مینه سوتا مشاغل آژانس آمار توسط موج از مدعیان می پرسد جدید filers به دنبال برنامه

دولت مشاغل آژانس غرق تعداد مدعیان بیکاری در دوشنبه پرسید تازه بیکاری Minnesotans به درخواست برای مزایای آنلاین و در یک برنامه.

تحت سیستم مینه سوتا وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی می خواهد متقاضیان به فایل ادعا در روزهای خاص بر اساس آخرین رقم شماره تامین اجتماعی خود را.

این تغییر به این معنی است که متقاضیان باید سه روز در هفته را به ادعا به جای پنج.

افرادی که شماره امنیت اجتماعی و پایان دادن به در 0 تا 1 یا 2 خواسته به فایل برای مزایای بیکاری در روزهای دوشنبه.

کسانی که با SSNs پایان در 3 و 4 یا 5 خواسته به پرونده در روز سه شنبه.

کسانی که با SSNs در پایان 6, 7, 8 و یا 9 خواسته به فایل در روزهای چهارشنبه.

این سازمان را از برنامه های کاربردی از همه پنج شنبه ها و یا جمعه ها.

“ما در حال حاضر در حال پردازش بیشتر برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری از ما که تا کنون دریافت شده قبل از” آژانس گفت.

بیش از 116,000 Minnesotans ثبت اولیه برای مزایای بیکاری در هفتۀ منتهی به 21 مارس و دیگری 80,000 یا تا به دنبال آن در هفته گذشته.

بسیاری از کسب و کار شروع به تعطیل موقت این هفته 15 مارس به عنوان رهبران حکومت خواست Minnesotans به خانه ماندن و گسترش به سرعت گسترش coronavirus. رژیم صهیونیستی. تیم Walz هفته گذشته دستور داد حتی بیشتر از محدودیت گفتن مردم به ماندن در خانه به جز برای سفر به مواد غذایی و دیگر کار ضروری. او اعطا شده بسیاری از کسب و کار معافیت برای ادامه کار این و نگه داشتن افراد شاغل.

ناگهانی بسته شدن کسب و کارهای دیگر و از دست دادن کار است تیز برگشت از رفاه مینه سوتا اقتصاد و بازار کار. در ماه فوریه دولت تجربه کرده است 3.1% نرخ بیکاری در نزدیکی آن زمان کم است.

اما تعداد ادعا می کند ثبت شده در دو هفته گذشته به مراتب بیش از تعداد Minnesotans که در ماه فوریه. و این سازمان تصمیم به سعی کنید به سطح جریان ادعا می کند نشانه آن است که رهبران آن انتظار می رود تعدادی از تازه بیکاری به ادامه در حال افزایش است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>