مینه سوتا مجلس سنا تصویب $330 میلیون در COVID-19 کمک

مینه سوتا نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن فوق العاده احتیاطی اجتماعی را حفظ فاصله رای اکثریت پنج شنبه به تصویب اضافی $330 میلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و کمک به مردم و کسب و کار مبارزه مالی.

اضطراری بسته به دنبال قبلا گذشت دو جداگانه اقدامات 200 میلیون دلار و 21 میلیون دلار آوردن دولت در پاسخ کلی به بیش از $550 میلیون به سرعت گسترش COVID-19. قانونی رهبران گفت: بیشتر ممکن است در اینده نزدیک.

جزئیات جدید از بسته کمک نمی آمد به نور تا مدت کوتاهی قبل از این مجلس نمایندگان و سنا رای, روزهای بعد از خصوصی مذاکرات میان قانونی رهبران انجام شده بیشتر با تلفن. کسانی که مذاکرات تولید یک لایحه ایجاد $200 میلیون COVID پاسخ صندوق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از Minnesotans و حفظ سازمان های دولتی’ عملیات. کودک-ارائه دهندگان مراقبت های مواد غذایی, قفسه ها و بی خانمان خدمات دریافت کمک های اضافی و بیشتر پول خواهد شد به کارگردانی به کسب و کار کوچک برنامه های قبیله ای سازمان ملل و برنامه هایی برای کمک به جانبازان آب و بحران است.

نهایی لایحه که به تصویب مجلس 99-4 و سنا 67-0 در حال حاضر سران رژیم صهیونیستی. تیم Walz میز برای امضای خود را. اما حتی به عنوان نمایندگان مجلس به سرعت تصویب این لایحه آنها برجسته تکه های گم شده و هشدار داده است که بیشتر عمل مورد نیاز خواهد بود به حرکت به ویروس’ مداوم گسترش یافته است.

“ما مقدار زیادی از کار را به انجام; ما فقط نمی دانم آنچه در آن است در عین حال گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-طلایی دره. “ما نمی دانیم که چه نوع از بهبود اقتصادی و در غیر این صورت ما نیاز خواهد شد. ما می تواند پیش بینی موج دیگری از بیماری همه گیر در تابستان یا پاییز. بنابراین ما می دانیم بسیار کمی در مورد آنچه که بعد از 10 ماه شبیه است.”

قانونگذاران در توصیف این لایحه به عنوان یک سرعت ساخته سازش. رهبران جمهوری خواه گفت: کمک به خانواده ها و کسب و کار در حال حاضر بسیار مهم است اما دولت باید صرف عاقلانه به عنوان بیکاری به شدت افزایش و اقتصاد نرخهای پایین. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت که در جریان مذاکرات او بارها و بارها پرسید: “از کجا این پول از آینده؟”

دموکرات ها گفت: چند تن از اولویت های خود را ناتمام مانده بودند از جمله پرداخت برای ساعتی مدرسه کارگران و مسکن کمک. و قانونگذاران در هر دو طرف راهرو گفت: این لایحه رفتن نیست به اندازه کافی برای کمک به کسب و کار و باید مطمئن باشند که آلوده به اولین پاسخ دهندگان واجد شرایط برای جبران خسارت کارگران.

“این باید یک اولویت بالا” گفت: سناتور. Erik Simonson, DFL-دولوت. “ما باید مراقبت از مردمی که در حال مراقبت از ما.”

این قانون به طور کلی بر اساس سیاست و صرف درخواست از Walz که خواست برای اضافی $356 میلیون برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. که درخواست در آمد بالای اولیه 200 میلیون دلار بسته برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. مجلس نمایندگان و سنا تصویب شده که پول به اتفاق آرا در 17 مارس قبل از recessing.

خانه و رهبران مجلس سنا اعلام کرد پس از آن که آنها را تا حد زیادی به حالت تعلیق در فعالیت فرد برای جلوگیری از گسترش ویروس. حداقل یک نفر که با این نسخهها کار در کنگره در حال حاضر قرارداد coronavirus و دو قانون گذاران خود quarantining زیر ممکن است قرار گرفتن در معرض به عنوان Walz.

مجلس را به تعطیلی برنامه ریزی شده است به گسترش حداقل تا مارس 14. اما مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: نمایندگان مجلس می تواند reconvene زودتر اگر آنها توافق بر سر اقدامات جدید.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی بیشتر فشار بر هر کس پس از صاحبخانه دریافت نمی پرداخت شده در مارس 1, بنابراین من امیدوارم که خواهد بود که مذاکرات را تسریع” او گفت:.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake نام برای عمل بیشتری در هفته های آینده برای کمک به کسب و کارهای کوچک و اولین پاسخ گفت: چنین مسائلی “نمی توان در منطقه ای که ما پاس در حال حرکت رو به جلو است.”

نمایندگان مجلس با تغییر قوانین خود را به طوری که آنها می تواند رای در قانون از راه دور در طول coronavirus اضطراری است. اعضای وارد مجلس نمایندگان و سنا اتاق یکی یکی گرفت و صندلی با فاصله از هم جدا. اعضای چرخش در داخل و خارج برای رای.

در حالی که قانونگذاران زده مرکب تن برخی از نگرانی در مورد زمان کوتاه فراهم شده به بررسی 33-صفحه لایحه. این لایحه نوشته شده بود آنلاین به صورت عمومی به نقد و بررسی فقط چند دقیقه قبل از خانه ملاقات کرد. تشکر. استیو Drazkowski R-Mazeppa گفت: فکر بیشتر مورد نیاز بود و سوالات مطرح شده با ارائه اختصاص 11 میلیون دلار به قبایل سازمان ملل. او یکی از چهار عضو مجلس نمایندگان که مخالف این لایحه همراه با مظنونان حمله به دانشگاه Cal Bahr, Tim Miller و جرمی Munson.

قانون گرد هم آمدند تا حد زیادی خارج از نمایش عمومی. قانونگذاران مجلس برای مثال تشکیل کنفرانس تلفنی از گروه های کوچک به اندازه کافی برای جلوگیری از تحریک باز جلسه مورد نیاز برای هش کردن جزئیات این لایحه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>