بیمارستان ها باید شتاب پاسخ برنامه برای COVID-19 و ایجاد سرريز مکان برای بیماران آلوده با سطح متوسط از بیماری همه گیر در حال حاضر رسیده 262 موارد تایید شده در مینه سوتا است.

نرخ کنونی افزایش نشان می دهد که تمام بیمارستان ها باید بیماران بستری در COVID-19 در عرض یک هفته و دیدن زیادی افزایش در اوایل آوریل گفت: دکتر جان هیک, مدیر پزشکی, Hennepin, بهداشت و درمان و همچنین مترو بهداشت و پزشکی آمادگی ائتلاف است که نقشه برداری از یک مشترک مترو-بیمارستان پاسخ به همه گیر.

“ما در حال تلاش برای آماده شدن برای طیف گسترده ای از احتمالات” گفت: احمق تاکید بر این که جامعه پایبندی به دولت اجتماعی فاصله اقدامات را تعیین می کند و مقدار هر بیمار افزایش است.

مینه سوتا وزارت بهداشت صبح روز سه شنبه گزارش داد 262 مورد تأیید افزایش 27 از روز قبل. اما مقامات دولتی تاکید کرده اند که این بر اساس محدود تست است و به احتمال زیاد یک undercount از موارد در مینه سوتا است. پانزده بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

این مجموع شامل 88 بیمارانی که بهبود یافته اند و دیگر نیاز به جداسازی.

وضعیت فعلی راهنمایی است برای هر کسی که با تب و علائم تنفسی بدون در نظر گرفتن یک COVID-19 تشخیص باقی می ماند در انزوا به مدت 7 روز پس از علامت شروع و یا 3 روز بعد از تب رفته دور بدون دارو — هر کدام که طولانی تر است. نزدیک خانواده مخاطبین خواسته به قرنطینه خود را برای 14 روز به عنوان به خوبی.

در حالی که به عنوان بسیاری از 80 درصد از COVID-19 موارد تولید تنها علائم خفیف این بیماری ناشی از یک رمان coronavirus شديدتر است برای افرادی که مسن هستند و یا دیگر شرایط مزمن.

ساکنان در چهار مینه سوتا مراقبت دراز مدت امکانات در حال آزمایش برای COVID-19 بعد از آزمایش مثبت و دیگران گزارش علائم جرقه نگرانی که coronavirus شده است در گردش خون در پزشکی جمعیت های آسیب پذیر.

“ما گفت: از همان ابتدا که ما می دانیم که در جمع زندگی تنظیمات به خصوص در میان سالمندان ما در حال رفتن به بسیار مهم به واکنش نشان می دهند به سرعت گفت:” دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم. “ما در حال گرفتن یک رویکرد پیشگیرانه برای کار با این امکانات.”

همسرش گفت: او احساس بهتر در حال حاضر حتی چند روز پیش در مورد منابع ماسک برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران با تشکر در قسمت کمک های مالی از صنعتی درجه ماسک و به بیمارستان سیاست هایی برای استفاده مجدد از ماسک در هنگام امن برای انجام این کار.

چون COVID-19 می تواند مشکلات تنفس شدید هیک گفت: دولت نیروبخش است برای تعداد زیادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه و بیمارستان هواکش. ایالت عرضه 1,180 شامل برخی از تجهیزات مانند فولاد بیهوشی ماشین آلات شده اند که repurposed به عنوان هواکش به عنوان مورد نیاز است.

جزر از فصل آنفولانزا اجازه داده است بیمارستان ها برای کاهش زمان استفاده از هواکش و تخت های مراقبت ويژه در آماده سازی ، یک هفته قبل تنها 5 درصد از دولت ICU تخت باز بود. در حال حاضر این تعداد است که در 15 ٪ هیک گفت.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de