مینه سوتا در حال حاضر دارای 35 مورد از COVID-19 Gov. تیم Walz روز یکشنبه گفت که او اعلام کرد که همه سوتا K-12 مدرسه را بسته به مدت حداقل هشت مدرسه روز شنبه شروع به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

Walz و آموزش و پرورش دولت کمیسر مریم Cathryn Ricker اعلام کرد صبح روز یکشنبه در سنت پل.

“اولویت من به عنوان فرماندار ایمنی از Minnesotans. به عنوان یک معلم سابق و پدر دو دختر بچه ها من به خصوص با تمرکز بر ایمنی فرزندان ما” Walz گفت. “بسته شدن مدارس است هرگز آسان تصمیم گیری, اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما برنامه را در محل به آموزش و تغذیه کودکان ما بدون در نظر گرفتن چه آمده است.”

فرماندار امضا فرمان اجرایی به مدارس شروع دوشنبه از طریق جمعه, مارس 27.

Ricker گفت: مدارس نیاز به آماده سازی در مورد آنها نیاز به بستن مدارس حتی بیشتر از هشت روز.

“ما در حال کمک به یک زن و شوهر روز برف, ما در حال برنامه ریزی برای پتانسیل برای هفته آموزش از راه دور” او گفت:.

او گفت: دولت انتظار دارد که مدارس به ادامه پرداخت ساعتی کارگران مانند تغذیه کارکنان و رانندگان اتوبوس مدرسه و آنها “گنجانیده شده و به کشور ما راه یادگیری برنامه.”

بسته خواهد شد “جای برنامه ریزی بین کارکنان مدرسه معلمان و مدیران با راهنمایی از مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش (MDE) و مینه سوتا وزارت بهداشت (MDH),” فرماندار انتشار اولیه گفت.

منظور اجرایی نیاز مدارس به ارائه مراقبت برای ابتدایی-سن فرزندان از مراقبت های بهداشتی حرفه ای اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارکنان اورژانس در طول قبلا برنامه ریزی شده روز مدرسه.

روز جمعه مقامات دولتی گفت: مدارس باز خواهد ماند تا حدودی به طوری که کارکنان مراقبت های بهداشتی لازم نیست به ماندن در خانه را به ارائه مراقبت از کودک و تا حدودی با توجه به شواهد اپیدمیولوژیک که COVID-19 است به سرعت در حال گسترش در میان کودکان و که مدرسه تعطیل شده اند موثر در این global outbreak.

اما Walz دولت و کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: پس از آن که مدرسه تعطیل می تواند دستور داده شود که این بیماری همه گیر گستراند.

تعداد فزاینده ای از کشورها تعطیل مدارس. آنها عبارتند از ویسکانسین که در آن رژیم صهیونیستی است. تونی Evers روز جمعه دستور بستن تمام K-12 مدرسه دولتی و خصوصی. عمل بر بیش از 1 میلیون کودک.

تست شناسایی کرده و هفت نمونه جدید از COVID-19 در مینه سوتا آوردن این دولت در مجموع به 21 مورد از این بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

روز یکشنبه فرماندار اعلام کرد که در ایالت مینه سوتا در حال حاضر دارای 35 موارد است.

یکی از جدید COVID-19 موارد رخ داده در جنوب مرکزی ایالت مینه سوتا را Renville County ساخت آن برای اولین بار در یک تا حد زیادی روستایی شهرستان, دولت, وزارت بهداشت گفت. دولت نیز خود را برای اولین بار مورد تاثیر یک نوجوان در داکوتای کانتی.

در حالی که تحقیقات از هر مورد در حال انجام است وجود دارد هیچ مدرکی در عین حال از جامعه انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر در درون دولت گفت: کریس Ehresmann, بیماری های عفونی, مدیر برای بخش بهداشت و درمان. همه بیماران تا کنون به نظر می رسد آلوده شده اند در طول سفر به مناطق در معرض خطر و یا با تماس با آلوده مسافران, او گفت:.

بیست از 21 بيمار دوره نقاهت بعد در خانه. یکی باقی می ماند بستری در وضعیت بحرانی است.

Ehresmann گفت: در مورد این نوجوان را شامل نیست ،

دولت 21 تایید COVID-19 موارد بر اساس 868 آزمون عمدتا توسط دولت به بهداشت عمومی آزمایشگاه از بزاق دهان یا بینی نمونه از افراد با علائم مشکوک. Ehresmann گفت: دولت محدود تست ظرفیت در حال حاضر شده است و اولویت تست از بیمار مبتلا به مربوط به تاریخ سفر.

پزشکان باید این اختیار به دنبال آزمایشات خود را بر اساس علائم بیماران و موقعیت او اضافه شده است.

دولت با استفاده از برخی از آن تست ظرفیت برای جستجوی موارد از جامعه انتقال است. آزمایشگاه نمونه فرستاده شده به طور معمول با نظارت کلینیک برای بررسی آنفولانزا و دیگر پاتوژن در حال حاضر در حال بررسی وضعیت سلامت عمومی آزمایشگاه برای coronavirus به عنوان به خوبی.

هیچ یک از نظارت آزمایشات نشان داده است موارد COVID-19 مالکوم گفت. “آن گسترده نیست,” او گفت:. “اگر آن را به ما خواهد بود از دیدن آن است.”

حتی پس او گفت: این امکان وجود دارد که جامعه منتقل موارد در مینه سوتا که نبوده است شناسایی از طریق آزمایش. تقریبا 80 درصد از عفونت ها در نتیجه فقط علائم خفیف.

“این امر می تواند بسیار ساده و بی تکلف به فکر می کنم آن را نمی خواهد در اینجا و احتمالا در حال حاضر در اینجا” مالکوم گفت.

Ehresmann گفت: بیشتر موارد تاکید نیاز به Minnesotans به انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله شستن دست ها اغلب و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

روز شنبه به روز رسانی و به دنبال موجی از تعطیلی تقریبا تمامی سرگرمی ها و سالن های ورزشی و همچنین به عنوان یک افزایش در تعداد کسب و کار ترغیب کارکنان به محل کار از خانه. اکثر رستوران ها و فروشگاه ها باز باقی می ماند و در بسیاری از شهرهای دوقلو بودند شلوغ شنبه.

نویسنده کارکنان Torey ون Oot کمک به این گزارش.

 

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de