مینه سوتا خانه های پرستاری راه اندازی تهاجمی جدید اقدامات ایمنی برای کنترل ویروس

در مواجهه با افزایش تعداد coronavirus موارد در خانه های سالمندان رهبران مینه سوتا ارشد مراقبت های صنعت و دولت در بخش بهداشت و درمان رونمایی از مهاجم جدید اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش, در حالی که نقاشی یک تصویر تلخ این صنعت آمادگی.

در اصلاحات در جلسه روز شنبه مقامات صنعت گفت: خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در حال اجرای دقیق اقدامات جدید برای محافظت از هزاران ضعیف و سالمندان ساکن از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. جدید پادمان شامل ثابت ماسک-پوشیدن توسط کارکنان; تهاجمی تر تفکیک از ساکنان آلوده; پایان گروه ناهار خوری و بسیاری دیگر از جمع فعالیت ها و بیشتر غربالگری دقیق از تمام پزشکان و پرستاران و دستیاران و سایر کارگران که با وارد کردن امکانات.

در همان زمان بسیاری از خانواده ها از سالمندان ساکن و حامیان خود را مطرح کرده اند نگرانی هایی است که محدودیت های جدید در بازديد بودن بیش از حد گرفته شده و حتی محروم کردن مردم از دیدن مرگ عزیزان. در یک مورد یک خانواده محروم شد از بازدید از یک اقامت چند روز قبل از مرگ شخص است; و سپس رد شد شانس به نظر مرحوم نسبی بدن قبل از آن را سوزانده با توجه به مینه سوتا دولت بازرس برای دراز مدت مراقبت از یک دولت حمایت سازمان است.

“ترس نفوذ دولت ما در حال حاضر گفت:” شریل Hennen طولانی مدت مراقبت بازرس در شهادت روز سه شنبه. “این عذاب آور زمان است.”

خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در مینه سوتا در حال حاضر شده است در lockdown برای هفته ها به عنوان مقامات در اینجا تقلا برای جلوگیری از مرتب کردن بر اساس مقیاس بزرگ شیوع بیماری که ویران امکانات در بسیاری از کشورهای دیگر آلوده کردن تعداد زیادی از مردم و کشتن ده ها تن.

از روز شنبه وجود داشته است 20 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان ساکنان ارشد مراقبت امکانات حسابداری برای بیش از نیمی از مرگ و میر در سطح ایالت. در سراسر مینه سوتا کمی بیش از 100 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت در حال حاضر مبتلا به این بیماری بیش از پنج برابر تعداد موارد فقط از دو هفته پیش.

در حال حاضر پاسخ به قبر و بدتر شدن تهدید به سالمندان مقامات در وزارت بهداشت دولت گفت: آنها با تمرکز تست جدید COVID-19 موارد در آن مکان آزمایشگاه در جمع امکانات مراقبت از جمله خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی.

دولت نیز در تماس روزانه با هر یک از بیش از 60 ارشد مراقبت امکانات با تایید COVID-19 موارد برای کمک به آنها دسترسی دنده محافظ و پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه, مقامات گفت.

“مراقبت طولانی مدت ساکنان و کارکنان خود هستند اولویت شماره یک ما گفت:” کریس Ehresmann, بیماری های عفونی, مدیر برای دولت در بخش بهداشت و درمان.

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im