مینه سوتا میانه کارخانه شرایط غوطه به دلیل coronavirus

کارخانه شرایط در مینه سوتا و در سراسر غرب میانه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در ماه مارس به عنوان بسیاری از تولید کنندگان گزارش شده است که coronavirus بحران ایجاد شده عمده حمل و نقل مشکلات مجبور کارگران خانه و هل سطح اعتماد به نفس پایین.

اگر چه غرب شاهد عمیق تر افت رکود درست است در سراسر کشور با توجه به نزدیک تماشا گزارش های اقتصادی منتشر شد چهارشنبه.

اواسط امریکا شرایط کسب و کار شاخص برای مینه سوتا و هشت دیگر ایالت های مرکزی کاهش یافت و به 46.7 از فوریه 52.8 با توجه به کریقتن دانشگاه که به تولید گزارش. هر چیزی زیر 50 نشان می دهد رکود است.

مینه سوتا و شاخص سقوط به 45.5 از 53.3 در ماه فوریه به عنوان سفارشات جدید و فروش اشتغال و سطح موجودی کاهش یافت و به سطح دیده نمی شود پس از آخرین رکود است.

اقتصاددانان با توجه به ویژه پس نه دولت منطقه شده بود دوره نقاهت بعد از یک پر از دست انداز پایان 2019.

در جبهه ملی موسسه مدیریت عرضه گزارش روز شنبه که در آن تولید کنندگان شاخص کاهش یافت و به 49.1 در ماه مارس از 50.1 در ماه فوریه است.

همه نشانه این است که کارخانه ها ادامه خواهد داد برای دیدن نرخهای بهره وری است.

“من انتظار می رود اثرات منفی برای تولید کنندگان به بدتر شدن در ماه آینده و پس از تقریبا دو سوم از مدیران تامین گزارش داد که coronavirus تولید مشکلات حمل و نقل به و از فروشندگان گفت: Ernie Goss, مدیر Creighton University اقتصادی پیش بینی است.

علاوه بر این “هشت نفر از 10 عرضه مدیران گزارش داد که coronavirus باعث شده بود لغو جلسات کسب و کار و 54.3% نشان داد که این ویروس تا به حال تولید شده کارگر غیبت برای این ماه است.”

نقشه برداران و تولید کارشناسان بپذیریم که امریکا در بخش تولید کمتر نهفته نسبت به سایر صنایع از جمله فروشگاه ها, رستوران ها و کافه ها. این بخش فرار نیست به عنوان تقاضا برای محصولات کاهش یافته است و ایالات متحده شروع به محدود کردن کسب و کار خاص.

تیموتی Fiore صندلی شاخص تولید ISM کمیته گفت که “همه چیز رو بدتر” برای ایالات متحده تولید کنندگان به عنوان مارس کشیده. او پیش بینی کرد که این ملی شاخص سیگنال را بیشتر ضعف در ماه آوریل است.

سفارشات جدید واردات کارخانه و اشتغال کاهش یافت و در ماه گذشته به پایین ترین سطح از سال 2009 در سراسر کشور است. تولید و سفارشات صادرات نیز کاهش یافت.

“ساخت است که در بیشتر قسمت ها در خط مقدم ویروس, آمار, اما با این وجود بزرگ swathes از بخش آسیب پذیر هستند به عنوان مصرف کنندگان کاهش در هزینه کالا و به خصوص ليزينگ اقلام مانند ماشین ها و کامیون های” ایان Shephardson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان نوشت: در یک تحقیق گزارش شده است. او اضافه کرد که “در حالی که این تیتر ISM خواندن لذت بخش است-به دنبال تعجب نمی شود فریب خورده.”

بین دوم و سوم هفته مارس, مینه سوتا, اولین بار بیمه بیکاری ادعای گسترش 29-ریختن (فولد) به عنوان شرکت شروع به تعطیل کردن کسب و کار به دلیل اقامت در خانه دستورالعمل و زیادی کاهش می یابد تقاضا برای غیرضروری محصولات.

در سراسر کشور بخش خصوصی کاهش یافته است در ماه مارس برای اولین بار در 2 1/2 سال به احتمال زیاد به عنوان کسب و کار تعطیل در انطباق با اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از coronavirus اپیدمی حمایت اقتصاددانان از نمایش ها که طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ احتمالا به پایان رسید در ماه گذشته.

ADP ملی گزارش اشتغال در روز چهارشنبه نشان داد بخش خصوصی در کاهش 27,000 شغل در ماه گذشته کاهش برای اولین بار از سپتامبر سال 2017 پس از سپری کردن یک unrevised 183,000 در ماه فوریه است. این payman رها در ماه گذشته متمرکز بود در میان کسب و کارهای کوچک در حالی که شرکت های بزرگتر اضافه شده کارگران است.

“همه نشانه های نقطه به یک بازار کار در بحران و تاثیر گسترده از COVID-19 باعث اختلال در اقتصاد و زندگی روزمره بر خلاف هر چیزی که تا کنون دیده می شود قبل از اینکه گفت:” دانته DeAntonio یک اقتصاددان با مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

تولید خاموش شدن ناگهانی در ماه مارس منجر شد توسط سه بزرگ خودروسازان به طور موقت بسته شدن کارخانه ها.

در میان شرکت مینه سوتا, تفریحی, خودرو سازان ستاره قطبی و Winnebago به طور موقت تعطیل گیاهان و معلق تولید با توجه به COVID-19 شیوع است که سوار مصرف کنندگان در داخل و مجبور میلیون ها نفر از کارگران به کار از خانه.

این ویروس ناشی از حمل و نقل تاخیر سراسر Mid-America منطقه — که همچنین شامل آیووا شمالی و داکوتای جنوبی, میسوری کانزاس, نبراسکا, اوکلاهما و آرکانزاس و باعث چند تولید به پاره به موجودی انبار موجود حتی به عنوان آنها شتافت به سوئیچ از خارج از کشور و یا از راه دور تامین کنندگان برای شرکت ها بسیار نزدیک به کریقتن گزارش گفت:.

در حالی که برخی از شرکت های retooled برای دیدار با نیازهای مراقبت درمانی مانند سپر چهره و ماسک و یا هواکش دیگران هنوز هم پشت برش. روز چهارشنبه دوسان بابکت اعلام کرد آن را تعطیل آن لودر بیل مکانیکی و قطعات کارخانه در لیچفیلد و داکوتای شمالی از تاریخ 6 آوریل تا مارس 20 و آن کارولینای شمالی قابل حمل-قدرت کارخانه شروع آوریل 4 از آنجا که از virus.

مپلوود مبتنی بر 3M اعلام کرد در ماه ژانویه بود که برش از 1500 شغل در سراسر جهان آن را به عنوان آماده برای رکود در بخش خودرو و صنایع هوا و فضا و مداوم کاهش رشد اقتصادی در چین است. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از کاهش کار صورت گرفت در ماه مارس است.

در میان 3M بازسازی به عنوان coronavirus گسترش 3M به طور مستمر افزایش سطح تولید در کارخانه های ساخت این N95 ماسک ماسک و سایر موارد لازم در هنگام وقوع. 3M ماسک گیاهان در حال حاضر در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از جمله کسانی که در آبردین, S. D. و دره Neb.

3M بیشتر خواهد شد افزایش ماهانه خود آمریکا تولید ماسک از 35 میلیون به 50 میلیون ماسک در ماه ژوئن مدیر عامل شرکت مایک رومی گفت: در روز سه شنبه.

شامل گزارش آسوشیتد پرس و رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de