مینه سوتا قاضی آسانسور تهوع سفارش در جورج فلوید مورد

مینه سوتا قاضی روز سه شنبه برداشته تهوع نظم در پرونده جنایی علیه چهار نفر از افسران سابق متهم در مرگ جورج فلوید اما گفت که او را تحت advisement اخبار رسانه های ائتلاف درخواست به بدن فیلم دوربین بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.

در اعلام خود حکم Hennepin County قاضی دادگاه منطقه پیتر کاهیل گفت: با موافقت وکلای دفاع’ استدلال که عق زدن نظم ناعادلانه خواهد بود به مشتریان خود و محدود کردن توانایی خود را برای دفاع در برابر تبلیغات منفی.

کیهیل نیز گفت: تهوع سفارش کار نمی کند و اضافه کرد که برخی احزاب در تلاش بودند تا “نوک پا راه رفتن در اطراف نظم” و برخی از رسانه ها صحبت کرد و به منابع ناشناس. قاضی گفت: وکلای هنوز هم موضوع را به دادگاه مینه سوتا قوانین مربوط به پیش از محاکمه تبلیغات و رفتار حرفه ای.

همچنین در روز سه شنبه کاهیل حکم داد که او نمی خواهد نگه داشتن سرب دادستان در مورد دادستان کل کیت الیسون در اهانت به دادگاه به عنوان دو دفاع وکلای درخواست شده است. کاهیل مشخص است که یک بیانیه الیسون ساخته شده زمانی که او اعلام کرد که اضافی وکلای خواهد بود کمک به دادستان بود و بی ضرر و را نقض نمی تهوع سفارش.

فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از درک چوین سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید گفت که او نمی تواند نفس بکشد. چوین است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه Tou Thao, توماس خط و جواد Kueng هستند به اتهام کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس. تمام چهار افسران اخراج شدند.

پلیس ویدئوها واصل شد با دادگاه در این ماه با لین وکیل ارل گری به عنوان بخشی از یک درخواست به خط مورد را رد کرد. خاکستری گفت: او می خواست این ویدئوها به عمومی— ارشاد کاهیل به موضوع این بند به منظور جلوگیری از وکلای مدافع و احزاب از بحث در مورد.

کاهیل ساخته شده این فیلم در دسترس برای فرد توسط-انتصاب مشاهده فقط.

Leita واکر یک وکیل برای رسانه های خبری ائتلاف که شامل آسوشیتد پرس و خاکستری هر دو استدلال شنبه به صورت گسترده انتشار بدن دوربین فیلم. واکر گفت: ساخت این فیلم به طور گسترده ای در دسترس نمی خواهد بیشتر آسیب دادگاه تلاش برای impanel هیات داوران به دلیل عمومی در حال حاضر دسترسی به اطرافیان ویدئو متن فیلم و گزارش های مطبوعات که به تماشای فیلم ها.

“این مورد اتحاد بین المللی مورد علاقه. انتظار می رود هر عضو از رسانه ها برای پرواز به مینیاپولیس و برنامه ملاقات … در طول قرنطینه عملا آب بندی” واکر گفت: قاضی است.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه واکر گفت: “رسانه ها ائتلاف مشاهده است که بسیاری از مسائل در حال حاضر خارج وجود دارد و به عنوان یک تصویر کامل … رسانه ها تنها می توانید گزارش کامل داستان اگر آن را قادر به دیدن همه چیز و صحبت کردن با هر دو طرف است.”

خاکستری استدلال در دادگاه که اخبار رسانه ها شده است ناعادلانه را به مشتری خود و بدن, فیلم دوربین خواهد روشن کردن برخی نادرست. او اتهام بدن دوربین فیلم نشان می دهد فلوید پر تقلبی اسکناس در صندلی ماشین خود را قرار داده و مواد مخدر را در دهان خود. دو AP نویسندگان که مشاهده بدن فیلم دوربین در دادگاه هفته گذشته نمی بینم فلوید قرار دادن مواد مخدر در دهان خود را به عنوان خاکستری شرح داده شده است.

دستیار دادستان کل متی فرانک استدلال برای پیگرد قانونی است که انتشار بدن دوربین فیلم می تواند تاثیر منفی بر impaneling بی طرفانه داوران.

این مسئله که آیا صوتی و تصویری پوشش محاکمه خواهد شد و اجازه داده شد نیز مورد بحث در این جلسه. متهمان وکلای ساخته شده هیچ اعتراضی. فرانک گفت: دادستان در وزن خواهد شد که موضوع پایان روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de