کمک های مالی بالغ بر 50 میلیون دلار اعلام شد شنبه برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آماده شدن برای COVID-19 همه گیر است که در حال حاضر باعث 1,154 آزمایشگاه-تایید بیماری و 39 مرگ و میر در کشور است.

این جوایز توسط مینه سوتا وزارت بهداشت در روز شنبه آمده است که رژیم صهیونیستی. تیم Walz است که انتظار می رود به اعلام یک فرمت به زمان اقامت در خانه سفارش به ادامه برای به تاخیر انداختن و یا کاهش گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

کمک های مالی شامل تقریبا 20 میلیون دلار به عمده نظام سلامت در شهرهای دوقلو و به بیمارستان های روستایی و همچنین به عنوان جایزه برای دراز مدت مراقبت از امکانات و درمانگاه در سراسر کشور.

“ارائه دهندگان می توانید شروع به استفاده از این وجوه را به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای آماده شدن برای ارائه مراقبت به COVID-19 بيمار و آماده برای بسیاری از چالش های این بیماری همه گیر اماکن در مینه سوتا در سیستم مراقبت های بهداشتی” گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

350 جوایز انتخاب شدند از 1600 به دنبال درخواست 300 میلیون دلار. قانونگذاران به حال مجاز 200 میلیون دلار در اعطای جوایز برای COVID-19 پاسخ تلاش. باقی مانده 150 میلیون دلار صادر خواهد شد و پس از آن جوایز.

اعلام شد که دولت حاضر COVID-19 داشبورد به روز شد شنبه صبح با خبر از 85 بیشتر مورد تأیید و پنج مرگ و میر ناشی از COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر. در حالی که به عنوان بسیاری از 80 درصد از عفونت علت فقط علائم خفیف برخی از بیماران دچار شدید و مشکلات تنفسی و نیاز به بیمارستان در بخش مراقبت و استفاده از فن برای نفس کشیدن.

Walz برنامه ریزی شده است در ساعت 2 بعد از ظهر آدرس امروز به پرده جدید “مینه سوتا راه” در پاسخ به COVID-19 همه گیر — یک استراتژی است که نگه می دارد چه کار می کرد در جریان دو هفته اقامت در خانه را می دهد دولت در مسیر به حذف برخی از محدودیت های است که کمک به از دست دادن شغل و اقتصادی درد.

“ما یک فرصت اگر ما این حق برای جلوگیری از بدترین چیزهایی است که شما دیده اید اتفاق می افتد در مکان های خاصی گفت:” Walz, مرجع شیوع بیماری که غرق بیمارستان در شهر نیویورک و ایتالیا.

افزایش COVID-19 مورد است که هنوز هم انتظار می رود در مینه سوتا دریافت کرده است که یک فاجعه بیانیه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه که آنلاک بودجه فدرال برای حفاظت اضطراری و بهبودی از این بیماری همه گیر. اما فرماندار گفت: شواهدی وجود دارد که زمان اجتماعی فاصله استراتژی نه تنها با تاخیر آینده افزایش, اما کاهش آن است.

مینه سوتا انتظار می رود برای دیدن نمایی رشد عفونت در این مرحله از بیماری همه گیر و دو برابر شدن موارد هر از چند روز اما این اتفاق فقط هر هشت روز مالکوم گفت.

Walz صادر اقامت در خانه که به پایان می رسد یکشنبه بر اساس مدل سازی توسط دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا وزارت بهداشت بود که بدبین در برخی مفروضات. فرماندار ستایش که مدل برای پیش بینی جریان های اجتماعی فاصله تفاوت خواهد بود اما واقعیت از شیوع ایفا کرده است متفاوت در مینه سوتا در برخی از راههای مهم.

در این مدل فرض بر این به طور متوسط طول مدت اقامت از 23 روز در بخش مراقبت های ویژه برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری. فرماندار گفت: واقعی طول اقامت کوتاه تر شده است و میزان مرگ و میر شده است پایین تر است.

از سوی دیگر coronavirus ثابت شده بیشتر عفونی از پیش بینی Walz گفت. مدل سازی بر اساس یکی از آلوده Minnesotan گسترش coronavirus به 2.5 دیگران است.

کابوس سناریو برای مینه سوتا خواهد بود موجی از COVID-19 مورد است که بیش از ظرفیت بیمارستان ها در دولت وقتی که می آید به تعداد بیمارستان تخت های مراقبت ويژه و هواکش. هنگامی که بیماران نیاز به هواکش اما این دستگاه در دسترس نیست, مرگ, خطرات افزایش 1.5 به 16.5 بار بسته به سن بيمار با توجه به داده های مدل سازی.

Walz و مالکوم هشدار داد که چنین حالات وخیم باقی می ماند ممکن است حتی اگر برآورد اوج COVID-19 موارد در مینه سوتا شده است تحت فشار قرار دادند به مه یا اوایل ماه ژوئن است. این رهبران دولت گفت: آنها نگران خوشنودی — به خصوص با آخر هفته عید پاک در حال آمدن است و وسوسه برای گروه زیادی از خانواده ها برای جمع آوری و به طور بالقوه گسترش coronavirus.

“ما نمی خواهیم این همایش بزرگ” Walz گفت.

توقف این بیماری شده است سخت تر از پیش بینی, چرا که مقامات بهداشت دست کم گرفت توانایی مردم برای گسترش این ویروس قبل از بروز علائم ، Walz گفت: او در حال حاضر پشتیبانی از پوشیدن bandannas یا ماسک های خانگی برای جلوگیری از آلوده کردن دیگران, و او گفت: او در یکی از این هفته زمانی که او سگ خود را به یک پارک.

کلینیک مایو آغاز انجام تست سرولوژی این هفته برای پیدا کردن آنتی بادی در افراد bloodstreams و بررسی کنید که آنها از بهبود عفونت کروناویروس. این آزمون خواهد شد در عرضه محدود در حال حاضر حتی با دانشگاه مینه سوتا با اضافه کردن آنها را به زودی به عنوان به خوبی.

Walz گفت: او هنوز هم مشکل کمبود چشمگیر آزمایش های مولکولی برای تشخیص افرادی که بیمار است که او را ترک کرده است گفت: دولت “کور” به این دوره از وقوع.

دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال حاضر در درجه اول تست بینی سواب نمونه از تسهیلات مراقبت دراز مدت به دلیل تعداد ساکنان در معرض خطر عوارض ناشی از عفونت. دولت دستورالعمل در اولویت تست از دیگران است اما ترک که به آزمایشگاه خصوصی از جمله مایو و آزمایشگاه U و HCMC که شروع به تست در هفته گذشته.

ابزار دیگر پدید آمده اند برای ردیابی شیوع ،

تو را کارلسون دانشکده مدیریت در روز سه شنبه رونمایی شد یکی از اولین در سراسر کشور انتقالها از تخت بیمارستان استفاده برای COVID-19 با هدف کمک به متحده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و حمایت از یکدیگر در هنگام موارد افزایش است.

مایو را Nference برنامه شناسایی موج در COVID-19 در جوامع با تقسیم تعداد مثبت نتایج آزمون با تعداد کل آزمایش های انجام شده در آن جوامع است.

سلامت سیستم در اصل با استفاده از این برنامه به تصمیم می گیرید که در آن برای ارتکاب آن منابع پزشکی در سراسر جنوب شرقی مینه سوتا در پاسخ به همه گیر اما در حال حاضر آن را در حال همکاری با وزارت بهداشت برای شناسایی و پاسخ به سرعت به نقاط داغ در سراسر ایالت.

“ما در حال شروع به گرفتن عکس بهتر از این درست میزان عفونت در شهرستانهای مختلف در مینه سوتا” گفت: دکتر اندرو Badley صندلی از مایو را COVID-19 تحقیقات نیروی کار.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im