مینه سوتا اجرای قانون صفر در رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر

تا زمانی که وجود داشته است وسایل نقلیه و مواد مخدر رانندگان رانندگی شده اند در حالی که بالا است.

اما دارو رانندگی گرفتن مقدار زیادی از توجه به صورت محلی و در سراسر کشور به عنوان داده ها نشان می دهد یک افزایش شدید در رانندگان که اختلال با مواد مخدر در حالی که در پشت چرخ. قانونی گلدان در 11 متحده نیز هستند که منجر به بیشتر تصادفات منجر به مرگ و قرار دادن رانندگان در معرض خطر با توجه به رشد پژوهش.

به همین دلیل اجرای قانون و ایمنی ترافیک مقامات از سراسر مینه سوتا که بخشی از دولت به سمت صفر و میر ابتکار هفته گذشته در سنت پل به بحث در مورد این موضوع. آنها همچنین در مورد استراتژی های پلیس می تواند به اختلال در رانندگان جاده ها قبل از آنها کشتن یا مجروح کردن خود یا دیگران.

“رانندگی در حالی که اختلال جرم است” گفت: ستوان همین Marose دولت گشت که به سخنرانی, “مواد مخدر رانندگان و خسارت در جاده های ما.”

2018 ملی بررسی استفاده از مواد مخدر و سلامت از سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت نشان داد که بیش از 12.6 میلیون نفر 16 یا سوار تحت تاثیر مواد مخدر در سال گذشته است.

در مینه سوتا رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر مجازات تحت همان قوانین به عنوان رانندگی تحت تاثیر الکل. تا زمانی که به تازگی بازداشت غیر معمول بود. سه دهه پیش دولت تا به حال فقط در پنج مورد است که در آن رانندگان به اعدام محکوم شده و یا در حال لغو مجوز برای دارو رانندگی. در سال 2018 وجود دارد نزدیک به 2000 موارد با توجه به Marose.

مینه سوتا در تلاش است به ماندن بگیرید پیش از مشکل در حال رشد و رانندگان هشدار می دهند که آن را طول می کشد دارو رانندگی به طور جدی. در علاوه بر این به beefing تا آن برنامه های آموزشی دولت به شدت سرمایه گذاری در آموزش مواد مخدر به رسمیت شناختن کارشناسان که در حال گرفتن بهتر در شناسایی مواد مخدر-اختلال رانندگان و آوردن موارد در برابر آنها گفت: سرهنگ مت لانگر از دولت گشت.

“این یک مسئله مهم برای ایمنی ترافیک در مینه سوتا” لانگر گفت. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن این موضوع در خط مقدم.”

هفته گذشته بحث آمد به عنوان AAA پایه و اساس ایمنی ترافیک مسائل مطرح شده در مورد قانونی کردن ماری جوانا است که حقوقی در مینه سوتا برای برخی از شرایط پزشکی خاص.

ایالت واشنگتن قانونی استفاده تفریحی از ماری جوانا در سال 2012. در پنج سال قبل از قانونی محققان دریافتند 8 درصد از رانندگان درگیر در تصادفات منجر به مرگ آزمایش مثبت برای THC ماده ای است که باعث می شود کاربران بالا است. در پنج سال زیر که به 18 ٪ افزایش یافت. این نگرانی برای ایمنی راننده در سراسر کشور بنیاد گفت.

“این مطالعه ما را قادر به بررسی کامل 10 سال با ارزش از داده ها در مورد پتانسیل تاثیر ماری جوانا بر ایمنی رانندگی — و آن افزایش قابل توجهی نگرانی گفت:” دیوید یانگ, بنیاد, مدیر اجرایی.

 

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail [email protected] صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>