از Henning در شمال به گل دشت در جنوب دبیرستان بسکتبال مسابقات دولت رویاهای از 60 تیم مینه سوتا به طور ناگهانی به پایان رسید صبح روز جمعه در میان رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ لغو مانده از زمستان های ورزشی مسابقات قهرمانی کشور.

دختران بسکتبال مسابقات دولت با دو روز باقی مانده از مسابقات بازی بود به نام با 12 تیم هنوز هم در حال اجرا برای عنوان. جای هیچ دولت و قهرمانان مشخص خواهد شد در چهار کلاس.

پسران بسکتبال بخش نهایی از جمله 16 بازی برنامه ریزی شده برای شب جمعه و در هفته آینده چهار کلاس مسابقات دولت نیز لغو شد. شانزده تیم در حال حاضر برنده خود در بخش های, جشن بعد از آن در باور آنها خواهد بازی در مینیاپولیس شروع چهارشنبه آینده.

“ما می دانیم رویاها و امید از دانشجو-ورزشکاران و مربیان و طرفداران خود را به پایان فصل در این شیوه بسیار عاطفی” دبیرستان, لیگ, مدیر اجرایی, Erich Martens گفت. “ما درک می کنیم. این یک تصمیم دشوار است.”

لغو پسران مسابقات علائم اولین بار آن را برگزار نمی شود از زمان آغاز آن در سال 1913.

بعد جمعه لیگ گفت: بهار مسابقات ورزشی به تعویق خواهد افتاد تا آوریل 6. تمرین و فايلهاي می توانید بروید اما هیچ scrimmages و یا شیوه مربوط به مدارس دیگر مجاز است.

“ایمنی از همه نگران میباشد” لیگ در بیانیه ای گفت.

منعکس کننده سرعت در حال رشد نگرانی در مورد محدود کردن گسترش ویروس های لیگ ساخته شده و چهار اطلاعیه های جداگانه در ظرف 36 ساعت بیشتر محدود کردن مسابقات و بهار فعالیت های ورزشی.

دولت سخنرانی مسابقات تعیین شده برای مارس 15-21 شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

روز شنبه در فارمینگتون و هاپکینز شد تا برای دیدار در کلاس 4A دختران بسکتبال مسابقات دولت عنوان بازی. بکر و پر شده بودند برای بازی 3A عنوان.

نیمه نهایی در کلاس 2A و کلاس 1A شد برای جمعه برنامه ریزی شده در Williams عرصه است. در ابتدا تمام بازی های جمعه قرار بود قبل از بازی لیگ موظف محدود کرد.

پس از یادگیری در صبح روز جمعه بازی لغو شد روچستر لورد دختران تیم بسکتبال رفت و به ویلیامز عرصه سوغات تیم تصویر در دادگاه که در آن عقاب قرار بود به بازی وسکا در یک 2A نیمه نهایی که شب.

“همه ما بسیار غم انگیز است. آن چیزی که شما انتظار نیست,” لوردس ستاره گارد الهام Ustby گفت. “ما در یک کمپ تیم در این تابستان من گفت:” بچه ها بیایید برنده مسابقات قهرمانی کشور در این سال است.’ من می دانستم که ما می تواند آن را انجام دهد. به پاییز که فقط کوتاه آن دلخراش است.”

“این بسیار ویرانگر” لوردس مربی هارون برگ گفت. “این جای تعجب بود. من واقعا فکر دبیرستان لیگ آمده بود به نتیجه خوبی برای محدود کردن طرفداران. من راحت با آن است. ما می خواهیم به بازی بدون توجه به آنچه. ما مایل به بازی در یک دبیرستان با طرفداران.”

هاپکینز مربی برایان Cosgriff که تیم در حال آماده شدن برای بازی Farmington در شنبه کلاس 4A قهرمانی بازی بود پرده هنگامی که خواست احساسات خود را در مورد لغو.

“آن را سخت به بلع قرص,” او گفت:. “من یک دسته از بچه ها غمگین. به توان 36 دقیقه به دور از تلاش برای دفاع از عنوان خود من آن را درک نمی کنند. آن را به بیش مثل این واقعا غم انگیز است.”

او گفت که او نمی هاربر هر گونه احساسات بد نسبت به دبیرستان لیگ بلکه تعجب اگر وجود دارد یک جایگزین برای آشکار لغو.

“این یک وضعیت که بزرگتر از ما. من مطمئن هستم که آن را بسیار دشوار است تصمیم,” او گفت:. “اما مدرسه است که هنوز هم در جلسه. … من 19, 20 دخترانی که در هم شکسته و من نمی دانم چه به آنها بگویم جز این که من آنها را دوست دارم.”

یکی از آن بازیکنان — UConn محدود ارشد گارد پیج Bueckers — در زمان به توییتر بعد از ظهر جمعه گفت: “دل نیست حتی کلمه برای توصیف احساس من رفتن را از طریق در حال حاضر. … آن را به پایان می خواستیم اما واقعی می دانم.”

لیگ بود که نه تنها دبیرستان بدن حاکم اعلام لغو دو و میدانی جمعه.

دیگران شامل اورگان مدرسه فعالیت های انجمن که به حالت تعلیق در شیوه ها و بازی ها از طریق مارس 31; کلرادو دبیرستان فعالیت های انجمن که به حالت تعلیق تمام بهار ورزش و فعالیت تا 6 آوریل و کنتاکی دبیرستان انجمن ورزشی است که اجرا شده “dead دوره” برای تمام ورزش ها و فعالیت ها از طریق مارس 12.

خلق و خوی در میان دختران بسکتبال مربیان و تیم تحت تاثیر لغو شد مخلوطی از ناامیدی و پذیرش و سوالات در مورد تصمیم پاشیده است.

“من یک معلم علوم, بنابراین من کاملا احترام و درک این تصمیم گفت:” بکر مربی دن بیرد که تیم در حال آماده شدن برای بازی پر شده در کلاس 3A قهرمانی بازی شنبه. این بازی Bulldogs امیدوار بود به بازی در تمام فصل را از دست داده به پر شده در سال 2019 نهایی.

“دختران ما خیلی سخت کار کرده بود در offseason که آن را خوب است برای به دست آوردن فرصت بازی پر شده اما شما رو به انتخاب کردن برای ایمنی ،

فارمینگتون برتر کلاس 4A قهرمانی بازی در حالت اول مسابقات ظاهر. مربی لیز Carpentier گفت که او فکر لیگ تصمیم به محدود کردن حضور در بازی های یک مصالحه منطقی.

هنگامی که این خبر به لغو آمد و در سمت چپ آن Carpentier در “مطلق شوک” او گفت:. “من A. D. نامیده می شود در حدود 10:30 و 11 صبح و گفت: آیا شما از شنیدن این خبر؟’ این یک بد شانسی اما شما رو به انجام آنچه بهترین است. این بدترین حالت برای بازیکنان به دلیل آنها نمی تواند به نمایش گذاشتن همه چیز خوب آنها انجام داده ایم در این سفر است. من فکر نمی کنم آنها در حال آماده انجام نشده است.”

برخی از مربیان پرسید که چرا لیگ را امتحان کنید نه برای برنامه ریزی مجدد بازی در یک مطلب جدا شده محیط زیست به جای انصراف از آنها در دسترس نباشد.

“اگر ما هنوز هم از داشتن مدرسه و اگر بچه ها هنوز هم نیاز به در کلاس, چرا درمان آن را مانند یک به طور منظم فصل بازی و یا آن را در خنثی سایت؟” Cosgriff پرسید. “لغو همه بازی ها خيره كننده من است.”

Carpentier ابراز احساسات مشابه.

“من درک نمی کنم. ما هنوز در مدرسه و من هنوز هم تدریس,” او گفت:. “چرا که OK و آن را OK به بازی یک بازی بسکتبال در مقابل فقط 90 طرفداران هر کدام را؟”

Martens گفت: این لیگ با کار می کرد و به دنبال آن منجر مینه سوتا وزارت بهداشت در سراسر آن تصمیم گیری با حرکت سریع ویروس وضعیت.

همانطور که از پنج شنبه شب حتی پس از تصمیم به لغو اقتباس طبقه هاکی مسابقات لیگ برنامه ریزی برای محدود کردن تماشاگران و از بین بردن تسلی بازی در بسکتبال تصور می شد به “خوب از طریق آخر هفته” Martens گفت.

اما در ساعت 8 صبح جمعه در کنفرانس تماس با نمایندگان وزارت بهداشت و مینه سوتا انجمن مدیران مدرسه ماموریت نقل از “مهار سوی جامعه استراتژی های کاهش,” او گفت:.

“ما در نظر گرفته محدود کردن تماشاگران هیچ تماشاگران و لغو بازی و برای هر وضعیت ما نگاه” چه خواهد شد این تصمیم ایجاد کنید؟’ “Martens گفت.

حدود 10:20 صبح, لیگ مقامات تصمیم نهایی و کلمه بیرون رفت و به سالن و مربیان و مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im