مینه سوتا مقامات بهداشت در ادامه به پنهان کردن نام ارشد مراقبت امکانات با کروناویروس

با وجود نصب مرگ و میر از coronavirus, مینه سوتا, مقامات بهداشتی دولت همچنان به پنهان کردن اطلاعات حیاتی است که می تواند هزاران نفر از ساکنان دولت: نام و مکان از تعداد رو به رشد دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت است.

مینه سوتا وزارت بهداشت بارها کاهش یافته است به افشای اطلاعات با استناد به نگرانی های که با انتشار نامهای از امکانات را نقض می کنند دولت با قوانین حفظ حریم خصوصی توسط بالقوه افشای هویت شخصی از کسانی که با این ویروس آلوده. آژانس اصرار بر حفظ تاسیسات نامهای محرمانه حتی به عنوان مقامات در کشورهای دیگر — از جمله کالیفرنیا کلرادو و واشنگتن — ارائه نام و محل تسهیلات مراقبت دراز مدت با تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

مقامات بهداشتی دولت در صورت افزایش فشار برای انتشار اطلاعات به عنوان هر دو تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر تسریع در ارشد مراقبت امکانات که درهم به قرنطینه آلوده ساکنان در تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است. تا کنون 11 از 17 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در مینه سوتا رخ داده در میان ساکنان در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. در سطح ایالت, 38 ساکنان و 22 ستاد تسهیلات مراقبت دراز مدت آلوده شده اند coronavirus — بیش از هر راه دیگر. یکی از امکانات است که شناسایی شده است شش مورد تأیید مقامات دولتی گفت.

مینه سوتا را محدود افشای تسهیلات داده شده است مورد انتقاد برخی از کارشناسان بهداشت عمومی که می گویند این اطلاعات خواهد به مردم کمک کند تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد که در آن به جای خود عزیزان. این اطلاعات همچنین می تواند کمک به اعضای عمومی تشخیص الگوهای مانند اینکه آیا امکانات خاص و یا خانه سالمندان زنجیره های متعدد COVID-19 موارد و باید اجتناب شود در این بیماری همه گیر. مردم همچنین می تواند تجزیه و تحلیل داده ها و برای مثال ممکن است پیدا کردن ارتباط بین این موارد و با امکانات ضعیف عفونت-کنترل سوابق.

خانواده ها نیز تقاضاهای مصرانه برای دانستن اینکه آیا هر گونه خاص ارشد امکانات زندگی را تبدیل به نقاط داغ برای این ویروس به طوری که آنها می تواند به سرعت واکنش نشان می دهند و تعیین اینکه آیا آنها را باید عزیزان خود را خانه. چنین خطرناک خوشه از موارد تبدیل شده اند بیشتر شایع در سراسر کشور. در میان اولین نقاط داغ برای سرایت در یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. جایی که دو سوم از ساکنان مریض شد و حداقل 37 فوت کرده اند. یک خانه سالمندان در نزدیکی Nashville, Tenn. تا به حال به بسته این هفته پس از شیوع کروناویروس در سمت چپ دو کشته و بیش از 100 بیمار است.

بیش از 400 مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور باید حداقل یکی از ساکنان آلوده با coronavirus با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“این است که به معنای واقعی کلمه در مورد مرگ و زندگی است. من نمی توانم تصور کنید که بیشتر مکان خطرناک برای افراد مسن و آسیب پذیر فرد نسبت به توان در یک تاسیسات است که تجربه شیوع گفت:” جنیفر رایت یک قانون سالمند وکیل از رزویل که مادر زندگی می کند در یک ارشد مرکز مراقبت. “این کاملا حیاتی برای عموم به می دانم که امکانات [COVID-تعداد 19] و یا این می تواند پرش از تسهیلات به, تسهیلات مانند آتش سوزی.”

پس از وقوع آغاز شد دولت در بخش بهداشت و درمان را تشویق کرده است خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی به اطلاع ساکنان و اعضای خانواده خود را از هر گونه تایید موارد COVID-19 و ارائه آنها را با یک فرم یک صفحه ای به انجام این کار. حتی پس از, هنوز هم وجود دارد هیچ سازگار industrywide استانداردهای افشای. نتیجه این است که ارتباطات متنوع از یک زندگی ارشد جامعه به آینده است که منجر به رشد عمومی پارانویا بیش از این ویروس گسترش مراقبت از سالمند طرفداران می گویند.

مدیران در سازمان های مراقبت در منزل در شهرهای دوقلو گفت: آنها تبدیل شده اند و تمایلی به ارسال پرستاران یا دیگر مراقبان به مراقبت طولانی مدت امکانات چرا که آنها مطمئن نیستید که سایت های آلوده ساکنان و آنها نمی خواهند کارکنان به حذف ویروس به طور کامل و گسترش این بیماری در جاهای دیگر.

در بیانیه سخنگوی وزارت بهداشت گفت: آژانس نمی تواند انتشار نام و مکان و امکانات به دلیل انجام این کار را نقض مینه سوتا را داده و شیوه های عمل که می گوید که آژانس قادر به ارائه اطلاعات در راه است که برای شناسایی یک فرد است. آژانس همچنین گفته است که نگران آن است که افشای نام تسهیلات می تواند به یک “احساس امنیت کاذب” به این که امکانات و بدون COVID-19 موارد محافظت از این بیماری است.

“مردم ممکن است وسوسه به می خواهید به حرکت می کند کسی که در خارج از یک مرکز به مرکز و یا محیط است که آنها خیال ‘امن’ که در واقع آن را نمی ممکن است و انجام این کار می تواند به افزایش خطر COVID برای همه” یک سخنگوی آژانس گفت.

علاوه بر این آژانس افزود ارشد مرکز مراقبت جایی که زندگی یک فرد در نظر گرفته شده است آدرس خانه و طبقه بندی شده به عنوان اطلاعات خصوصی.

تا کنون وزارت بهداشت نشان داده است تنها نوع تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و شهرستان ها که در آن آنها قرار گرفته است.

“بهداشت عمومی جامعه و دولت باید مقدم بر پتانسیل نقض حریم خصوصی در شرایط اضطراری و وضعیت همه گیر مانند این یکی گفت:” جوزف Gaugler استاد که تمرکز بر مراقبت دراز مدت و پیری در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. “اگر نامگذاری امکانات می تواند با نظارت و مدیریت تلاش های COVID-19 به مدیریت شیوع هر دو در داخل و فراتر از این امکانات و هدایت منابع کمیاب سپس این باید رخ دهد را با تمام عجله.”

برخی از مراقبت دراز مدت ارائه دهندگان آن را به عنوان مفید به افشای موارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

مثلا رزویل بر اساس پروتستان خانه و خدمات که در عمل 48 ارشد زندگی جوامع در مینه سوتا و ویسکانسین و آیووا گفت: آن را تا به حال سه مورد تأیید در امکانات آن در دو هفته گذشته. این شامل دو مورد در یک مرکز یوهانا سواحل در آردن هیلز. ظرف 24 ساعت بعد از هر نتیجه تست مثبت های غیر انتفاعی ارائه دهنده اعلام کرده است ساکنان در هر یک از تسهیلات از جمله وضعیت سلامت ساکنان آلوده و اقدامات آن است که مصرف برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. تا کنون هیچ یک از ساکنان که آلوده شده است با این بیماری درگذشت.

“ما دریافتیم که این روش کمک می کند تا کاهش اضطراب پرورش همکاری و تقویت اعتماد آنها را نگه دارید در آمریکا گفت:” سیندی ری سخنگوی پروتستان خانه و خدمات.

اما عدم وجود سازگار ایالت استاندارد در اطراف افشای اتحاد کاشته سردرگمی در میان بسیاری از اعضای خانواده و مراقبان.

کتی Lauring یک پزشک پرستار و معاون رئیس جمهور در Lifesprk سلامت یک شرکت در سنت لوئیس پارک فراهم می کند که خدمات بهداشتی و درمانی در یک ده زندگی ارشد جوامع گفت: امکانات باید حداقل توان ارسال علائم در راههای ورودی خود را زمانی که آنها ساکنان با COVID-19. Lauring گفت: چنین نشانه هایی داشته و احتیاط ایمنی در طول شیوع آنفلوانزا اما او دیده نمی شود آنها استفاده می شود در پاسخ به کوروناویروس.

“در دوران این شفافیت بسیار مهم است” Lauring گفت. “زمانی که امکانات به اشتراک گذاشتن چیزی در آن افزایش مییابد که حس سردرگمی و ترس است.”

سوزان Spurgin یک سالمند قانون وکیل از چمپلن گفت: عدم وجود اطلاعات مکان خاص در خدمت به “ترکیب ترس و پارانویا” در میان ساکنان و خانواده در زمانی که امکانات در سراسر کشور را به اعمال محدودیت های بی سابقه ای در شخصی بازدیدکننده داشته است. عدم افشای همچنین محروم کردن خانواده ها از این توانایی برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد عزیزان خود’ او گفت.

“افشا می شود خیلی بیشتر مهم است که شما درک چگونه به سرعت این ویروس می تواند گسترش” Spurgin گفت. “اگر خانواده ها احساس می کنند که اطلاعات در حال نکردن آنها تمایل به فرض بدترین.”

 

کریس Serres • 612-673-4308 توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>