بیش از نیمی از رای دهندگان در ایالت مینه سوتا می گویند آنها حمایت اسکان مجدد پناهندگان در جوامع خود و بر این باورند که مهاجران بیشتر تقویت اقتصاد استار تریبیون/MPR اخبار مینه سوتا های نظرسنجی ها یافت می شود.

پنجاه و نه درصد از پرسش شوندگان گفتند که به نفع اسکان مجدد پناهندگان در حالی که 29 درصد مخالف جدید پذیرش پناهندگان در مناطق خود.

اما اندکی اکثریت رای دهندگان ثبت شده در دولت نیز در مخالفت با اجازه دادن به ساکنان که در ایالات متحده به طور غیر قانونی به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی یکی از بالا مقننه برنامه از دولت دموکراتیک قانونگذاران و DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. در مجموع 51 درصد از پرسش شوندگان مخالف مجوز را برای ساکنان در اینجا به طور غیر قانونی در حالی که 41 درصد از این ایده حمایت می.

این نظرسنجی در بر داشت استارک بخش در امتداد خط حزب برای سوالات مربوط به سیاست های مهاجرتی است. بیش از 8 در 10 ثبت نام دموکرات حمایت از پناهندگان و همچنین 60 درصد از کسانی که شناسایی به عنوان مستقل و یا دیگر وابستگی. مخالف بود, قوی ترین در میان جمهوری خواهان با 56 درصد گفت: آنها در مخالفت با اسکان دادن پناهندگان جدید در جوامع خود یک موضوع را به خط مقدم در این سال توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که عهد را به جوامع بیشتری می گویند در اسکان مجدد پناهندگان.

در رانندگی ، 68 درصد از دموکرات ها نظرسنجی حمایت مجوز برای ساکنان در اینجا به طور غیر قانونی در حالی که 86 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها مخالف هستند. نزدیک به نیمی (48 درصد) از مستقل و کسانی که بدون حزب عمده وابستگی مخالف باقی می ماند.

این DFL-led مینه سوتا خانه تصویب قانون در سال گذشته است که اعطای مجوز رانندگی به آن دسته از مهاجران, اما, اندازه گیری مسدود شده بود در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

شش در 10 پاسخ دهندگان به نظرسنجی همچنین گفت که در کل مهاجران عمدتا کمک به اقتصاد است. هشتاد و یک درصد از دموکرات ها نظرسنجی پاسخ مطلوب. در میان جمهوری خواهان 37% گفت: مهاجران کمک کند در حالی که 42 ٪ گفت که آنها بیشتر به اقتصاد صدمه دیده.

شصت و چهار درصد از مستقل ها و سایر رای دهندگان گزارش شده است که آنها معتقد بودند مهاجران عمدتا به نفع اقتصاد است.

Nate تایلر 32 ساله copywriter آزاد در الک ریور ذکر شده مجسمه آزادی را نوشته: “من خود را خسته خود را فقیر و خود را از توده ها نشسته حسرت به نفس ، او گفت که تأکید و حمایت خود را برای پذیرش پناهندگان جدید در جامعه خود را.

“آنها در حال تلاش برای فرار از جنگ زده اماکن … و اگر هیچ کس حاضر به آنها را و سپس آنها به معنای واقعی کلمه هیچ جایی برای رفتن” تایلر گفت. “من می گویم اجازه دهید آنها را می آیند. منظورم این است که ما همه مهاجران در برخی از نقطه.”

ملانی هس یک زن 47 ساله اقامت در خانه مادر در راگون رپیدز گفت که آشنایی با مهاجر و پناهنده خانواده ها از طریق فرزندان او را به او نشان داد نقاط قوت داشتن متنوع تر جامعه است.

“نه هر کسی یک تروریست است. اگر آنها می تواند یک شانس دوم در زندگی و کمک به جامعه ما به شیوه ای صلح آمیز پس از آن من فکر نمی کنم این مشکل در همه,” او گفت:. او افزود که تنوع در مدارس “کمک می کند تا کودکان و نوجوانان ما بیشتر با ما بیشتر بدانید.”

اما حس می کند مخالفت با دادن مجوز رانندگی به مهاجران هستند که در آمریکا به طور غیر قانونی.

“که روی حیله و تزویر,” او گفت:. “واقعیت این است که ما پرداخت مالیات و ما باید برای انجام تمام این مسائل به شهروندان — من از برابری برای همه, اما آنها باید برای پر کردن کاغذ بازی.”

استار تریبیون/MPR اخبار نظرسنجی انجام شد Feb. 17-19 و شامل 800 ثبت نام رای دهندگان در ایالت مینه سوتا. آن حاشیه خطای نمونه گیری است به علاوه یا منهای 3.5 درصد است.

Hennepin و رمزی شهرستان به نمایندگی از این منطقه تنها جایی که اکثریت رای دهندگان گفت: آنها به نفع اجازه مهاجران هستند که در اینجا به طور غیر قانونی به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی (56%) در حالی که اکثر پاسخ دهندگان از مترو حومه (60%) از شمال مینه سوتا (60%) و جنوبی مینه سوتا (57 درصد) در مخالفت با این پیشنهاد.

پشتیبانی برای اسکان مجدد پناهندگان بود در بالاترین Hennepin و رمزی شهرستانهای (74%) اما سیاست حمایت گسترده از ایالت: بیش از نیمی از رای دهندگان از شمال مینه سوتا (54%) و مترو حومه (52 درصد) به نفع به عنوان 49 درصد از پاسخ دهندگان از جنوب مینه سوتا است.

در شهرهای دوقلو 74 درصد از رای دهندگان گفت: مهاجران عمدتا کمک به اقتصاد به عنوان 60% در مترو حومه 54 درصد در جنوب ایالت مینه سوتا و 51% در شمال مینه سوتا است.

در اوایل سال جاری Beltrami County شد دولت اولین و یکی از معدود سراسر کشور برای رای دادن به رد گرفتن در پناهندگان جدید.

این رای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش نیاز به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی به طور رسمی تأیید یا انکار کند که آیا برای قبول پناهندگان جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اکتبر 2019 تجمع در مینیاپولیس به سرزنش “تعداد زیادی” از اسکان سومالی در مینه سوتا برای اثرات سوء بر “مدارس و جوامع و مالیات دهندگان.”

در پاسخ Walz اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه دسامبر گذشته که دولت خواهد مجوز جدید پناهندگان استناد به کتاب مقدس داستان تولد عیسی مسیح: “کاروانسرا نیست کامل در مینه سوتا است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de