مینه سوتا مقامات بهداشتی آماده شدن برای coronavirus

مینه سوتا بیمارستان ها و بهداشت عمومی سازمان هستند ramping تا آماده سازی برای یک رمان coronavirus که تقریبا به همه گیر جهانی سطوح پس از آن ظهور در چین این زمستان و گسترش به حداقل 37 کشور جهان است.

در حالی که آمریکا همچنان تلاش های چنین به عنوان محدودیت های مسافرتی و قرنطينه به حد معرفی این ویروس به کشور, دولت فدرال و مقامات روز سه شنبه گفت که محلی از موارد اجتناب ناپذیر هستند و که این ویروس در نهایت از فرد به فرد. تا کنون 14 عفونت های شناسایی شده در ایالات متحده را تنها درگیر افرادی که به چین سفر کرده و یا همسران خود را.

“ما در حال آماده سازی … نه اگر, اما زمانی که ما در نهایت با یک مورد در مینه سوتا” رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت.

کلید اولین گام این است که افزایش حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد شد که نیاز فوری به درمان موارد Covid-2019 که ناشی از این ویروس در صورت عدم وجود واکسن و یا داروهای خاص. شدت این coronavirus هنوز مشخص نیست اما گزارش ها از چین حاکی است که آن را به سرعت گسترش در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران آلوده.

بیمارستان دولتی و مراقبت های بهداشتی رهبران صحبت شده است در هفته teleconferences خود را در مورد آمادگی و لوازم, ماسک, لباس پشت بام ها و دیگر اقلام یکبار مصرف است که از کارگران است.

برخی از انبارهای ایجاد شده پس از 9/11 مرتبط با بیوتروریسم می ترساند نیست نگهداری می شود و برخی از منابع ذخیره شده تا پس از سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر خود رسیده اند تاریخ انقضا گفت: کریس Ehresmann که هدایت عفونی, بیماری, برنامه, برای, مینه سوتا, وزارت بهداشت.

در حالی که بیمارستان ها در جوراب زنانه ساقه بلند جدید لوازم Ehresmann گفت: مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) همچنین در حال بررسی این که آیا برخی از تاریخ انقضا بودند بیش از حد محافظه کار و اینکه آیا همسر تجهیزات حفاظتی باقی می ماند و قابل استفاده است.

افراد آماده می کند و همچنین Ehresmann گفت: با شستن دست و تمرین اشکال دیگر از بهداشت خوب و با ساخت مطمئن شوید که آنها از لوازم اساسی در خانه اگر آنها تا به حال نیاز به محدود وجود دارد.

“ما در حال صحبت کردن در مورد جوراب زنانه ساقه بلند برای آرماگدون” او گفت:, “اما فقط اگر شما و خانواده شما بیمار هستید و نمی توانید به فروشگاه آیا شما به اندازه کافی سوپ و یا سایر nonperishable آیتم های که شما نیاز دارید؟”

خطر ابتلا به آمریکا هنوز هم ممکن است کم اما CDC دکتر نانسی r. schultze ، گفت: بهتر است به overprepare برای یک ویروس جدید است که به طور کامل درک.

آخرین برآوردها نشان می دهد که 80% از افراد آلوده رنج می برند علائم خفیف اما به عنوان بسیاری که 2 درصد از افراد آلوده می میرند. خواهد بود که میزان مرگ و میر بالاتر از آن دیده می شود در سال های اخیر بیماری های همه گیر آنفلوآنزا گفت: Michael Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

خطرات به نظر می رسد بزرگترین برای افرادی که مسن تر هستند و یا دارای مشکلات اساسی.

این ویروس همچنین به نظر می رسد بیشتر عفونی از بسیاری از فصلی انواع آنفلوانزا به عنوان مقامات بهداشت تخمین می زنند که هر یک فرد آلوده را گسترش کروناویروس جدید به 2.2 دیگران است. (این است که شناخته شده به عنوان یک ویروس’ R-صفر) ، دیگر ویروس ها به مراتب بدتر است ، یکی سرخک بیمار به طور معمول عبور می کند که ویروس ها به 18 نفر دیگر به عنوان مثال.

تلاش برای جلوگیری از گسترش چنین یک ویروس است که “مانند تلاش اساسا برای جلوگیری از باد” Osterholm گفت. “ما نیاز به واقعا به دور از ایده مهار که نمی تواند اتفاق می افتد و تمرکز بیشتر بر روی کاهش.”

مینه سوتا بود و نه میان ایالات متحده برای اولین بار به دریافت کیت از CDC به آزمون خود را در آن برای coronavirus چرا که نه تا به حال یک قرنطینه فدرال سایت برای مسافران در خطر ابتلا به عفونت و نه یکی از خاص تعیین شده فرودگاه برای دریافت عودت از مناطق پر خطر از چین است.

مینه سوتا و کشورهای دیگر باید پس از دریافت کیت های آزمایش, اما آنها یافت می شود در کنترل کیفیت به طور غیر قابل استفاده Ehresmann گفت. بنابراین در حال حاضر دولت همچنان به ارسال نمونه ها به CDC برای تایید.

دولت با ارسال سه نمونه به CDC در ماه ژانویه پس از افرادی که به تازگی از سفر به چین بد شد اما تست متوجه آنها نمی باید این ویروس.

Ehresmann گفت: یک چهارم نمونه بود فقط فرستاده دوشنبه پس از کسی که در دولت بیمار شد روزهای اخیر در سفر به آسیای جنوب شرقی (اگر چه نه به چین). که فرد به توافق باقی می ماند داوطلبانه در انزوا تا زمانی که نتایج آزمون آمده است.

بیمارستان ها آموخته اند درس از آماده سازی برای گسترش جهانی ویروس ابولا در سال 2014 گفت: دکتر راهول Koranne رئیس جمهور از بیمارستان مینه سوتا انجمن. او گفت: تولید کنندگان باید با افزایش در دسترس بودن از ماسک و دیگر انژکتور و کانکشنها و مقامات فدرال باید کمک به ارائه بیشتر موقع بودجه است.

تست محلی نیز بسیار مهم خواهد بود برای تولید سریع تر اطلاعات در مورد یک مظنون مورد او گفت. “اگر ما نمی شنوند در مورد آزمون در یک مد به موقع این فرد را در انزوا و همه ما خواهد بود نگران دیگری که [او] در معرض شده.”

Ehresmann گفت: از این هفته که دولت در بخش بهداشت و درمان شده است و گسترش ارتباطات شامل کسب و کار است که کمک می کند با ایجاد سیاست های است که اجازه می دهد افراد بیمار به کار از خانه به طوری که آنها لازم نیست به طور بالقوه گسترش این ویروس به دیگران است.

CDC همچنین درخواست افراد و کسب و کار برای حمایت از غیر دارویی مداخلات است که می تواند به محدود کردن گسترش ویروس. کسانی که در طیف وسیعی از تمیز کردن مکرر بالا-تماس با سطوح به ایجاد کلاس های آنلاین بنابراین دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که وقتی در خانه خود مدارس عفونت خطرات به لغو اعمال جراحی الکتیو یا توده در رویدادهای عمومی.

این ویروس می تواند به ایالات متحده و تنها یک نسبتا کم تاثیر و یا آن را می تواند به افول تابستان اما ملت نیاز به آماده می شود r. schultze ، گفت:.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>