درصد از مینه سوتا دبیرستان دانش آموزانی که فارغ التحصیل شد و در عرض چهار سال اندکی افزایش یافت و سال گذشته همراه با بیشتر قابل توجهی افزایش می دهد و برای بسیاری نژادی و قومی گروه های دانشجویی.

هنوز هم وجود دارد باقی می ماند مداوم شکاف در نرخ فارغ التحصیلی در سراسر کشور بین دانش آموزان و اسپانیایی ها و آمریکایی های هندی, دانش آموزان با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش. در حالی که نرخ فارغ التحصیلی علامت برای اسپانیایی و دانشجویان فارغ التحصیلی رای برای سرخپوستان آمریکایی گیر کرده بود در حدود 50 درصد نسبت به یک ایالت به طور متوسط از 83.7 درصد در سال 2019.

مقامات آموزش و پرورش خوشحال هستند شکاف بین گروه های دانشجویی در حال بسته شدن است اما مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش کمیسر مریم Cathryn Ricker گفت: آنها مقدار زیادی از کار را به انجام به بستن این شکاف حتی بیشتر. خود را در سطح ایالت هدف برای سال 2020: 90 درصد از دانش آموزان فارغ التحصیل در عرض چهار سال با هیچ گروه دانشجویی زیر 85 درصد است.

“ما می دانیم که دانش آموزان ما باید بیشتر از ما” Ricker گفت: روز شنبه در یک تلفن کنفرانس خبری. “ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که این شکاف ها بسته می شوند و هر دانش آموز در ایالت مینه سوتا دریافت آموزش در سطح جهانی از مراقبت و مربیان واجد شرایط در یک محیط امن و پرورش.”

یکی از این بیشتر نگران مناطق آموزش و پرورش دولت مقامات به ذکر است که نرخ فارغ التحصیلی از کمتر از 50 درصد دانش آموزان در خانواده هایی که بی خانمان هستند و یا ناپایدار شرایط مسکن. بسیاری از این دانش آموزان جستن از مدرسه به مدرسه انجام کار علمی و نه گرفتن یک ترم به ارزش و اعتبار Ricker گفت. در تلاش برای رفع آن مقامات آموزش و پرورش در حال هل دادن “اعتبار تعهدی” قانون برای بهتر سند بی خانمان تحصیلی دانش آموزان, پیشرفت دانش آموزان است.

مقامات آموزش و پرورش نیز در حال بررسی مدارس است که عملکرد بهتری نسبت به ایالت, نرخ فارغ التحصیلی در تلاش برای تکرار موفقیت خود را در مدارس دیگر. یک مضمون مشترک در میان موفق تر از مدارس فرهنگی است پاسخ و فراگیر Ricker گفت. “[وجود دارد] نزدیک برای آشنایی دانش آموزان و اولویت روابط,” او گفت:. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که دانش آموزان در یک محیط امن و استقبال محیط زیست … که دانش آموزان احساس دیده و شنیده و از دست رفته زمانی که آنها رفته است.”

در این میان مقامات آموزش و پرورش هستند و با افتخار در این داده ها نشان می دهد که دولت ارسال شده بالاترین نرخ فارغ التحصیلی در ضبط. “رسیدن به این دبیرستان فارغ التحصیلی عطف محوری لحظه بر روی یک دانش آموز را در مسیر موفقیت به دلیل آن باز می شود تا بسیاری از زندگی های مختلف گزینه های” Ricker گفت.

دولت تا به حال 57,171 دانش آموزان فارغ التحصیل در سال 2019. علاوه بر این 3,806 دانش آموزان زودتر از کلاس نیز به دست آورده دیپلم خود را در سال 2019, فارغ التحصیل, پنج, شش یا هفت سال پس از آغاز دبیرستان.

نرخ فارغ التحصیلی در سال 2019 برای دانش آموزان سیاه پوست افزایش 2.5 درصد و این نرخ برای دانش آموزان اسپانیایی رز درصد داده گفت:.

تعداد دانش آموزانی که از مدرسه کاهش یافته است کاهش از 4.6 درصد در سال 2018 به 4.4 درصد در سال گذشته.

پس از 2017, نرخ فارغ التحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست را افزایش 5.2 درصد و نرخ برای دانش آموزان اسپانیایی که با افزایش 3.5 درصد, دولت, وزارت آموزش و پرورش گفت. اما چهار سال فارغ التحصیلی رای برای آمریکایی, هندی, دانش آموزان باقی مانده است بین 50% و 51% داده ها را نشان می دهد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im