مینه سوتا قانونگذاران به نوبه خود به فن آوری به ماندن در تماس با consituents به دلیل coronavirus

قانونگذاران ایالتی و فدرال پوسته پوسته شدن بیشتر تماس شخصی در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال ramping تا اعتماد خود را بر فن آوری برای حفظ خطوط ارتباطی باز با ترکیبات.

با سالن های شهر خاموش, جدول دسترسی به دولت و ملی Capitols محدود و در جلسات حضوری محدود قانونگذاران در سراسر کشور در حال تبدیل شدن به کنفرانس تلفنی جریان ویدئو و رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی و پاسخ به سوالات در مورد یک سرعت در حال تغییر وضعیت است.

“این مهم است که همه ما پیدا کردن راه های خلاق برای انطباق در طول این زمان بحرانی,” Rep. دین فیلیپس گفت: در یک e-mail تشویق ترکیبات برای رسیدن به کارکنان خود را از طریق ایمیل و یا تلفن.

فیلیپس که نشان دهنده غربی دوقلو شهرهای حومه با همکاری وزیر بهداشت ، تینا اسمیت به میزبان coronavirus جلسه تماس با Minnesotans در روز دوشنبه. بیش از 8000 نفر گوش از طریق تلفن و یا آنلاین صوتی جریان به گوش قانونگذاران و کارشناسان بهداشت عمومی پاسخ نگران سوال در مورد ویروس. موضوعات در بازه زمانی از دست زدن به بسته (شستن دست های خود را پس از باز کردن ایمیل, متخصص اپیدمیولوژی خواست) به احتمالی اقدام کنگره برای افزایش cratering اقتصاد است. DFL تشکر. انجی کریگ که منطقه را پوشش می دهد تمام یا بخشی از شش مترو جنوبی شهرستان برگزار می شود یک تماس از خود گردش فرم گوگل برای جمع آوری تشکیل دهنده پرسش ها و نگرانی های پیش از تماس.

جمهوری خواه در کنگره پیت Stauber پیوست مقامات محلی در دولوت برای یک شنبه جلسه که به صورت زنده در Facebook. روز سه شنبه او در یک کنفرانس تلفنی با جانباز افسران سرویس از سراسر خود را وسیع شمال مینه سوتا منطقه. این کنگره همچنین چک کردن در با ترکیبات در بخش های آسیب دیده از جمله مدارس و بهداشت عمومی و کسب و کارهای کوچک و کار برای قرار دادن با هم یک teletown سالن.

“Coronavirus قطعا نشان دهنده یک زمان دشوار در تاریخ آمریکا” Stauber نوشت: “کوروناویروس به روز رسانی” به ترکیبات این هفته است. “با این وجود هنگامی که در مواجهه با چالش های ملت ما همواره پاسخ ترس و با شجاعت هرج و مرج با راه حل و وحشت با رهبری است. مطمئن باشید ما ادامه خواهد داد به انجام درست آن.”

تشکر. Ilhan عمر یک پرکار رسانه های اجتماعی, کاربر, کرده, میزبانی ویدئو زندگی می کنند به روز رسانی در Instagram و به tweeting در سومالی برای رسیدن به طیف وسیعی از ساکنان متنوع منطقه مینیاپولیس. این دفتر همچنین e-پستی ترکیبات و اضافه کردن منابع به وب سایت خود را.

“ما در حال تلاش برای استفاده از هر ابزار در جعبه ابزار برای برقراری ارتباط با مردم” سخنگوی گفت.

هنوز هم می توانید آن را دشوار برای رسیدن به گروه های در معرض خطر از جمله سالمندان Minnesotans کمتر به احتمال زیاد به استفاده از سیستم عامل آنلاین. فیلیپس گفت که او رسیده به هزاران نفر از سالمندان بیش از آخر هفته با ثبت پیام اطلاع رسانی به آنها در مورد دوشنبه شب تلفن جلسه. مناطق روستایی نیز در حال حاضر چالش های منحصر به فرد. DFL تشکر. کالین پترسون که نشان دهنده یک نوار غربی مینه سوتا است که با داشتن مکالمات با کارکنان در مورد بهترین استراتژی برای رسیدن به ترکیبات با به روز رسانی.

“این یک بزرگ منطقه ما در حال کار با آن همراه است. تلاش برای نگه داشتن یک چیز است اما وجود دارد فقط یک سد جدید از مسائل هر روز” گفت: شکایت دیتر سخنگوی پترسون. “ما در حال تلاش برای ارزیابی آنچه در حال حاضر در حال انجام است. این تغییر بسیار سریع است.”

قانونگذاران دولت با منابع کمتر و کوچکتر کارکنان در نظر گرفتن مراحل مشابه. دسترسی به دولت و کنگره و ساختمان های اطراف آن محدود شده است و چهره به چهره تشکیل جلسات محدود خواهد شد تحت دستورالعمل های جدید این هفته اعلام کرد. اما بالا قانونگذاران می گویند دفاتر باز باقی می ماند — حداقل تقریبا به همه Minnesotans.

“خوشبختانه تکنولوژی باعث می شود من در دسترس عموم بدون قرار دادن هر کسی در معرض خطر گفت:” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake. “تلفن های ما هنوز هم در دسترس صدای ایمیل پاسخ داده خواهد شد. شما می توانید با ارسال e-mail شما می توانید متن من. من در Facebook یک من در توییتر و من فکر می کنم این چیزی است که شما پیدا کردن از همه قانونگذاران.”

برخی در انتظار نیست برای ترکیبات به رسیدن به آنها. اواخر روز شنبه همه اعضای خانه جمهوریخواه حزبی فرستاده بود حداقل یک کوروناویروس به روز رسانی ارائه اطلاعات در دولت عمل مانند تعطیلی مدارس و گسترش مزایای بیکاری. DFL ایالت مت کمی در ضمن پاسخ سوالات را در طول یک Facebook livestream. این Lakeville دموکرات ارسال لینک به منابع مانند ثبت نام برای مزایای بیکاری در قسمت نظرات وارد کنید.

این فقط coronavirus نگرانی پر مقامات’ صدای ایمیل نخوانده و DMs. کارکنان برای قانونگذاران زمینه انواع سوالات و مسائل به عنوان بخشی از خود را تشکیل و کار و کمک به رای دهندگان حرکت همه چیز را از مسائل با جانبازان منافع و یا امنیت اجتماعی بررسی به شکایات در مورد جاده ها و مدارس.

“اگر وجود دارد coronavirus مربوط تشکیل دهنده نگرانی های کسانی که باید با آن برخورد بلافاصله و با زور و اجبار. اگر آن را دیگر همه چیز به طور منظم, موردی, من هنوز هم فکر می کنم مهم آن گفت:” گرگ Peppin سابق بالا aide به مینه سوتا آمریکا. “این یکی از چیزهایی که آنها واقعا می توانید انجام دهید برای القای اعتماد به نفس است که بله این یک اصلی است اما وضعیت قطار در حال اجرا در زمان ما هنوز هم می تواند تابع.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im