرسنجی.

مایکل Brydone-جک 29 ساله دکتر زندگی می کند که در طولانی دریاچه رای اولیه برای Warren — و امیدوار است او را تهاجمی عملکرد در آخرین مناظره زنده شانس خود را.

Brydone-جک نیز در میان کثرت این نظرسنجی که به نام مراقبت های بهداشتی مهم ترین مسئله در دموکراتیک مسابقه.

“من کار در شهرستان Hennepin مرکز پزشکی” Brydone-جک گفت. “من می بینم برخی از فقیرترین مردم در این جامعه و مردم واقعا در مبارزه با این وجود ظاهرا اقتصاد پررونق. من پدر و مادر خود را از دست داده خانه به هزینه های مراقبت های بهداشتی. من نه از اقامت من نشده است و ما هنوز در تلاش برای پرداخت صورتحساب.”

دیگر مسائل رانندگی دموکرات ها شامل تغییر آب و هوا و محیط زیست و نابرابری درآمد.

اما چندین نظرسنجی شرکت کنندگان در مصاحبهها گفته است که انتخاب خود را از نامزدهای رانده است بیش از هر چیز دیگری با میل به سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما باید به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:” شارلوت میلر یک زن 87 ساله بازنشسته متخصص تغذیه از میننتنکا.

او را مردد می گوید فعلی به احتمال زیاد انتخاب بایدن و بلومبرگ که او نیز ساخته شده اند electability مرکزی خود را در مبارزات انتخاباتی رزین.

“من فکر می کنم بایدن احتمالا تا بهترین شانس را [در برابر تهمت],” او گفت:.

لورن خرگوش 22 ساله مراقبت های بهداشتی کارگر و مدیر اموال در Chatfield گفت: او برای بایدن به دلیل خدمات خود را تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما. “بایدن فقط تجربه بیشتری در سطح ریاست جمهوری از Klobuchar و ما نیاز داریم که به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” خرگوش گفت.

به عنوان یک خانه-دولت سناتور Klobuchar خواهد بود انتظار می رود به عنوان یک مزیت در مینه سوتا است. او مدت طولانی است که محبوب ترین ایالت سیاستمدار در یک طیف سنجی.

“من احساس می کنم از فوتبال او بیشتر واجد شرایط” گفت: Michael Bailey یک زن 47 ساله مشاور بازاریابی از خرس سفید Township. Ouida Crozier بازنشسته دولت کارگر از مینیاپولیس گفت او رای دادند اولیه برای Klobuchar پس از تصمیم گیری در چند اخیر بحث که “او شروع به نشان دادن توانایی به درخواست تجدید نظر خارج از مینه سوتا است.”

اما مینه سوتا اولین بار است که دولت برای نشان دادن Klobuchar پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری.

با وجود تعجب سوم-پایان محل در نیوهمپشایر اولیه Klobuchar نیاز به دندانه دار کردن برخی از نمایندگان در سه شنبه اگر او را به باقی می ماند یک عامل در یک دموکرات مسابقه.

وجود دارد 92 نمایندگان در خطر است, در مینه سوتا اولیه.

ساندرز برنده سوتا 2016 دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز besting هیلاری کلینتون ،

او فعالیت در دولت و پشتیبانی از دو فعال برجسته دموکرات دادستان کل کیت الیسون و در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر.

“من دوست دارم آنچه که او می گوید در مورد اصلاح خیلی از آنچه را فاسد و چگونه این کشور واقعا کار برای اکثر آمریکایی ها گفت:” مایکل لوند, 39, که با این نسخهها کار برای اداره پست در Ely.

لوند گفت: ساندرز است likeliest چاره ای جز که او هنوز هم می تواند ذهن خود را تغییر دهید; او گفت که او را کاملا در هیئت مدیره با ساندرز’ در آغوش مدیکر برای همه و مراقبت های بهداشتی ،

دولت تغییر از قفقاز در سال 2016 به یک اولیه این سال می تواند به نفع Klobuchar داده اولیه انتخابات به طور معمول جذب بیشتر مردم در انتخابات از قفقاز که تمایل به جذب بیشتر فعال فکر رای دهندگان.

Raycraft این ساندرز حامی از بنادر گفت: او حمایت ساندرز چهار سال پیش و پس از آن می تواند خود را به حمایت کلینتون در انتخابات عمومی ،

“من به پایان رسید تا با رای دادن به حزب سبز کاندید جیل استین,” او گفت:.

این بار Raycraft گفت: او نمی خواهد ارسال هر پیام به حزب دموکرات است.

“من خواهد رای برای حزب دموکرات نامزد و هر كس در آن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>