مینه سوتا Gov نشانه پلیس اصلاحات ممنوعیت Floyd سبک Chokeholds

مینه سوتا پلیس پاسخگویی لایحه اصلاحات که ممنوعیت پلیس chokeholds می شود در اواخر جورج فلوید شده به قانون امضا شده توسط مینه سوتا دموکرات رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در روز پنج شنبه.

مینه سوتا پلیس پاسخگویی به قانون نیز نیاز به افسران به مداخله اگر یک شخص مسئول است که با استفاده از نیروی بیش از حد ممنوع “جنگجو سبک” آموزش برای پلیس و دادستان مینه سوتا صلاحیت عمومی بیش از تعقیب پلیس-درگیر مرگ و میر Axios گزارش شده است.

“این دو حزبی قطعه ای از قوانین حرکت ما به سمت یک قدم مهم به سمت عدالت کیفری اصلاحات” Walz گفت. “این مهم اصلاحات دیر شده است. آنها به معنای تقویت شفافیت و جامعه نظارت.”

این اقدام همچنین ایجاد شورای مشورتی برای هیئت دولت که مجوز افسران باعث می شود تغییرات در قوانین داوری مؤثر پلیس اتحادیه های کارگری و نیاز به آموزش بیشتر در برخورد با مردم به مسائل بهداشت روان و اوتیسم است.

این لایحه پس از گذشت نزدیک به دو ماه از مذاکرات دشوار است که به دنبال فلوید مرگ مارس 25 و متعاقب آن ناآرامی که در سراسر جهان بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی. فلوید بود که سیاه کشته شد که یک افسر سفید برگزار زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت بود که به او دستبند و مهار توسط سه نفر دیگر از افسران نگه داشتن او را.

اعضای این مردم رنگ و بومی (POCI) حزبی به رهبری پلیس تلاش اصلاحات در کنگره صحبت با اعضای جامعه و اجرای قانون قبل از تهیه پیش نویس قانون آنها معرفی شده در ماه گذشته. POCI انجمن عضو و خانه ایمنی عمومی رئیس کمیته Rep. کارلوس ماریانی گفت: این قانون است که اولین گام در جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده است به فلوید و Philando کاستیا که کشته شد, یک افسر پلیس در یک St. Paul حومه چهار سال پیش.

“ساخت و ساز از این قانون و تصویب آن قدرتمند اذعان دلیل شکست جمعی ما در گذشته از شکست ما به (فلوید و کاستیا) و دیگران بی شماری که به ناحق آزار در دست صلح افسران” ماریانی گفت. “ما باید برای شروع با این اذعان در غیر این صورت ما همچنان به انجام آنچه که ما همیشه انجام داده ایم.”

بحث در پلیس پاسخگویی قانون تحت سلطه ژوئن جلسه ویژه چند هفته پس از فلوید مرگ اما قانونگذاران قادر به رسیدن به یک معامله که در آن اصلاحاتی را در این لایحه است. رفتن به این ماه جلسه ویژه دموکراتیک مجلس ملیسا Hortman گفت: مرمت جانی حق رای و دادن مینه سوتا دادستانی کل اولیه صلاحیت تعقیب پلیس بودند دو موضوع که گرفته شد از روی میز در مذاکرات با ایران-کنترل سنا.

میشل ناخالص رئیس جمهور از حمایت محلی گروه جوامع متحد علیه خشونت پلیس به نام اصلاحات در این لایحه “پایین آویزان میوه” و گفت: این قانون است و تقریبا به عنوان جامع به عنوان گروه امیدوار بود.

“اوتیسم آموزش ما فکر چیزی که مهم است ، . . و ما همچنین می خواهم این واقعیت است که این ممنوعیت مبتنی بر ترس های آموزشی (که) چیزی است که ما روی آن کار کرده ایم به صورت کاملا مدت زمان طولانی در حال حاضر,” او گفت:. “اما بسیاری از آنچه که ما می خواستیم نبود و حتی با توجه به نگاه دوم.”

ناخالص’ گروه همراه با محلی دیگر سازمان های حمایتی معرفی هشت پلیس اصلاحات لوایح در جلسه ویژه — دو که در بسته گنجانده شده است گذشت در اوایل این هفته. این قانون شامل نیاز به پلیس خود را انجام بیمه مسئولیت پایان دادن به اساسنامه محدودیت ها به صورت عمدی کت و شلوار مدنی و اجازه دادن به خانواده های کسانی که کشته شده توسط پلیس برای دیدن بدن با دوربین فیلم 48 ساعت پس از مرگ است. POCI اعضای انجمن در کنفرانس خبری روز شنبه با اشاره به اساسنامه محدودیت ها موضوع را به عنوان یک ناامیدی که در آن موفق به تحقق در بسته نهایی.

Walz است که انتظار می رود به تماس مقننه به کنگره در ماه اوت به گسترش خود را در زمان صلح و اورژانس قدرت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نامحدود ادامه یابد. ناخالص گفت: آنها را با اصلاحات بیشتر برای جلوگیری از نمایندگان مجلس از حرکت از پلیس اصلاحات — یک فرایند است که او گفت: به مراتب بیش از.

“برای هر جلسه ویژه که آنها ممکن است ما خواهد بود وجود دارد خواستار تغییر” او گفت:. “و هنگامی که به طور منظم جلسه شروع می شود در سال آینده ما خواهد بود وجود دارد دوباره با ما صورتحساب خواستار تغییر دهید.”

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im