مقامات بهداشتی دولت در روز جمعه پرده برداری از تفکر و مدل بندی داده های خود را در پشت extended stay-at-home استراتژی برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر که باعث شده است که 57 کشته و 1,336 آزمایشگاه-تایید عفونت در مینه سوتا است.

با به روز درک درستی از کروناویروس که باعث این بیماری همه گیر مینه سوتا محققان دریافتند دو سناریو خواهد بود که دست یافتنی و باعث بیشترین کاهش در مرگ و میر و فشار در بیمارستان. یک مدل تاثیر یک طرح که شامل گسترده در سطح ایالت سفارش تا 8 مارس در حالی که دیگر ارزیابی محدودیت تنها در افراد 60 سال و بالاتر — و دیگران در معرض بیشترین خطر ابتلا به موارد شدید — تا ژوئیه 10.

هر دو را نصف پیش بینی شده تعداد مرگ و میر در مینه سوتا در سال آینده در مقایسه با زمانی که به انجام هیچ چیز در همه برای مبارزه با این شدت عفونی ویروس نتایج مدل سازی نشان داد. رژیم صهیونیستی. تیم Walz تصمیم گرفتند برای ایالت فرمت — البته تا زمانی که ممکن است 4 به جای مدلسازی تاریخ آوریل 8 — به دلیل آن که فشار اوج شیوع به اواسط ماه جولای.

هر دو مدل فرض بر این بیمارستان را 2,200 تخت های مراقبت ويژه در دسترس است اما این تاخیر را به بیمارستان این فرصت برای اضافه کردن تخت به عنوان به خوبی به عنوان هواکش و سایر لوازم که می تواند منجر به نتایج بهتر گفت: Stefan Gildemeister دولت سلامت اقتصاددان.

“است که به عنوان ظرفیت بالا می رود مرگ و میر می تواند کوچک,” او گفت:.

مدلسازی توسط دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا وزارت بهداشت تولید شده بسیار زیاد علاقه عمومی است که نگران COVID-19 همه گیر اما همچنین در مورد تاثیر اقتصادی از خاموش کردن که باعث شده بیش از 400 ، 000 مردم به درخواست دولت برای مزایای بیکاری.

برخی از آنها نیز نگرانی در مورد مدل سازی رویکرد در مینه سوتا است که پیش بینی مرگ و میر عوارض در هزار نفر بیش از 365 روز هنگامی که به طور گسترده ای ذکر شده در مدل ملی خارج از دانشگاه واشنگتن پیش بینی مرگ و میر در صدها — البته تنها بیش از 120 روز است.

مقامات بهداشت تاکید کرد که مینه سوتا رويکرد مدل سازی طراحی شده است برای شناسایی این بیماری همه گیر پاسخ استراتژی است که بهترین کار خواهد کرد — و نه برای پیش بینی مرگ و عوارض. برای شفافیت هر چند آنها را منتشر کرده اند برآورد مرگ و ارقام — که می تواند حدود 50000 اگر دولت تا به حال انجام هیچ چیز به 22,000 (با برآورد محدوده 9000 تا 36,000) تحت مدلی که بیشترین شباهت فرماندار سفارش.

“آنها نه در مورد خاص-نقطه-در-تخمین زمان” دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: از مدل های. “آنها در مورد جهت تغییرات.”

مرگ اعداد کمتر از پیش بینی های که سوخت Walz اولیه برای تصمیم گیری در دو هفته اقامت در خانه سفارش دهید. Gildemeister گفت: این فرضیات در این مدل قابل ملاحظه ای تغییر کرده با توجه به آخرین تحقیقات در coronavirus.

ظهر از ماندن در بخش مراقبت های ویژه در اصل مجموعه در 23 روز کاهش یافته بود اما در آخرین مدل سازی به 13 روز بر آمریکا تجربه در درمان COVID-19. که به تنهایی به معنی بیشتر برآورد تخت مراقبت ويژه ظرفیت برای COVID-19 بيمار.

محققان زد ده ها تن از مدل های تحت حالات مختلف هر چند Gildemeister گفت: آنها با تمرکز بر راه حل های که به احتمال زیاد در یک دموکرات ایالات متحده آمریکا نسبت به اقدامات استرن در کشورهای استبدادی مانند چین است. Takeaways گنجانده شده است که موثر ترین استراتژی شامل گسترش تخت های مراقبت ويژه و محدودیت های اعمال شده بر مردم در بزرگترین خطر است.

وضعیت فعلی COVID-19 داشبورد لیست کل 2,770 تخت های مراقبت ويژه — از جمله چند صد که می تواند تبدیل در 72 ساعت. اما بیش از 800 تخت ICU در حال حاضر در استفاده از تعداد موجود تخت پایین تر است در حال حاضر بیش از 2,200 موجود در مدل سازی.

هوازدگی آن را به خوبی

مینه سوتا را COVID-19 مورد تعداد روز جمعه شامل شیوع بیماری مربوط به حداقل یک عضو هیات یا مقیم 55 جمع امکانات مراقبت. پنج نفر از هفت به تازگی گزارش شده مرگ و میر در روز جمعه درگیر چنین ساکنان تقریبا همه آنها و دیگر مشکلات پزشکی است. متوسط سن مرگ و میر در مینه سوتا 87 در مقایسه با متوسط سن آزمایشگاه تایید موارد در 51.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید پدید آمده است که در ماه دسامبر در ووهان چین و گسترش در سراسر جهان است. هیچ کس تا به آن ایمنی و ثابت شده هیچ واکسن و یا درمان وجود دارد.

مینه سوتا تا کنون هوازدگی همه گیر در مورد به عنوان به خوبی به عنوان هر کشور با توجه به یک دولت توسط دولت تجزیه و تحلیل توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. تجمعی بروز COVID-19 موارد در مینه سوتا بود 20.1 در هر 100000 نفر به عنوان از آوریل 7 با توجه به CDC گزارش.

مینه سوتا نیز کمترین افزایش در این مورد رای از مارس 31, که مقامات بهداشتی دولت باید اعتبار به انطباق با دولت stay-در-خانه سفارش.

کمبود تست به این معنی است که بسیاری از Minnesotans احتمالا تایید نشده عفونتهای اما همه کشورها باید چنین کمبود بنابراین این CDC مقایسه منطقی دقیق گفت کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“تست ما اگر چه نه به عنوان گسترده به عنوان ما می خواهم به نگه داشتن سرعت با همسایگان ما,” او گفت:. “بنابراین این نرخ پایین تر است که یک تابع از تست نکنید.”

چه اتفاقی می افتد پس از تمدید اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد ممکن است 4 نامشخص است. مدل سازی است که نزدیک ترین شباهت فرماندار دستور نه تنها شامل یک فرمت برای چهار هفته برای کل دولت اما بعد از آن کمتر اجتماعی فاصله مورد نیاز برای همه از طریق ژوئن 6 و اقامت در خانه محدودیت هایی که همچنان در خطر افراد تا بعدا در تابستان.

مالکوم گفت: مدل سازی تنها یک ابزار هدایت تصمیم گیری توسط فرماندار که اولیه اقامت در خانه سفارش معاف 78 درصد از مشاغل ضروری. Walz و رهبران کسب و کار دنبال خواهد شد و طی ماه آینده به اجازه می دهد بیشتر مردم به بازگشت به کار در شرایط که حد چهره به چهره و انتقال بيماري.

Coronavirus در حال گسترش است سریع تر از انتظار می رود تا حدودی به دلیل بسیاری به عنوان یکی از پنج افراد آلوده بدون علائم و نمی دانم که آنها در حال گسترش این ویروس به دیگران است. آخرین مینه سوتا مدلسازی تخمین زده است که یک فرد آلوده گسترش این ویروس به 3.9 دیگران — نسبت به برآورد اولیه از 2.2.

Gildemeister گفت: مدل سازی محققان ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن و به روز رسانی مفروضات در مورد کوروناویروس. حتی تخمین می زند در مورد اثربخشی اجتماعی فاصله نیاز به بررسی خواهد شد.

مدل سازی شد و بر اساس حدود 80 درصد کاهش در چهره به چهره و تماس ها و فرصت ها برای انتقال بيماري تحت ماندن در خانه سفارش دهید. Gildemeister گفت: نظرسنجی از Minnesotans در حال شمارش روزانه خود را در سطح تماس با دیگران برای دیدن در صورتی که 80 درصد رقم دقیق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de