جمهوریخواه دولت سناتور. Paul Anderson نمی خواهد به دنبال واژه دیگری در ماه نوامبر تکان دادن یک مسابقه برای یک حومه منطقه نوسان در حال حاضر انتظار می رود به یک میدان نبرد در مبارزه برای کنترل از مینه سوتا قوه مقننه.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, پلیموت جمهوریخواه گفت که او تعیین می شود خود را “زندگی شخصی و حرفه ای نیاز به توجه بیشتر از خدمت در قوه مقننه و خواستار سال از مبارزات انتخاباتی در حال حاضر اجازه می دهد تا.”

“پس از اتمام مدت من, من خواهد شد با تمرکز بیشتر توجه روی اهداف حرفه ای در حالی که همچنان به خدمت به دیگران در جامعه ما و دولت به طور گسترده تر” گفت: اندرسون که در خدمت به عنوان رئیس کمیته آموزش عالی.

اندرسون یک صاحب کسب و کار و سابق بالا از دستیاران سابق رژیم صهیونیستی. تیم Pawlenty برنده انتخابات را به صندلی خود را در حومه غربی با 195 رای در سال 2016. این حاشیه همراه با پیروزی های اخیر برای دموکرات ها در پیش بینی یک مسابقه رقابتی در این سقوط: هیلاری کلینتون انجام سنا منطقه 44 با 60 درصد آرا در سال 2016 و DFL بدبختانه یک همپوشانی دولت خانه صندلی در سال 2018 است.

Ann Johnson استوارت یک مهندس عمران و استاد دانشگاه در حال اجرا است برای DFL نامزدی در این منطقه که شامل پلیموث و میننتنکا.

نتیجه نوامبر دولت قانونی انتخابات می تواند به طور چشمگیری تغییر پویایی سیاسی در کنگره آمریکا که در آن جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری سه کرسی اکثریت در مجلس سنا دولت و دموکرات ها باید 16-صندلی لبه در خانه دولت. DFL حزب رئیس Ken Martin در بیانیه ای گفت جمعه که اندرسون تصمیم “به طرز چشمگیری افزایش شانس از DFL مجدد ما اکثریت در مجلس سنا دولت آمده نوامبر است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im