مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz: “ماندن در خانه’

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی چهار شنبه درخواست Minnesotans به ماندن در خانه های خود را مگر اینکه مطلقا لازم است خود را دراماتیک ترین اقدام اجرایی به تاریخ به تلاش و سرعت رشد coronavirus همه گیر در سراسر کشور.

این “stay-at-home” سفارش ابتدا در نیمه شب جمعه است بر اساس مدل توسعه یافته توسط مینه سوتا وزارت بهداشت و دانشگاه مینه سوتا نشان می دهد که دولت اجرا خواهد شد از بیمارستان مراقبت های ویژه ظرفیت قبل از عفونت نرخ اوج — ترک بسیاری از Minnesotans بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

“آنچه هدف ما این است که در حال حاضر به حرکت عفونت رای دادن و یا کاهش سرعت آن پایین و خرید زمان” فرماندار گفت:, و اضافه کرد که “محل ما نمی توانیم به زمانی است که کسی نمی تواند که ICU مراقبت است.”

پایدار حداقل دو هفته به معنای آن است که به عنوان یک شکل اجتماعی فاصله است که با هدف به نگه داشتن مردم در داخل خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است و به حالت تعلیق در اجتماعات بزرگ از هر نوع. Walz در حال حاضر دستور داد مدارس رستوران ها, میله, فیلم, تئاتر و دیگر فضاهای عمومی به بستن درهای خود را. آخرین اقدام در نظر گرفته شده است برای تقویت سفارشات او در حال حاضر تحویل داده و درخواست Minnesotans بیشتر خود را محدود تعاملات اجتماعی.

کافه ها و رستوران ها ادامه خواهد داد تا بسته از طریق مه 1 موضوع را به فرمت. مدارس بسته خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 4. دولت های محلی باید قدرت تصمیم گیری در مورد آنچه کارکنان ضروری است. کلینیک و فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و فروشگاه ها مشروب باز باقی می ماند.

پس از دو هفته فرماندار گفت که او امیدوار است به مقیاس به بیشتر از متوسط اجتماعی فاصله اقدامات برای تمام Minnesotans برای یکی دیگر از سه هفته. سپس آن اقدامات تنها می تواند اجرا برای افرادی که در معرض بیشترین خطر از COVID-19 عوارض — بیشتر افرادی که مسن هستند و یا دیگر مشکلات سلامتی.

قرنطینه در خانه خود را پس از در معرض بودن به کسی که با COVID-19, Walz تحویل اخبار در livestream تصویری به Minnesotans.

از نیویورک به کالیفرنیا — و از جمله همسایه ویسکانسین — تعداد فزاینده ای از حکام و رهبران محلی در حال تبدیل به این سفارشات به سرعت گسترش ویروس. اما آخرین سفارش از فرماندار است به دور از یک کل مستند در دولت است.

مردم هنوز هم اجازه رفتن به مکان هایی مانند فروشگاه مواد غذایی ایستگاه گاز و دکتر و ساکنان اجازه خواهد داشت به خارج برای ورزش به راه رفتن سگ خود را و یا رفتن به یک پیاده روی با مناسب اجتماعی فاصله.

سفارشات در سراسر ایالات متحده آمده اند با اجرای دقیق بر خلاف برخی از کشورهای اروپایی ضربه سخت توسط ویروس که در آن ساکنان می تواند جریمه اگر آنها در خارج از خانه خود را برای غیرضروری خدمات.

کارشناسان بهداشت می گویند شدید اجتماعی فاصله باید اقدامات موثر در مکان هایی مانند چین که در آن محدودیت های سفر و رفتن در خارج از منزل کمک کند گسترش ویروس. آن را نیز اجازه مقامات به تمرکز پزشکی و سایر منابع در ووهان در مرکز چین شیوع.

Walz گفت: او را به تماس در مورد یک پناهگاه در محل سفارش اگر داده ها نشان داد آن خواهد بود لازم برای کمک به بیمارستان رسیدگی انتظار می رود تعداد بیماران در آینده. او همچنین گفت: هر جهت موثر باشد را به آخر هفته و یا حتی ماه.

اما وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید در مورد این دستورات است. در این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که امیدوار است این کشور خواهد بود به عقب باز برای کسب و کار و “مشتاق” به عید پاک در مارس 12 و دولت جمهوری خواه سناتور نمایندگی بیشتر مینه سوتا باید chafed در برابر بار و رستوران بسته شدن استدلال آنها ممکن است قادر به زنده ماندن هفته یا ماه از بسته شدن.

روز چهارشنبه سابق جمهوری خواه در کنگره Jason Lewis که در حال حاضر در حال اجرا برای سنا در برابر DFLer تینا اسمیت گفت: کسب و کار باید بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان جمعه “همه اما بیشتر آسیب پذیر از ساکنان آن است.”

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>