مینه سوتا بهداشت عمومی آزمایشگاه قادر خواهد بود برای تست این ویروس باعث جهانی COVID-2019 شیوع هفته آینده — با استفاده از کیت همان بود که تلقی نادرست در اوایل این ماه.

در حالی که محلی تست نشده است ضروری و مورد نیاز تا کنون در مینه سوتا که در آن پزشکان با آن مواجه شده اند تنها چهار بیمارانی که بیماری و سفر به آسیای جنوب شرقی ساخته شده آنها عفونت خطرات مقامات بهداشتی دولت گفت که این قابلیت مهم خواهد بود اگر رمان کروناویروس در آمریکا به عنوان انتظار می رود.

“ما نیاز به توانایی برای ارزیابی افراد دیگری که ممکن است آلوده اما نه شناخته شده بود و در معرض خطر بالا” گفت: Joanne Bartkus مدیر دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه. “این ما را قادر به کشف کردن اگر ویروس در حال گسترش است در سکوت و قادر به جداسازی افراد آلوده به ما کمک می کند جلوگیری از انتقال است.”

مقامات بهداشتی در چندین ایالت در بر داشت مشکلات با کیت های آزمایش آنها دریافت این ماه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC). دو جزء از کیت به نظر می رسد به درستی کار نکند اما یک سوم نیست.

بیشتر فدرال تست ثابت کرد که این دو عملکرد اجزای شد به اندازه کافی به دقت تعیین کند که آیا کسی آلوده شد با رمان coronavirus که ظهور در ووهان چین در ماه دسامبر و در سراسر جهان گسترش پس از آن گفت: CDC دکتر نانسی r. schultze،.

“جزء سوم … را می توان از مطالعه حذف از تست بدون مؤثر بر دقت,” او گفت:.

تاخیر در طراحی و روان سنجی آزمون باعث سرخوردگی در مکان های که در آن موارد شده اند شناسایی شده و یا که در آن مقامات بر این باورند تست مناسب است.

تا روز پنجشنبه تنها 15 مورد بوده است شناسایی شده توسط تست در ایالات متحده آمریکا تا کنون — و اما یک درگیر افرادی که به تازگی از سفر به چین و یا تماس نزدیک با کسانی که مسافران با توجه به آخرین داده های CDC. اما این یک مورد نگران بود چرا که آن را درگیر یک زن در شمال کالیفرنیا با هیچ شناخته شده در تماس با هر کسی که به چین سفر کرده — به این معنی است که این ویروس می تواند از شخصی به شخص در ایالات متحده در حال حاضر. و سپس جمعه کالیفرنیا مقامات گزارش دوم چنین مورد و اورگان گزارش خود اولین مورد مربوط به یک معلم بدون هر گونه عوامل خطر شناخته شده.

“شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید مگر اینکه شما تست” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت:, و اضافه کرد که چند صد تست کیت در دولت هستند “به سادگی ناکافی برای انجام عدالت به نوع تست که مورد نیاز است برای پرداختن به این موضوع است.”

دیگران باید نگرانی که CDC شده است خیلی آهسته به گسترش تعریف که باید تست شود. فدرال استاندارد برای هفته بود به آزمایش افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری که به تازگی از سفر به ووهان یا تماس نزدیک با چنین مسافران است.

چین همچنان ادامه دارد به گزارش اکثر موارد — آخرین شمارش که تقریبا 78,000 موارد و حدود 2,700 مرگ و میر. این ویروس در حال حاضر شده است در شناسایی برخی از 60 کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در واکنش CDC در روز پنج شنبه گسترش آن راهنمایی برای تست شامل افرادی که غیر قابل توضیح شديد علائم تنفسی که به تازگی از سفر به ایران, ایتالیا, ژاپن و یا کره جنوبی.

“این دیر که [تست معیارهای] بود گسترش” گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. او اضافه کرد که “سفر در تاریخ تبدیل خواهد شد کمتر مهم است که ما باید در جامعه گسترش در کشورهای سراسر جهان است.”

یکی از چالش های است که آزمایش اتفاق می افتد در میان زمستان فصل آنفولانزا.

“تب و سرفه بسیار گسترده پارامترهای به خصوص در طول فصل آنفولانزا,” r. schultze ، گفت:.

کسانی که مثبت نتایج آزمون شامل نمی شود 47 آمریکایی ها با COVID-19 بودند که عودت به ایالات متحده پس از آلوده شدن در شیوع سایت در ووهان و روی یک الماس شاهزاده خانم کروز در جنوب شرقی آسیا.

تمام نمونه های فرستاده شده از مینه سوتا به CDC آزمایش منفی و از جمله یک چهارم نمونه ارسالی دوشنبه.

Bartkus گفت مینه سوتا انجام خواهد شد خود را تست پس از او تایید اثربخشی اصلی کیت دولت دریافت شده و یک کیت جدید که شامل تنها دو اجزاء موثر.

دولت مثبت آزمون را هنوز تایید توسط CDC. اما r. schultze ، گفت: متحده قادر خواهد بود برای اعلام “presumptive” موارد و اقدام به جداسازی بیماران و جلوگیری از آنها را از آلوده کردن دیگران در حالی که در انتظار CDC را تایید.

مقامات بهداشت نگران هستند چرا که این coronavirus نسبتا عفونی و از آنجا که هیچ کس ایمنی بدن به آن است. گزارش اولیه در چین پیشنهاد 2 درصد مرگ و میر است که به مراتب بدتر از نرخ مرگ و میر در بسیاری از آنفولانزا در فصول اما یک مطالعه منتشر شده جمعه در مجله پزشکی نیوانگلند در بر داشت مرگ و میر در 1.4 درصد از افراد آلوده.

 

واشنگتن پست کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im