مینه سوتا پاستور آگهی مبارزات انتخاباتی به تلاش برای تغییر انجیلی رای

برگرد. داگ Pagitt شروع به پریدن کرد بر روی صحنه در سابق خود مینیاپولیس کلیسا با یک پیام است که او و همراهان او در حال تکرار در سراسر کشور: انجیلی رای دهندگان شما می توانید به ماندن درست به ایمان مسیحی خود را اما نه رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خود را “رای مشترک” کمپین انجام شده از یک رنگ نارنجی روشن اتوبوس توقف در هر دولت دموکراتیک اولیه نشان دهنده ترک های کوچک در انجیلی پایه است که به کمک سوق مغلوب ساختن پیشی جستن ، بیش از 80 درصد از سفید مسیحیان انجیلی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و در ادامه به حمایت از او در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد.

Pagitt کمپین امید به متقاعد کردن سستی پروتستان های انجیلی که رئیس جمهور شخصیت و اقدامات پس از هماهنگی با آموزه های عیسی مسیح که آن را اخلاقی ضروری برای حذف او را از دفتر.

“من یک کشیش مسیحی و … من معتقدم هر کس فرزند من خدا است و نور جهان” Pagitt گفت: مخاطبان خود را در اوایل این ماه. “اما نه هر نور جهان باید رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است.”

کارل نلسون رئیس مینه سوتا انجمن کلیساهای پروتستان اذعان کرد که “من شنیده ام که تعداد بسیار کمی از پروتستان های انجیلی که در آغوش رئیس جمهور بود.” اما قریب به اتفاق آنها مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک متحد.

“کسانی که حمایت او را احساس می کنید دیگر [نامزد] انتخاب خواهد تضعیف آزادی مذهبی را گسترش دسترسی به سقط جنین و در حال ساخت هیچ تلاشی برای در آغوش ایمان جامعه گفت:” نلسون از تبدیل مینه سوتا است.

رای مشترک حرکت خوب امید به تغییر است. آن را به ارمغان می آورد با هم مترقی کشیشان مسیحی و دیگر رهبران مذهبی از سراسر کشور برای برگزاری تظاهرات میزگردها و نامزد دوره های آموزشی در مورد نحوه اتصال مذهبی با رای دهندگان.

کمپین راه اندازی شده در آیووا قفقاز ارائه می دهد قابل پشتیبانی به وفادار دست و پنجه نرم کردن با این انتخاب سختی است. آن است که گاهی اوقات پیوست توسط حامیان اعم از سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات مایک McCurry در حال حاضر یک استاد از الهیات کاتولیک عدالت اجتماعی فعال خواهر سیمون کمپبل.

“ما در حال تلاش نیست که به هر کس یک دموکرات فقط به رای دادن به یکی از این زمان گفت:” Pagitt گروه مدیر اجرایی.

Pagitt است heartened با تحولات اخیر در جامعه انجیلی. در ماه دسامبر سردبیر مسیحیت امروز انجیلی مجله آغاز شده توسط کشیش بیلی گراهام گذراند سرمقاله خود با عنوان “تهمت باید از اتاق.” چند هفته بعد قبل از استیضاح جلسات یک نظرسنجی توسط سیاسی/صبح مشورت نشان داد که 34 درصد از پروتستان های انجیلی “به شدت تایید” از مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

لینکلن پروژه جدید و فوق العاده PAC تاسیس برجسته ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اصولگرایان از جمله جورج کانوی ماه گذشته در زمان آن تبلیغات است. آن را با عنوان “MAGA کلیسا” و هشدار پروتستان های انجیلی به “مراقب باشید از پیامبران دروغین” که “از درون در حال ژیان گرگ است.”

Pagitt امیدوار است که حتی متوسطی در آغوش پیام خود را می توانید شیب انتخابات فلس است.

“هدف ما این است برای رسیدن به سخت ترین پروتستان های انجیلی یا کاتولیک اما برای رسیدن به 5 تا 15 درصد است که ناراحت کننده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و به دنبال یک رمپ خروج” Pagitt گفت.

در جاده ها

Pagitt بالا-انرژی مبارز شناخته شده برای علامت تجاری خود را فدورا کلاه است که بعید است رقم برای نظارت بر چنین مبارزه است. او یک کشیش برای 11 سال در Wooddale کلیسا در دشت بهشت, یک انجیلی جامعه است که یکی از بزرگترین در مینه سوتا است. او راه اندازی سلیمان ایوان غیر متعارف, nondenominational کلیسا در مینیاپولیس در سال 2000. او استعفا داد و در ماه ژانویه به رهبری این مبارزه است.

کمپین نارنجی اتوبوس — با “ایمان و امید عشق” نوشته شده است در سمت دیده می شود در شهر های کوچک شام, میله ها و رویدادهای خارج دموکراتیک نامزدها. Pagitt تماس تلفن همراه وزارت “بخشی تجمع بخشی خودرو حلزون + lollistops بخش جمع آوری کمک.”

در اوایل این ماه, اتوبوس متوقف در سلیمان ایوان که در آن حدود 150 نفر جمع شده بودند. اکثر آموخته بود در مورد این رویداد در رسانه های اجتماعی که در آن رای گیری مشترک است که به طور فعال درگیر است.

تامی بیماری هوجکین از مینیاپولیس نشسته بود در یک جدول. او نظر خودش را یک مسیحی انجیلی و او حضور در یک nondenominational حومه کلیسا. انگیزه ی او برای آینده: به یاد ایده هایی برای صحبت کردن با خانواده و دوستان در مورد تجدید نظر رای خود را.

“به من گفته شد که اگر شما یک فرد با ایمان به این معنی که شما جمهوری خواه” بیماری هوجکین گفت. “اما من باور ندارم که دیگر نیست. ایمان من چشم انداز است که جهان شکسته است و نیاز به ترمیم. من این را به عنوان یک راه برای ترمیم.”

خوش رالی آغاز شده با استقبال Pagitt به دنبال الهام بخش سخنرانان و نوازندگان. این کشیش دانیل Deitrich یک کشیش از South Bend, Ind., در زمان این مرحله به خواندن یک تصنیف های او می گذراند به نام “سرود برای 81%” با اشاره به سفید انجیلی تهمت حامیان. این آهنگ که او در یوتیوب در ژانویه. 12 تا متصلب 606,000 views.

تن از تجمع کمتر مورد هجوم تهمت و بیشتر در مورد محرک وجدان خود را مسیحی کرد. Pagitt اغلب می گوید که مخاطبان پروتستان های انجیلی می توانید “پشته دادگاه” اما “خود را از دست دادن روح.” برخی از مسیحیان “همه چیز در مورد متمم دوم” او می گوید: اما چشم پوشی فرمان دوم که “عشق همسایه خود را به عنوان خودتان.”

Janiece می خاکستری یک مسیحی انجیلی از ادینا درنگ به عنوان رویداد زخم کردن. خاکستری, 44 گفت: او انرژی خود را برای “دیدن وجود دارد بسیاری از دیگر افرادی که در این راه احساس.”

“آن احساس طراوت را به شنیدن چیزهایی که من در باور” خاکستری گفت. “من دوست داشتم تن است که خدا همه را دوست دارد. ما نیاز به آمده در این یک راه متفاوت است.”

در عین حال بیشترین سفید انجیلی رای دهندگان بعید است که تحت تأثیر این پیام و آن فرستادگان گفت: دین پژوهان. سوزش اولویت است محدودیت های سقط جنین, اما همه پیشرو دموکراتیک نامزدها حمایت از حق سقط جنین اشاره کرد توماس کید یک دانشگاه دین مورخ و نویسنده 2019 کتاب “چه کسی انجیلی?”

“اما برای رای دهندگان و مردم از رنگ آن می تواند به مردم قابل قبول باشد و به همین دلیل آن را خوب خواهد بود و نه به رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

فقط 12 درصد از پروتستان ها که تا حد زیادی انجیلی, پشتیبانی رئیس جمهور در یک سال 2019 نظرسنجی توسط مرکز تحقیقات پیو.

رئیس جمهور راه اندازی انتخاباتی خود را پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میامی megachurch ماه گذشته گفتن کسانی که در حضور “خدا در کنار ما است.” برآورد 7000 نفر که بسته بندی شده به جای نشان دادن سختی شانس رو به رای مشترک مبارزه خوب.

اما Pagitt همچنان امیدوار: “این فقط آغاز است. ما باید بسیاری از کشورها به آن بروید.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>