مینه سوتا ساخته شده در قطب شمال شلوار جین طراحی شده برای مد و همچنین گرما

زمانی که طراح لباس مریم گلی Lani نقل مکان کرد و سه سال پیش از هاوایی به مینه سوتا او نمی خواست برای انتخاب بین مد و گرم است.

“من در اینجا نقل مکان کرد برای عشق اما دیگه خسته شدم از انجماد لب به لب من” او گفت:.

در طول یک subzero طلسم سرد زمستان سال گذشته Lani رفت و به کار و ایجاد یک هوای سرد ژان بدون بلند از جامه فلانل یا پشمی.

شلوار جین در مردان و زنان, اندازه های طراحی شده به گرم حتی زمانی که windchill ایجاد می کند احساس می کند مانند بیماری از 60 زیر. ساخته شده در یک کارخانه در شمال شرق مینیاپولیس از پارچه های وارداتی, شلوار جین ماهرانه در آغوش شمال. برای مثال یخ آبی رنگ نخ استفاده می شود در امتداد درزها به جای سنتی قرمز یا نارنجی.

پرچ دکمه ها و پچ چرم در پشت تسمه ها همه با مهر یک برف ریزه آیکون. جیب عقب تب معمولا با مهر با نام تجاری مانند لوی می گوید: “در منگنز” در داخل یک طرح کلی از دولت است.

شلوار جین ساخته شده با سه لایه پیوند مواد جین; یک windproof ضد آب تنفس غشا لایه در وسط و یک پوشش است که فتیله رطوبت دور.

Lani سعی منبع پارچه در داخل کشور. اما او در بر داشت که کارخانه ها در خارج از کشور به خصوص در چین بودند پیشرفته تر در تولید با تکنولوژی بالا پارچه.

“من در بر داشت یک آسیاب در ایالات متحده آمریکا است که باعث می شود پارچه باند, اما آن را ندارد شبیه جین,” او گفت:. خط خود را از شلوار جین شامل سه رنگ و بوت کات و باریک مناسب و اندازه است که طیف وسیعی از XS به 2X.

“به طور معمول جامه فلانل یا پشمی شلوار جین حجیم تر” گفت: Lani, 25. “این باید یک نگاه sleeker. اگر شما جامه فلانل یا پشمی پوشیده, جین, مرطوب, شما از شانس هستید.”

او گفت: این اولین از نوع خود. دیگران ممکن است ضد آب و ضد باد و نه تنفس. Lani می خواستم شلوار جین خود را به راحتی در داخل خانه بیش از حد.

شلوار جین در حال حاضر در فروش برای $179 به طور منظم $199. آنها ساخته شده و روانه بازار تحت نمایشگاه کار و دستورالعمل های زیست محیطی. از پارچه های ضد آب رایگان است perfluorooctanoic اسید و perfluorocarbons. همه محصول بسته بندی قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر و حتی قطع برچسب رشته حمل و نقل و برچسب و نوار بسته بندی.

شلوار جین در دسترس هستند فقط در arcticdenim.com اما Lani انتظار دارد که به شلوار جین موجود از خرده فروشان مستقل زمستان آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>