مینه سوتا پارکور بدنسازی اعلام شکستن رکورد 10 ، 000 دلار جایزه پارکور رقابت به حمایت از ایجاد خود را آنلاین پارکور آکادمی

ادینا, Minn., ژوئیه 3 سال 2020 /PRNewswire/ — مینهسوتا بر اساس پارکور بدنسازی مبارزه یا پرواز آکادمی میزبانی آنلاین پارکور رقابت با 10 ، 000 دلار جایزه بزرگترین جایزه در پارکور, تاریخچه برای کمک به ترویج راه اندازی آینده خود را آنلاین پارکور آکادمی.

“ما خسته از دیدن بهترین ورزشکاران در جهان در حال underpaid گفت:” چاد Zwadloبنیانگذار مبارزه یا پرواز آکادمی.


ادامه مطلب

رقابت را قبول ارسالی از 29 ژوئن – ژوئیه 5پس از یک هفته رای گیری عمومی دوره است. برنده این رقابت اعلام خواهد شد در طول مبارزه یا پرواز آکادمی آنلاین کمپین Kickstarter شروع جولای 8th, 2020.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد $10,000 رقابت مراجعه کنید projectparkour.com.

مبارزه یا پرواز آکادمی ساخت یک پلت فرم آنلاین برای پارکور آموزش و در حال اجرا رقابت با بزرگترین استخر جایزه در پارکور تاریخچه!

مبارزه یا پرواز آکادمی مستقر در ادینا, MNاعلام کرده و در حال اجرا است یک نسخه بتا از پلت فرم آنلاین.

زمانی که COVID-19 آمدند در اطراف مبارزه یا پرواز تیم می دانستم که آن را به حال برای انطباق با آب و هوا. ما تصمیم گرفتیم برای تنوع و ما را Parkour درس آنلاین. پارکور در حال رشد است و این روند در حال حرکت است به دور از ویروسی پارکور محتوا و نسبت به یادگیری چگونه به انجام آن را به خودتان. از آنجا که پارکور در پرتگاه فوق العاده سریع رشد. چیزی از دست رفته ؟ گسترده و حرفه ای کسب و کار فکر مردم است.

“مبارزه یا پرواز آکادمی آنلاین خواهد بود که بزرگترین چیزی که پارکور جهان تا به حال دیده می شود” گفت: چاد Zwadloبنیانگذار مبارزه یا پرواز آکادمی.

این پلت فرم است که ساخته شده است از زمین تا با کیفیت بالا instructionals زوج با آنلاین مربیگری بنابراین مردم می توانند یاد بگیرند که چگونه به انجام پارکور به سرعت و با خیال راحت. ما همچنین در حال کار با بالا موثر بر پارکور ورزشکاران در سراسر جهان برای ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد استاد راهنما.

مبارزه یا پرواز آکادمی نیز در حال اجرا آنلاین مسابقه ویدئویی به نام پروژه پارکور. ورزشکاران بیرون رفتن و فیلم یک خط (یک پارکور اجرا) ارسال آن را به ما و ارسال آن به صورت آنلاین. ما انتخاب براکت از ما ارسال و پس از آن جامعه خواهد رای برنده است. برنده خواهد خانه را $10,000که بزرگترین جایزه برای هر پارکور رقابت در تاریخ است.

در ماه ژوئیه سال 2020 مبارزه یا پرواز آکادمی آنلاین خواهد شد در حال اجرا یک کمپین Kickstarter برای jumpstart پلت فرم آنلاین.

تیم ما:

چاد Zwadlo شده است آموزش پارکور برای بیش از 10 سال است و یکی از بهترین مربیان جهان است. او را به صورت در مقابل دوربین. کیم DeRider و Salvatore Steffanoدیگر صاحبان کار در پشت صحنه به طور مداوم به فشار نام تجاری رو به جلو است. سه تن از آنها تصور مبارزه یا پرواز آکادمی آنلاین و آورده اند در حق مردم را به پلت فرم شگفت انگیز است.

تا به امروز هیچ کس در پارکور به دنبال ایجاد چیزی شبیه به این و به دنبال از طریق با این مقدار دقت. به دلیل پتانسیل بکر ما پیش بینی مبارزه یا پرواز آکادمی آنلاین مصرف کردن خوبی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت ما projectparkour.comو یا نگاه ما در Facebook یا Instagram.

رسانه های تماس:

نام شرکت: مبارزه یا پرواز آکادمی
تماس با شخص: هولدن Hagerman
آدرس: 7355 واشنگتن خیابان جنوبی, ادینا, MN 55439
تلفن: 952-212-7310
ایمیل: [email protected]
آدرس: fightorflightacademy.com


 

منبع مبارزه یا پرواز آکادمی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de