مینه سوتا مقننه فلس عقب عملیات

مینه سوتا مقننه آماده شد دوشنبه به پاک کردن صورت حساب ارائه میلیون ها دلار کمک برای کمک به بیمارستانهای دولتی در صورت رشد بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان قانونگذاران مجبور شدند به ریشه مقیاس عملیات در دولت کاپیتول.

نقشه کشی تشابه به پس از 9/11 حملات تروریستی و تصدیق کرد که این ویروس به پرتاب قوه مقننه به “قلمرو ناشناخته” دولت سنا و مجلس توافق رهبران دوشنبه به مقدار دو بدن کار حداقل تا مارس 14.

این اقدامات جدید در کنگره آمد و به عنوان تیم رژیم صهیونیستی است. Walz دستور موقت بسته شدن میله, رستوران ها و دیگر مکان های عمومی, یک روز پس از بسته شدن مدارس K-12 را برای یک دوره محدود. آن را نیز به عنوان دولت او موفق به دریافت یک جدید اقتصادی هوا پیش بینی رکود اقتصادی آمریکا در آغاز سه ماهه دوم این سال است.

“این خبر را تایید آنچه که ما را مشکوک: وخامت شرایط اقتصادی ناشی از COVID-19 خواهد استرس مینه سوتا اقتصاد” Walz گفت. “انجام کار درست برای محافظت از خودمان و یکی دیگر — اجتماعی فاصله — سخت است در اقتصاد ما در کوتاه مدت اجرا شود اما در نهایت چیزی که مناسب است برای همه ما. در این زمان از قطعیت دولت در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از دولت ما این است که در بهترین موقعیت ممکن است به آب و هر آنچه که ممکن است در راه ما.”

در میان نصب نگرانی در مورد گسترش coronavirus قانونی رهبران گفت که برگزاری جلسات کمیته و جلسات طبقه در “در تماس اساس” کار عمدتا برای تصویب لوایح در پاسخ به این بیماری همه گیر در راه است که اجازه می دهد تا 6 فوت در بین مردم در کاپیتول.

یک صحنه سورئال آشکار به عنوان یک گروه کوچک از خانه اعضای gaveled به جلسه روز شنبه با نمایندگان فاصله حداقل یک کرسی از هم جدا با دیگران بازیگران به نزدیکی alcoves یا گالری به نگه داشتن یک فاصله امن. جلسات با ترکیبات هم اکنون می توانید تنها با تعیین وقت قبلی.

“ما در حال کار با هم — مجلس و سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها — برای پیدا کردن راه خود را از طریق این, اما آن است که قلمرو ناشناخته” گفت: رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake که اصرار جمعه است که این طرح هنوز هم اجازه می دهد تا برای قانونگذاران برای انجام “کسب و کار مهم” قبل از مقننه باید موکول توسط مارس 18.

اوایل روز دوشنبه, مینه سوتا, اقتصاد کلان, مشاور IHS در زمان غیر معمول مرحله از ساخت یک برنامه ریزی اقتصادی هوا به روز رسانی به فاش که از آن انتظار یک رکود اقتصادی آمریکا برای شروع در سه ماهه دوم این سال و گسترش تا پایان سال 2020 است.

ساعت بعد Walz امضا دیگر اجرایی به منظور تقویت سوتا بیمه بیکاری صندوق اعتماد و اطمینان حاصل شود که کارگران که قادر به کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 دارای مزایای در دسترس است.

علاوه بر پایان بخشیدن به نوعی قوس از مینه سوتا جلسه قانونی — به یک میزان وجود دارد — این بیماری همه گیر است و همچنین وادار کردن بدن به باریک تمرکز خود را برای باقی مانده از جلسه.

مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: این کار متمرکز خواهد شد در سه “سطل” در حال حرکت رو به جلو: دولت COVID-19 پاسخ به “ماموریت بحرانی” اقدامات مانند یک پیوند لایحه و هر قانون است که هر دو حزب توافق.

“این یک زمان است که بر خلاف هر که ما تجربه کرده ام به جز شاید 9/11,” Hortman گفت. “و این یکی خیلی متفاوت در طبیعت به دلیل هر یک از ما باید امکان تغییر مشخصات خطر برای ایالت مینه سوتا توسط شخصی خود ما اقدامات است.”

به عنوان ویروس’ گسترش توسعه یافته به مینه سوتا قوه مقننه رهبری — نیز از جمله رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, DFL-وودبری و خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج — به دنبال پروژه یک واحد جلو. صحبت با خبرنگاران در داخل یک آپارتمان کمیته مجلس سنا در جای کوچکتر کنگره, اخبار اتاق کنفرانس اعلامیه از “ما همه در این با هم” تکرار شد توسط هر یک از.

“کاپیتول به خودی خود جالب است و مردم به اینجا می آیند از هر گوشه ای از دولت” Daudt گفت. “بنابراین من می خواهم تصور کنید اگر یک مورد از COVID-19 آن خواهد بود یک اپیدمیولوژی کابوس برای پیگیری کردن تمام افراد آن شخص آمد در تماس با.”

Gazelka و Hortman هم گفت که دو جسد نیز کار را از طریق تدارکات چه جدید آرایش به معنی برای کارگران قرارداد پرداخت می شود و تنها در حالی که جلسه جریان است. Hortman گفت: جلسه کارکنان ساعتی که کار نمی تواند انجام شود از طریق telework هنوز هم خواهد بود در حقوق و دستمزد از طریق حداقل جمعه.

“همانطور که شما می دانید همه چیز تغییر خیلی اساسا از بعد از ظهر پنجشنبه تا به حال و پس بخشی از آنچه که ما باید انجام دهیم این است که کار را از طریق برخی از کسانی که تدارکات” Hortman گفت.

Gazelka گفت: یک برچسب قیمت برای بیمارستان دولتی بسته کمک به حال نشده است بر اساس توافق از دوشنبه شب اما او گفت که بیمارستان بودند به دنبال $100 میلیون.

“از آن سخن گفته شد بسیار مثبت است که آنها می توانید آن را انجام [دوشنبه],” Gazelka گفت: “اما آنها لازم نیست که یک توافق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de