بیمارستان ها با استفاده از اشعه ماورای بنفش ضد عفونی خود را به کشش عرضه بالا-تصفیه N95 ماسک است که از پزشکان و دیگر مراقبان در میان COVID-19 همه گیر است که تا به امروز موجب شده است تا 87 کشته و 1,809 آزمایشگاه-تایید عفونت در مینه سوتا است.

M بهداشت فرویو بیمارستان در حال حاضر اجازه می دهد N95s به استفاده مجدد شود تا شش بار اگر آنها decontaminated پس از هر بار استفاده و دست نخورده باقی می ماند — که به طور چشمگیری افزایش ظرفیت آن از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE.

“ما امیدواریم که ما می تواند حداقل دو بار [بیشتر استفاده از ماسک] یا تا شش بار در جایی در این محدوده گفت:” دکتر ابراهیم یعقوب M بهداشت فرویو ارشد با کیفیت افسر.

یک PPE کمبود شده است و نگرانی برای مینه سوتا مقامات بهداشت به عنوان آنها پیش بینی این دوره از COVID-19 همه گیر است که ناشی از, جدید, بسیار عفونی coronavirus را که هیچ کس در ابتدا ایمنی. پرستاران ابراز نگرانی و همچنین در مورد کمبود بلکه در مورد ایمنی استفاده مجدد از decontaminated ماسک.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz پرده برداری گسترده تخمین می زند در هفته گذشته از جمله این که مینه سوتا می تواند اجرا از PPE در اوج دولت شیوع این تابستان. فرماندار گفت که او احساس اعتماد به نفس بیشتری در این هفته با توجه به جدید حمل و نقل تلاش برای کشش موجود در لوازم و احتمال این که COVID-19 شیوع بیماری در کشورهای دیگر را به اوج و کاهش سراسر کشور PPE تقاضا است.

“اینها چیزهایی است که شما در حفظ و تا” Walz گفت: از یک ماسک کمبود. “من فکر می کنم وجود دارد دلیل به این باور است که ما در حال ساخت و ساز در جهت ظرفیت است که ما نیاز داریم.”

مشکلات جدید ظهور ، مینه سوتا اضطراری ذخایر افزایش یافته است و از 377,000 N95 ماسک در 7 آوریل به 409,000 در حال حاضر با یکی دیگر از 1.6 میلیون برای تحویل برنامه ریزی. اما دولت لیست عرضه تنها 68,000 لباس — و نه بیشتر مجموعه برای تحویل.

Walz روز چهارشنبه همچنین تصریح کرد تقاضای خود را برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی برای افزایش دولت باید ظرفیت های تشخیصی مولکولی آزمون COVID-19 به 5000 نفر در روز است. او همچنین می خواهد هزاران روزانه آنتی بادی آزمایش مانند کسانی که به تازگی پرده برداری توسط دانشگاه مینه سوتا و مایو کلینیک برای تعیین زمانی که مردم از بهبود عفونت است.

“تا زمانی که ما یک واکسن ما در حال رفتن به قادر به شناسایی که بیمار است,” او گفت:.

مایو امیدوار است به دو برابر ظرفیت آن از 10,000 تا 20,000 آنتی بادی آزمایش در هر روز به طوری که آن را می توانید انجام نظارت به درک وسعت همه گیر گفت: دکتر ویلیام Morice رئیس کلینیک مایو آزمایشگاه.

“یکی از با استفاده از این آزمون در برخی از نقطه خواهد بود برای تست به عنوان بسیاری از افراد به عنوان امکان پذیر است بنابراین ما واقعا حس خوب چقدر این عفونت در واقع گسترش,” او گفت:.

‘قلمرو ناشناخته’

دلوت مبتنی بر Essentia بهداشت به تصویب رسید یک N95 ماسک ضد عفونی روند این ماه بود که توسعه در نبراسکا و ذکر شده به عنوان یک “امیدوار کننده” احتمالی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با توجه به هر گونه کمبود.

HealthPartners روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد با استفاده از نور ماوراء بنفش از یک ضد عفونی کننده ربات برای درمان صدها نفر از N95 ماسک ماسک روزانه. Allina Health و کلینیک مایو در حال بررسی گزینه های فن آوری بیش از حد.

“ما در قلمرو ناشناخته و ما نیاز به انعطاف پذیر,” دکتر گفت: علامت Sannes ارشد مدیر پزشکی در HealthPartners یک بلومینگتون مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان.

پرستاران رهبران اتحادیه باید اعتراض هر چند با استناد به نگرانی که برخی از اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی روش ممکن است ترک باقی مانده و یا مواد بر روی ماسک های است که می تواند مضر برای پرستاران به استنشاق.

“من برای پیدا کردن آن بسیار نگران کننده است که همه بسیار هیجان زده در مورد این از آنجا که آنها می توانید نگاه کردن همان تحقیقات گفت:” ماری ترنر رئيس جمهور از مینه سوتا انجمن پرستاران و بحرانی پرستار مراقبت درمان COVID-19 نفر در شمال یادبود سلامت بیمارستان در رابینزدیل.

رهبران اتحادیه در حال لابی مینه سوتا هیئت نمایندگان کنگره به جای اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب زمان جنگ سطح تولید در سراسر کشور از ماسک است.

HealthPartners در بیانیه ای گفت که مپلوود مبتنی بر 3M ماسک تولید کننده آزمایش که تایید N95 ماسک می تواند decontaminated تا 10 برابر بدون ایجاد آسیب قابل توجهی به جا و تصفیه. فرویو و 3M همچنین همکاری در هفته از آزمایش برای اطمینان از اشعه ماوراء بنفش درمان باعث تخریب و یا سوراخ در ماسک.

3M در یک راهنمای فنی این ماه گفت: این بررسی چندین روش با خیال راحت استریل N95s اما مانع استفاده از اتیلن اکسید به دلیل استنشاق خطرات و همچنین پرتوهای یونیزان مایکروویو و یا درجه حرارت بالا که آسیب ماسک.

به طور معمول پزشکان و پرستاران در درمان بیماران خواهد دور انداختن N95 ماسک بین بیماران Sannes گفت. در حال حاضر مراقبان با استفاده از یک N95 ماسک در هر روز.

برخی از مراقبان شده اند پس از یک CDC-استراتژی ذکر شده از قرار دادن ماسک به کیسه های کاغذی در پایان شیفت کاری و با استفاده از آنها را برای مدت پنج روز به این دلیل که ویروس نمی تواند زنده بماند که طولانی Sannes گفت. با رباتیک ضد عفونی در پایان شیفت مراقبان قرار دادن ماسک خود را در قفسه های تعیین شده برای تمیز کردن.

بر خلاف معمول پزشکی, ماسک N95s مجهز به ارائه حفاظت اضافی معنی آنها را نمی توان پرتاب در سطل برای ضد عفونی.

در فرویو بیمارستان مراقبان قرار دادن ماسک در کیسه های کاغذی و نوشتن نام خود را بر روی آنها. در زمانی که آیتم ها به عنوان ساده به عنوان پنبه سواب برای آزمایشگاه تست در تامین کوتاه مدت هستند یعقوب گفت: او فکر امکان از کیسه های کاغذی در حال اجرا ،

نشانه های اولیه از نتیجه نهایی

مینه سوتا روز چهارشنبه گزارش داد یکی دیگر از 114 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد و هشت مرگ و میر — همه در دراز مدت مراقبت از امکانات.

مقامات بهداشتی دولت پاسخ داده اند با افزایش آموزش و نظارت از تسهیلات مراقبت دراز مدت به دلیل ساکنان در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت های شدید با توجه به سن و وضعیت سلامت.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم وجود دارد گفت: نشانه های اولیه از نتیجه نهایی. در حالی که 108 دراز مدت مراقبت از امکانات گزارش داده اند که شیوع بیماری های مربوط به آلوده کارگران و یا ساکنان تنها نیمی تا به حال بیش از یک مورد است.

“این واقعا نشان می دهد به ما که کنترل عفونت است که واقعا کمک به محدود کردن گسترش آن عفونت,” او گفت:.

کمبود تجهیزات حفاظت فردی تاثیر دراز مدت مراقبت از امکانات و همچنین. Walz گفت: دولت باید میلیون ها نفر بیشتر PPE موارد از آن در انبار و او نا امید شده توسط نامنظم عرضه آمدن از دولت فدرال و همچنین به عنوان یک تشنج از موارد در چین بود که محدود برای مینه سوتا است.

در هفته گذشته چند شرکت مینه سوتا با تشدید تلاش ها برای امن ماسک و لوازم دیگر از مکان های خود را در سراسر جهان گفت: آلیس رابرتز-Davis, کمیسر Minnesota Department of Administration که می زنیم تا دولت COVID-19 تامین تدارکات.

“ما در حال شروع به دیدن یک جریان ثابت از PPE به دولت است که ما قادر به رسیدن به ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” او گفت:.

نویسنده کارکنان گلن Howatt کمک به این گزارش.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im