مینه سوتا محدودیت در جمعیت می تواند ‘فراتر از عید پاک,’ رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می گوید

تقریبا 150,000 Minnesotans به دنبال مزایای بیکاری پس از coronavirus آورده دولت در اقتصاد به بخشی از وقفه.

اقتصادی هزینه های رو به افزایش بوده است همراه با تعدادی از COVID-19 بیماری و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz پرده برداری از یک استراتژی شنبه که او فکر می کند که کمک به حداقل رساندن تاثیر مشکلات هر دو.

Walz گفت که او خواهد بود با تکیه بر تجزیه و تحلیل داده های مینه سوتا وزارت بهداشت و دانشگاه مینه سوتا به ارزیابی تصمیم گیری های دشوار از قبیل اینکه آیا به موضوع sterner “اقامت-در-محل” مورد نیاز برای محافظت از مردم از این بیماری همه گیر و راهنمای هنگامی که به شل محدودیت هایی مانند مدرسه و ناهار خوردن در رستوران تعطیلی.

“مینه سوتا را هوشمند راه” Walz گفت: هر چند او braced مردم را به آماده شود برای محدودیت است که گسترش “فراتر از عید پاک است.”

–ویروس پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر و گسترش در سراسر جهان است. پانزده بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری و هفت در بخش مراقبت های ویژه. مواردی مشاهده شده که لبه پیشرو از یک موج است که در طول زمان می تواند آلوده 40 درصد به 80 درصد از Minnesotans اگر چه بسیاری ممکن است تنها بیماری خفیف است.

“در برخی از نقطه در زمان تعداد کسانی که خواهد آمد درست است. تنها سؤال این است که چه مدت طول خواهد کشید؟” Walz گفت:, و اضافه کرد که او همچنان علامت رایگان خود را در طول دومین روز از خانه قرنطینه بعد از یک عضو از جزئیات امنیتی آلوده شده بود.

که در آن مقامات بهداشتی دولت امید خود را داده محور استراتژی در آمده است. Walz گفت که او انتظار اخباری مدل سازی در زمانی که مینه سوتا را ببینید اوج در COVID-19 موارد و زمانی که بیمارستان ها می تواند اجرا از بخش مراقبت های خدمات و هواکش برای بیماران با سطح شدید بیماری است.

“ما امیدواریم که که تقاضا نیست بیش مراقبت های بهداشتی ما ظرفیت و ما در شکل خوب در حال حاضر, اما ما نیاز به آماده برای گسترش این سیستم بسیار به سرعت گفت:” جو کلی دولت اضطراری مدیریت مدیر.

خواسته به اظهار نظر در خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سهولت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های عید پاک, مارس 12 دلیل اقتصادی عواقب Walz گفت: این اشتباه بود به “نوسان” بین حفاظت از سلامت و اقتصاد است.

“آن دو” او گفت:.

تلفات اقتصادی شده است و شیب دار است. وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی گزارش روز شنبه که آن را دریافت کرده بود 149,443 بیمه بیکاری بهره مند شوند برنامه های کاربردی بین مارس 6 و 16. یک سوم در آمد از خدمات مواد غذایی کارگران است.

Walz گفت: تلفن همراه داده ها و گزارش ها از کاهش ترافیک نشان می دهد که مردم با تبعیت اجتماعی فاصله توصیه که “خرید زمان” برای بیمارستان ها برای آماده سازی و برای تولید کنندگان به تولید بیشتر هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی برای نگه داشتن کارکنان مراقبت های بهداشتی از آلوده شدن.

بیمارستان ها هستند با این وجود شتاب برنامه ریزی برای موج COVID-19 نفر در ماه آینده و ایجاد سرريز مکان برای بیماران.

“در اوایل مارس نوع رفتن به نقطه اوج” گفت: دکتر جان هیک, مدیر پزشکی, Hennepin, بهداشت و درمان و مترو بهداشت و پزشکی آمادگی ائتلاف است که نقشه مترو گسترده پاسخ به همه گیر.

هتل های بسته خانه های پرستاری و دبیرستان ورزشگاه هستند همه در نظر گرفته شده به عنوان سرريز سایت برای بیمارانی که نمی نیاز به مراقبت های ویژه است اما هنوز هم نیاز به بیمارستان سطح مورد توجه است. کلی گفت: رهبران دولت در حال هماهنگی با سپاه مهندسان ارتش و گارد ملی در راه به سرعت در حال گسترش امکانات است.

حتی اگر بسیاری از عفونتها در نتیجه فقط علائم خفیف یک ایالت نرخ حتی 40% به معنی قوی و یا علائم شدید برای صدها نفر از هزاران نفر از Minnesotans. برخی را دچار ذات الریه شدید یا مشکلات تنفسی و نیاز به فشرده بیمارستان مراقبت شاید با هواکش برای حفظ اکسیژن کافی.

جزر از فصل آنفولانزا کمک کرده است کاهش استفاده از هواکش و تخت های مراقبت ويژه. یک هفته قبل تنها 5 درصد از شهرهای دوقلو’ تعداد تخت باز بود. در حال حاضر این عدد در 15٪. دولت ظرفیت نیز در حال خالی با تبدیل از جراحی بیهوشی تجهیزات و دستگاه های دیگر به هواکش.

آماده سازی در داخل بيمارستان عبارتند از: دو برابر شدن ظرفیت تخت در بتسدا مراقبت طولانی مدت در بیمارستان سنت پل و تبدیل آن به یک هدف COVID-19 تسهیلات. M بهداشت فرویو بیمارستان خواهد بود قادر به دریافت بيماران در دو روز. پیمانکاران پیکربندی مجدد 63 تخت در ابوت شمال غربی بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار — یک تبدیل در روز است که به طور معمول گرفته اند ماه. همه شده اند مجهز منفی-فشار جریان هوا کنترل به دلیل خطر بیماران مبتلا به سرفه و یا خارج می گردند عفونی قطرات در طول مراحل مانند حذف از تنفس لوله.

“پزشکی ما ICU در حال حاضر اساسا رفتن به تبدیل شدن به یک تنفسی COVID ICU به دلیل این منفی-جریان هوا قابلیت های که ما” گفت: دکتر سارا Prebil یک تکنولوژی پزشکی متخصص در بیمارستان فرماندهی حادثه تیم.

هیک گفت: بیمارستان ها نیز شروع به بحث در مورد چگونه آنها ممکن است استفاده از داوطلبان که بهبود یافته اند از COVID-19 و حداقل به طور موقت ایمن سازی. تا کنون 88 دولت را تایید موارد در حال بهبود است.

تزریق منابع

در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی شده است و یک نگرانی عمده برای بیمارستان که در آن پزشکان و پرستاران شده اند را تشویق به استفاده مجدد از ماسک و دستکش به محدودیت های خود ایمنی سطوح.

هیک گفت او خوشبین است که بیمارستان ها اجرا نخواهد شد هر چند به دلیل این تلاش های حفاظت و همچنین قابل توجه کمک های عمومی صنعتی درجه ماسک و ماسک. مینه سوتا انجمن پرستاران به تنهایی دریافت 70,000 کمک های مالی از ماسک و موارد دیگر آن را تحویل داده بود به دولت مرکز عملیات روز سه شنبه.

یکی دیگر از نشانه خوبی بوده است تامین پایدار از داروها هستند که بسیاری از آنها مشتق شده از تولید و یا مواد تشکیل دهنده در چین منشاء COVID-19 گیر احمق گفت. “من بسیار نگران است که حتی با این نقطه ما خواهد بود دیدن بسیار قابل توجهی انجام دهند.”

یکی از مواد مخدر است که ممکن است در حال اجرا کوتاه است هیدروکسی کلروکین. دانشگاه مینه سوتا دو برابر اندازه آن کارآزمایی بالینی سه شنبه به دیدن اگر این مالاريا مواد مخدر جلوگیری و یا درمان علائم COVID-19 اما مشکل این است که برخی از افراد به دنبال آن برای خاموش برچسب درمان این بیماری است.

در پاسخ به یک زن که دیگر نمی تواند پیدا کردن دارو برای درمان آرتریت روماتوئید کودی Wiberg مینه سوتا هیئت مدیره داروسازی گفت که او در هماهنگی با دولت دادستان کل برای جلوگیری از این دارو را سوء استفاده.

یکی دیگر از نگرانی از گسترش COVID-19 به حداقل چهار مینه سوتا تسهیلات مراقبت دراز مدت — با بیشتر احتمال دارد به گزارش روز شنبه, مقامات بهداشت گفت: — چون COVID-19 باعث شده است که بیشترین مرگ و میر و عوارض در افرادی که مسن تر هستند و یا دیگر مشکلات سلامتی.

شهرستان رمزی گفته است که یک کارگر در این شهرستان را 164-تخت مپلوود مرکز مراقبت به حال یک مورد تایید شده هر چند او اکران شد در راه به کار و قرار داده شده در قرنطینه.

هیک گفت: نشانه هایی وجود دارد که در اینجا و حتی در سخت-آمار شهرستانها مانند سیاتل که اجتماعی فاصله در حال کار است. آن را خیلی دیر هنگامی که بیمارستان در حال کامل او گفت: چرا که در آن بسیاری از مردم آلوده هستند و به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت های سطح.

 

کارکنان نویسندگان کریس Snowbeck گلن Howatt و شانون Prather کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de