مینه سوتا دبیرستان بهار ورزشی ” بازگشت در شک بعد از آخرین نظرات از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz

به عنوان دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ برگزار شد و هیئت مدیره کارگاه توسط تصویری پنج شنبه که تا چه ifs از سرگیری بهار ورزش های نجومی در انتظار Gov. تیم Walz به یک سیگنال قوی برای نشان می دهد آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

با دانش آموزان ایالت درگیر در آموزش از راه دور برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19, Walz گفت: در جلسه توجیهی روزانه که او پیش بینی یک “نسبتا باریک” شانس دانش آموزان را به مدرسه خود ساختمان قبل از زمان سال تحصیلی به پایان می رسد.

در مارس 25, لحظات پس از Walz مدارس بسته در حمایت از آموزش راه دور تا مارس 4, دبیرستان لیگ برتر نقل مکان کرد و به سرعت به گسترش آن خاموش کردن بهار, ورزشی برای همان مدت.

از نظر دوشنبه در Walz آخرین ارزیابی, لیگ, مدیر اجرایی, Erich Martens گفت: “اگر آموزش از راه دور توسعه یافته است در بسیاری از کشورهای دیگر که در آن است که اتفاق افتاده دبیرستان لیگ به دنبال کت و شلوار با لغو فعالیت است. اگر که اتفاق می افتد در اینجا هیئت مدیره و کارکنان را قوی با توجه به لغو فعالیت است.”

برای آماده شدن برای هر فصل بهار ممکن است سالم, لیگ کارکنان و اعضای هیئت مدیره مورد بحث چگونه شنبه مدارس می تواند بهترین به حداکثر رساندن کوتاه تقویم. بسته به این ورزش تنها یک تا سه هفته در دسترس خواهد بود برای رقابت در بخش مسابقات در حال برنامه ریزی برای شروع.

فعالیت های مدیران به دنبال یک نقطه بدون بازگشت تاریخ برای بهار ورزش باید بازگشایی مدارس دریافت با تاخیر و یا لغو شود. دیگر موضوع مورد علاقه شد و فلسفی در طبیعت را به طور منظم فصل مسابقات اولویت و کوتاه حذفی برنامه? یا مخالف ؟ در حال حاضر دولت در مسابقات بیس بال و پسران و دختران’ چوگان سرپهن پایان ژوئن 13, آخرین نرخ هر بهار ،

“اگر این فراتر می رود ممکن است 4 که از آن مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند آن را اگر شما گوش دادن به کارشناسان تا چه حد می تواند ما را در فشار آن را پرسید:” عضو هیئت مدیره Troy استین های ادینا فعالیت های مدیر. “به نظر می رسد مانند دولت مسابقات می تواند شاید یک یا دو هفته دیگر به تابستان اما من فکر می کنم فراتر از آن ما شروع به اجرا به دیگر تضاد است.”

گفت: عضو هیئت مدیره راس Reetz این دریاچه قبل از فعالیت های مدیر “تبلیغات در کنفرانس حومه جنوبی و برخی دیگر از تبلیغات در منطقه ما که صحبت کردم به تکیه بیشتر به سمت ارائه به عنوان بسیاری از به طور منظم فصل تجربه به عنوان امکان پذیر است. و اگر وجود دارد پلی آف این پیشنهاد که وقتی تیم حذف آنها هنوز هم مجاز به بازی نمایشگاه تا آخرین تاریخ ممکن است.”

همانطور که برای چه, آخرین تاریخ ممکن است باید Reetz گفت: “من احساس می کنم مانند گذشته تاریخ 30 ژوئن. بسیاری از خانواده ها در جامعه ما برنامه ریزی تعطیلات در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات. و AAU و باشگاه های ورزشی به خوبی به آنها فصل را با زمان ما ضربه جولای.”

رئیس جمهور هیئت مدیره بانی michael weiss Schmaltz که اجرا می شود این برنامه سخنرانی در دره بهشت-واتکینز گفت: دانش آموزان باید از او پرسید که آیا آنها باید دنبال یک کار در تابستان.

بهتر به تدوین و فرموله کردن برنامه های احتمالی لیگ آغاز خواهد شد هفتگی ویدئو کنفرانس تلفنی با مدیران در سطح ایالت. اولین جلسه هفته آینده در درجه اول خواهد شد جمع آوری اطلاعات در پروتکل برای بازگشت به مشارکت. مدیر دانشیار کریگ پری گفت: گزینه های می تواند شامل “اصلاح” و یا “معافیت یا استثنا به دلیل وضعیت فعلی ما” به چندین آیین نامه شامل کسانی که منع بدون تماس در روزهای یکشنبه و محدود کردن تیم به حداکثر سه تقویم تاریخ برای scrimmages.

در این کارگاه همچنین شنیده چگونه یک شروع امیدوار کننده به لیگ زمستان دولتی مسابقات تخته سنگ را در مورد چهره ها در بخش های بزرگ به دلیل لغو پسران بسکتبال مسابقات دولت یکی از لیگ چهار سودآور حوادث. دختران بسکتبال مسابقات خود را از دست داده نهایی دو روز از دولت, مسابقات بازی زمانی که بازی متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دستیار کارگردان غنی توجه به پیش بینی $265,000 تعادل منفی, آنچه که او به نام “خیلی تاثیر مهم بودجه ما” برای زمستان حالت مسابقات. به طور کلی فروش بلیط پایین 87,000 (27%) از گذشته سه سال به طور متوسط.

لیگ یک بند در توافق آن ها با سالن های چنین به عنوان هدف مرکز و ویلیامز عرصه که تسکین می دهد طرفین از انجام تعهدات قراردادی خود را هنگامی که شرایط خاصی فراتر از کنترل خود را بوجود می آیند, ساخت عملکرد مضر و یا غیر ممکن است.

همه آمار و ارقام نیست و در عین حال اما موضوع گفت: مسابقات در سالن “در حال رفتن به تقسیم و یا به طور کامل از بین بردن هزینه اجاره و هزینه ها در هر دو دختران بسکتبال و پسران در مسابقات بسکتبال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de