پدر و مادر مینه سوتا در حال آزمایش به عنوان آموزش و پرورش حرکت می کند به خانه

جداول آشپزخانه را تبدیل به کلاس های درس به عنوان پدر و مادر به سهولت خود را تازه ضرب نقش در خانه و مربیان است. فاصله مواد می رسند اما با مدارس بسته حداقل تا مارس 4, بسیاری از والدین نگران در مورد آنچه هفته از مدرسه در خانه خواهد بود.

ناگهان گروه برای صفحه اصلی-دانش آموزان در حال گرفتن هولناک با درخواست برای راهنمایی و مشاوره, منابع, و فقط ساده اطمینان.

الن Crain که صاحب یک خانه از مدرسه تست شرکت مستقر در ایالت وایومینگ, Minn., ایجاد یک “اضطراری مدرسه در منزل” Facebook گروه در هفته گذشته. در عرض چند روز این گروه تا به حال بیش از 1800 نفر از اعضای پرسیدن سوال و به دنبال (و ارائه) پشتیبانی می کند. Crain گفت: توصیه اصلی به نگران پدر و مادر: به روال خوب و به خودتان برخی از کساد.

“این مهم است به رسمیت شناختن آنچه پدر و مادر خواسته شده است که به انجام این است که واقعا دشوار است,” او گفت:. “هر کس به نوبه خود بر روی یک سکه است که می تواند به ویژه هنگامی که بچه ها درگیر هستند.”

جیمی رشد یک سواد مربی در رابینزدیل مدارس منطقه گفت: اعتبار کافی نیست و به سهولت تمام دلهره در مورد آموزش کودکان.

“این آسان نیست برای تدریس بچه های خود را در خانه” او گفت:, و اضافه کرد که کودکان خود را در واکنش اولیه به داشتن بچه بود چیزی در امتداد خطوط از یک برافروخته “اوه.”

در هفته گذشته رشد کرد به نگه داشتن به یک برنامه مسدود کردن زمان برای برخی افراد همراه با چندین گزینه برای او جدید “دانش آموزان است.” علاوه بر تکمیل رایگان نوشتن و ریاضی تمرینات او 11-year-old daughter آموخته است به بار ماشین ظرفشویی و او 9 سال تلاش دست خود را در لباس های شسته شده. برای یک خانواده استفاده می شود به عجله از فعالیت به فعالیت ناگهان در خانه ماندن است و ارائه فرصت های بیشتر برای پیوند و زندگی واقعی آموزش لحظات groth. او احساس می کند این مهم است برای اجرای برخی از ساختار.

مانند بسیاری از پدر و مادر رشد است انتظار برای دیدن آنچه که کودکان خود را به مدارس ارسال برای آموزش از راه دور مواد قبل از او تصمیم می گیرد که چگونه بسیاری از روز برنامه شامل خود انتخاب درس و فعالیت های.

او همچنین می خواهد به پدر و مادر بدانند که در حالی که وجود خواهد داشت یک دوره تعدیل کودک خود را به طور منظم با معلم وجود دارد خواهد بود برای حمایت از یک بار آموزش از راه دور شروع می شود.

“[پدر و مادر] نیست معلمان پرداخت می شود, به طوری که آنها می توانید انتظار نیست که خود را به آن را می دانم, همه,” او گفت:. “بله آنها نیاز به وجود داشته باشد برای بچه های خود را, اما آنها نمی تواند به تنهایی.”

دیرین صفحه اصلی دانش آموزان هستند انعکاس احساسات مشابه به ویژه در بسیاری از رسانه های اجتماعی پشتیبانی از گروه های است که ظهور کرده اند و یا رشد کرده از COVID-19 همه گیر آغاز شد.

“خانه تحصیل یک تو رفتگی در دیوار جامعه برای مدت زمان طولانی” Crain گفت. “اما بسیاری از مبارزات مردمی در حال رفتن را از طریق در حال حاضر به عنوان انتقال آنها آشنا هستند به خانه و مدرسه و جامعه است. … ما خوشحال برای کمک به مردم مبارزه از طریق تغییر آن است.”

مانند Crain, نانسی Bjorkman که صاحب یک خانه از مدرسه منبع ذخیره در الک ریور گفت که او شنیده ام بیشتر از کمتر-از-اعتماد به نفس پدر و مادر به دنبال برای راهنمایی بهتر از کسانی که به دنبال برنامه درسی. که ممکن است تغییر در هفته های آینده, او گفت:.

“در این زمان ممکن است به مردم فرصت را به می گویند” بله می دانم این طوری نیست دیوانه از یک ایده است. من می توانم این کار را انجام’, ” او گفت:.

Crain به توافق رسیدند. “این بی سابقه است,” او گفت:. “این خواهید بود برای دیدن چگونه بسیاری از پدر و مادر تصمیم به فرستادن فرزند خود به مدرسه است.”

Andrea رویس از رزویل گفت که او هرگز انتظار می رود به مدرسه در منزل ،

او 6 ساله پسر روآن پیشرفته خوان و عاشق ریاضی بود اما تلاش شده است با نوشتن در مدرسه. او آمدن به خانه و ذوب پایین و گفت: او احساس گنگ و بد در نوشتن.

فقط قبل از تعطیلی مدارس و, روآن تا به حال یک کاردرمانی انتصاب نشان داد که مبارزات او با حرکتی خوب مهارت های لازم برای نوشتن. که پاسخ به همراه داشتن نیست برای رفتن به مدرسه ساخته شده است روآن یک “کاملا متفاوت بچه” رویس گفت.

“هر روز وقتی که من کار” رویس گفت: “او در ورقه و به من می گوید:” من شما را خیلی دوست دارم. با تشکر از شما برای مدرسه در منزل من. من آن را دوست دارم.’ “

رویس قصد دارد به خانه از مدرسه روآن برای بقیه سال تحصیلی. او عصبی در مورد متعادل کردن آن همه با او کار خود و مراقبت از 1 سال و 4 ساله هر چند او سپاسگزار برای کمک به او را گرفتن از یک پرستار بچه.

تا کنون مدرسه در منزل شامل خواندن یک کتاب فصل و شروع یک برنامه ریاضی است که روآن است در مورد هیجان زده. رویس همچنین می خواهد به معرفی ماهیت روزنامه نگاری و پروژه یادگیری مبتنی بر فعالیت بر اساس منافع خود را.

“پس او نیاز به خانه ما متوجه است که ما یک فرصت منحصر به فرد برای دیدار با او که در آن او است,” او گفت:. “درست مثل هر کس دیگری ما آن را لحظه به لحظه و انجام بهترین های ما به رول با آن است.”

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>